Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 228
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добър ден ,момичета! Присъединявам се и аз към всеобщия ритуал. Hug

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Привет и от мен!Присъединявам се и аз към ритуала и нека желанията на всички ни се сбъднат!

# 632
# 633
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Искам да се включа, но имам един тъп въпрос- ако изпитвам неудобство като пиша В полза на мен и общото благо- нещо не съм убедена освен мен и въпросния човек кое е общото благо в това желание...Дали да не взема да го сменя?


Довери се на интуицията и го смени  Peace

Нека сбъдването на желанията започне след малко!



ТАКА ДА БЪДЕ!

# 634
  • Мнения: 1 568
Аз съм готова Hug

# 635
  • BG
  • Мнения: 390
Аз след малко ще напиша листчетата и ще чакам да стане 16.08ч.

# 636
  • Мнения: 1 568
Трябва ли да ги четем, да се молим, да медитираме по време на процеса?

# 637
  • Мнения: 1 568
Наближавааааа  Joy
Аз се вълнувам бе хора  hahaha
Чудя се като няма вятър, тоалетната добра идея ли е  newsm78
 Joy

# 638
  • Мнения: 1 168
И аз ще се включа в ритуала!  Simple Smile До сега не съм правила подобни неща, но вярвам във вълшебства и ми стана интересно!  Wink  Направих си пликче, на което пише "Вълшебен плик", а на задната му страна - "Благодаря", сложих в него 7 листчета /размер 5x5 см/. На тях написах благодарността/желание, а от задната страна - "Благодаря". Намерих една запалка и написах на нея "Вълшебна"...и така, чакам да стане 16.08ч.  Simple Smile
Благодаря ви момичета, прекрасни сте!  Heart Eyes Hug

Енита, ако желанието ти не вреди на никой и ще те направи щастлива, съответно и хората около теб, не виждам защо да не може да го напишеш!  Hug

# 639
  • Мнения: 77
аз си направих листчетата и чакам да дойде часа.само че ги сложих в кутийка на коята написах вълшебна тъй като нямах възможност да си купя плик-това пречи ли?
иначе само набързо искам нещо да споделя.
днес от сутринта имах много нерви и леко неприятни ситуации,но...в един момент в който си стоях в колата и се опитвах да не се ядосвам и да потърся нещо положително в цялата ситуация,радиито от само себе си се смени на друга честота и то на най-любимото ми радио\което ми напомня за любим човек\ и пееха моята най-любима песен.аз останах много изненадана защото нищо не бях направила.и след това се замислих-тъй като човека с който свързвам радиото в момента е в чужбина и си пишем по емайла-в момента в който навързах нещата бях сигурна че ми е писал и някак ми олекна.веднага като се прибрах си проверих пощата и бях напълно права-даже ми беше написал думи които точно ме успокояваха и ми вдъхваха кураж от който аз се нуждаех.

и...мисля че е напът да сбъдна още едно мое желание,и то защото днес от нищото ми се предостави такава възможност.

дано и с желанието с листчетата успее!
Успех на всички със желанията!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 640
  • Мнения: 1 568
Ех че висока енергия вибрира тук  Hug

# 641
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Написах си и аз листчетата, но за жалост след около час и половина ще мога да изгоря първото. Sad Sad
Дано не е от голямо значение Praynig Praynig

# 642
  • Мнения: 72
И аз съм готова с листчетата. Хайде момичетаааа не остана  Hug Много съм вдъхновена. Благодаря че ви има   bouquet

# 643
  • Мнения: 1 568
И аз съм готова с листчетата. Хайде момичетаааа не остана  Hug Много съм вдъхновена. Благодаря че ви има   bouquet


Ю ху Joy

# 644

Общи условия

Активация на акаунт