Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 723
  • 730
  •   1
Отговори
# 105
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Джемма,  Hug благодаря ти за рецептата   bouquet ! Трябва видя, дали тук може, да се намери мая за сирене и ако направя, ще дам отчет.
Kafenceto, чуден пататник и аз чакам рецептата.

# 106
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джемма,  Hug благодаря ти за рецептата   bouquet ! Трябва видя, дали тук може, да се намери мая за сирене и ако направя, ще дам отчет.
Kafenceto, чуден пататник и аз чакам рецептата.

Ако пазариш от Ибей, можеш да си вземеш мая от там, аз си набелязах тази:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2204579 … ame=STRK:MEWAX:IT

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 15:11 от Джемма

# 107
  • Мнения: X
И старата тема съм изтървала почти...и новата е къде-къде...    Embarassed

Разгледах поне новата...    smile3501    момичета,нищо не ви спира да кулинарствате!   Peace   Страхотни неща показвате...особено ми се приядоха гъбки........!    Sad

Леля Ог,и тук да ти похваля тортата!Страхотна е!Радвам се ,че съм била полезна!    Hug

От мен пак десерт...

Кекс със смокини и извара

   

# 108
  • София
  • Мнения: 15 469
    краси.мира, нямаш милост към мен, а килограмите растат!  Толкова вкусно изглежда, че чак започнах да преглъщам!

# 109
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Благодаря ти Джемма, много си мила. Аз обаче никога, не пазарувам от eBay. Дано тук по магазините има, иначе ще проверя в Метро и другите подобни магазини, ако има...има, ако не, здраве да е.
Краси.мира, сладкиша е разкошен. От тук усещам приятното му ухание.

# 110
  • Мнения: 767
За да не е спам, че искам бързо да ви откривам
пенкейксчета
салата с рачешки ролца, кисели краставички от новото производство и още нещо
Извинявам се за килнатата снимка Embarassed Embarassed
Аплодисменти за всички вас! smile3501  bouquet

# 111
  • София
  • Мнения: 614
Запис и от мен с Брауни Чийзкейк 2х1

# 112
  • Мнения: 202
Страхотно вкусно и апетитно.За всички  newsm51
За днес  тараторче,свинско със зеле,с гъби и ориз ,питки на мах мама и едни бишкотки с крем,пъпеш и диня.






 

# 113
  • София
  • Мнения: 13
Много се гордея със соления си кекс с кашкавал и шунка, формата е силиконова и прилича на роза Simple Smile

# 114
  • Мнения: 22 867
mina_iv, добре изглежда, сигурно е и толкова вкусен! Heart Eyes  bouquet

У нас патладжанената манджа на Тайна, ама.........без патладжан. Grinning Сложих тиквички и пресован чесън, вкусно е, хареса ми. Heart Eyes Тайна, 10х за рецептата, непременно ще я пробвам и с патладжан!  bouquet

# 115
  • София
  • Мнения: 15 469
     Лабрекс, не съм пробвала с тиквички и не знам как е? Радвам се,че ти е харесало, с патладжан е още по-вкусно. Едно време всяка есен пълнех буркани с това и с лютеница и цяла зима си хапвахме.

# 116
  • Мнения: 1 700
megans, бишкотките твое дело ли са? ако е така, моля за рецептата.  bouquet

# 117
  • Мнения: 1 798
Пържени тиквички

Леща

Мекици за закуска

# 118
  • Мнения: 202
Бишкотите са готови Хари,само направих крема и отгоре с течен шоколад.Щях да правя тортичка,но нещо днес се разминах...
Деликате страхотни мекици

# 119
  • Плевен
  • Мнения: 602
Канелони с доматен сос

Общи условия

Активация на акаунт