Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 291
  • 744
  •   1
Отговори
# 495
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
А как да се избегнат тези странични ефекти при визуализацията?
Вероятно пише някъде, ако е възможно да ме насочите къде да чета. Все още се рапилявам с много четене на много книги. Blush

За книги не мога да ти препоръчам, мисля, че във всяка, свързана с визуализирането, го пише - да визуализираш себе си, да изживееш чувството, което би искал да преживееш при реализиране на желанието ти.

Ако мъжът-чистач във Визаж се беше визуализирал конкретно себе си като бизнесмен, в компанията на красиви жени и беше наблегнал как се чувства като богат и търсен мъж, щеше да се сбъдне точно това - да стане богат и търсен. А той е визуализирал средата, в която иска да попадне и е попаднал - по най-простичкия възможен начин, като работник на това място.

То и другите примери са точно това - жената, която иска да пътува, но не визуализира себе си като богата и с възможности да си го позволи, а просто визуализира местата, където иска да ходи. И се получава да ходи там по работа.

Във всичките примери липсва личното място на визуализиращия в мечтата му - явява се страничен наблюдател и точно това получава - наблюдава другите как се наслаждават на мястото, след като попада там като страничен, помощен персонал. Аз поне така си го обяснявам.

# 496
  • Мнения: 72
Като заговорихте за сънища - и аз много често сънувам най-силните си желания. И се чудя това вид предсказание ли е че ще се сбъднат или просто сънища, породени от силно желание. За видовете сънища съм чела в една от книгите на Силвия Браун. Незнам дали сте чели нещо от нея, става въпрос за езотерика, но до голяма степен има припокриване с темата за подсъзнанието. Нали все пак това е съзнанието на духа ни от предишни прераждания и от Отвъдното.

# 497
  • Мнения: 2 196
Abies, благодаря за разяснението! Hug
Значи все пак правилно го правя, въпреки че ми е доста трудно да визуализирам себе си.
Все една по-хубава /и по-слаба  Blush, и по-удоволетворена от себе си/, все по-, по-, най се виждам във визуализациите си. Laughing

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 17:43 от Бианkа

# 498
  • Мнения: 620
и аз от тези дето чаках аснощи звезди, но реших в Софето смога  е голям и това е причината Peace
момичета обаче каква сме сила, може да пробваме да правим по-глоБални неща Heart Eyes незная точно какви но така ми дойде като четях колко сме зяпали снощи небето. Между другото гледането на небето и без звезди окуражава и лекува очи, метода  оставен от Бейнса Дуно.

За визуализацията е нужно да се усетиш вътре  и да усетиш всичко. Дълги години исках кола, но  визуализирах нещо от сорта на старата ни лада и след време се сдобих със стар форд. Ами само лада и восквич бях карала как да се визуализирам във ферари Crazy Та сега съм взела марки и посетих салон за чисто нови автомобили Laughing и се наместих в един да го разуча. Хората в салона бяха супер любезни и ми разрешиха да се поседя вътре и да разуча това онова. След като вече съм усетила на какво мирише новата кола и как изглежда, мога спокойно да си го визуализирам. До преди да вляза в салона си мислех, че с колата ми не мога да тръгна на дълъг път, че това е абсурдно....ами ако ми се наложи и т.н. , но след като излязох от салона вече бях на друго мнение за новата кола. Помислих си  newsm78 ами няма проблем и в чужбина да изляза. Цялата ми енергетика се пренареди относно новата ми кола..

# 499
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  humanis , пожелавам новата кола да те намери и да те заведе на прекрасни места.
Преди години, от една командировка в Италия, донесох на детето играчка Land Rover. Мислехме, че трябва да сменим колата, но още не смеехме да мислим за джип. След по малко от година се сдобихме със същия модел Rover  Laughing, който между другото много си харесваме и обичаме.

# 500
  • Мнения: 10 691
Снощи ги наблюдавах персеидите - невероятна гледка Grinning  В Банско съм в момента, високо е и въздухът е чист и сигурно за това се виждаха  Simple Smile

humanis, това което споделяш за новата кола ми е познато като усещане  Grinning
От скоро ме спохожда и мен една идея...блуждаеща една такава, дето и аз не знам, честно казано, от къде се взе  Wink
Идеята ми е за нов апартамент. Дори не е идея, ами направо си е визия - виждам разпределението на стаите, изложението, балконите, дограмата, дори и плочките какви ще са - всичко го виждам в най-малки детайли и съвсем реално. Да не казвам, че и гледката от балкона към Витоша ме ориентира и районът кой може да е   Grinning
Най-интересното е, че имам жилище и не съм се замисляла или поставяла за цел да го сменям. Затова не знам от къде дойде тази визия, но ето - появи се от нищото един ден  и започна често да ме навестява.
Току виж пък съм новодомка скоро  Simple Smile

# 501
  • Мнения: 275
Може да се задомиш и апартамента да е бонус  Laughing

# 502
  • Мнения: 73
Идеята ми е за нов апартамент. Дори не е идея, ами направо си е визия - виждам разпределението на стаите, изложението, балконите, дограмата, дори и плочките какви ще са - всичко го виждам в най-малки детайли и съвсем реално. Да не казвам, че и гледката от балкона към Витоша ме ориентира и районът кой може да е   
Най-интересното е, че имам жилище и не съм се замисляла или поставяла за цел да го сменям. Затова не знам от къде дойде тази визия, но ето - появи се от нищото един ден  и започна често да ме навестява.
Току виж пък съм новодомка скоро 


Mижжка, и аз така - имам визия за нов град и нов апартамент, дойде си сама, нямах никаква предварителна идея. А аз не си падам много по този тип промени... Но усещането е много хубаво и нямам нищо против. Приех го, слях се с него и знам, че е само въпрос на време ''да разцъфне'' Heart Eyes
Да бъде Божията воля Hug

# 503
  • Мнения: 620
mijjjka ,  ще ми ставаш съседка значиии  Peace и моите балкони гледат към Витоша.  Хубава почивка на Банско, сигурно е хладничко и разкошно.

A m b e r , много се радвам за джипчето, страхотни коли са джиповете особено зимата. Значи да очаквам скоро пежо Embarassed , че си взех играчка пежо


момичета дайте идея за почивка на море, имам желание да е прохладно и с гора наоколо. Сега ще пусна търсачката , но ако сте почивали някъде и сте доволни да препоръчате Peace

# 504
  • Мнения: 1 568
И мен ме бройте милички!
И за джипа ми помислете за паркомясто, скоро ще е  Peace

# 505
  • Мнения: 1 652
Успех на всички- дано скоро да се похвалите- кой с кола, кой с апартамент. Hug

Аз не гледах снощи метеорния дъжд, но вижте какво сънувах. Сънувах падащи луни- 3-4  на брой , пълни луни, като пълно луние, и други планети падаха, но те се виждаха схаматично, а хора ги гледаха в един стадион или нещо такова , бяха събрани.

какво ли значи? Хубаво беше. Grinning

# 506
  • Мнения: 275
момичета дайте идея за почивка на море, имам желание да е прохладно и с гора наоколо. Сега ще пусна търсачката , но ако сте почивали някъде и сте доволни да препоръчате Peace

Синеморец - страхотно място. Море + река + гора. И все още чист плаж.

# 507
  • Мнения: 2 196

момичета дайте идея за почивка на море, имам желание да е прохладно и с гора наоколо. Сега ще пусна търсачката , но ако сте почивали някъде и сте доволни да препоръчате Peace
Албена, хотелите в горната част на комплекса. /Вита Парк, Ралиците/
На север е. Около хотелите /а и из целия комплекс/ е зеленичко - дръвчета, тревичка/
За 5 дни там се връщам като преродена. Grinning

Аз много отдавна не съм сънувала нищо.
Най-ярките ми сънища са за потоп и пожар едновременно. Съвсем реално усещах как се давя. Усещах и паниката на хората около мен.Бррр.

# 508
  • Мнения: 620
Кристофер , райско кътче , много благодаря Hug никога не съм била на това място

Бианkа , Албена я посещавам често по задачки и си я обичам, натам се бях запътила  Peace

Маргало, броя те и теб за джип Hug и като се сдобием всички с мечтаните коли  .... Дай Боже ще си направим лепенки че сме от темата да се разпознаваме по пътищата на страната и чужбина :Lil: еех размечтах се

darena , във всички нас има луни, слънца, морета, океани, гори и т.н. Това като го прочетох преди време ме втрещи, но имам доверие на Дънов и в негова книга се потвърди. Та си сънувала движението на енергията от тези обекти в твоя живот и в живота на хората от стадиона  Simple Smile

# 509
  • София
  • Мнения: 0
Поздрав на всички с тези прекрасни стихове на Емили Дикинсън!!!

Емили Дикинсън

Изречената дума
е, казват, мъртва.
А според мен
тя почва
да живее
от този ден.

1872г.

Емили Дикинсън

Ако успея да спася едно сърце Ранено,
аз ненапразно съм живяла,
един живот даря ли с Облекчение,
над топлите му рани хлад разляла,
или ако помогна да се прибере в гнездото
едничка птица Премаляла,
аз Ненапразно съм живяла.

1864г

Емили Дикинсън

Най-първо иска Удоволствие Сърцето,
а после- Болката да бъде поносима,
за да се приглуши страданието после,
то моли и Успокоително да има.
По-късно иска да заспи
с надеждата, че мъката ще спре,
накрая- ако туй е волята на Инквизитора-
то иска само привилегията да умре.
1862г.

И още ...........

http://www.vbox7.com/play:3914ea5f

http://www.vbox7.com/play:57dfb34b

http://www.vbox7.com/play:861101bb

Общи условия

Активация на акаунт