Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 814
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Здравейте,неуморни кулинарки!  bouquet  bouquet  bouquet
 Нашето меню за днес:
Пилав с патладжани(Patlıcanlı Pilav),нещо много вкусно и ароматно



и Бисквитена торта с карамелено-сметанов крем



Във фурната се пече "Риби"(няма нищо общо с "риба"  Laughing),готово ще покажа по-късно или утре,а това е преди печенето:



# 691
# 692
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Малеее, тук човек изобщо не бива да влиза Crazy.
Грабвам една чаша студен чай, плясвам си тортата за гостито довечера и изчезвам на скорост.

- торта "Виена"

# 693
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
lina kaz, страхотно меню! Поздравления!   bouquet

# 694
  • Мнения: 322
Ау Мариета ,обожавам торта Виена,дай рецептата  bouquet
Лина каз,толкова много ме заинтригува с тези ребра,че нямам търпение да науча и твоята рецепта.

# 695
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Deizi-Kreizi , заповядай: Торта "Виена"

 Laughing
Дес, благодаря, писали сме заедно Hug.

# 696
  • София
  • Мнения: 17 409
Лина, може ли рецептата на пилафа, моля те?

# 697
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Венетта,да ти се оплача,снощи направих сливов сладкиш с изварен крем по твоята последна рецепта,която специално ми написа,но не го скопосах като теб. EmbarassedУвеличих малко продуктите за блата,защото го правих в по-голяма тава,гъстотата ми беше точно като за кексово тесто,но въпреки че го пекох 1.20ч. си остана влажен и тестян,каточели се сляха двете смеси,а не се отделиха като при теб на кекс,крем и плодове. ThinkingЗа втори път правя нещо подобно,но не ми се получава.Някак си от изварената заливка не може да излезе отдолу влагата от тестото.Хич няма да го снимам,никак не е за показване.Но ще се излапа и така. Laughing

Pure ElixirHug при мен още като сложа изварата и плодовете върху тестото, те си остават разделени, не се сливат. При печенето също си остават така както са били в началото, разделени и нито изварата, нито плодовете потъват или нещо, да се променя. През следващите дни ще правя отново такъв сладкиш и ще го снимам стъпка по стъпка специално за теб и ще видим къде е разликата. Мисля, че проблема е в това, че продуктите са различни, но ще го обмислим и ще разберем от къде идва. Например може да идва от големината на яйцата, гъстота на тестото, на сместа от извара и т.н., но ще разберем. Ще претегля всичко съвсем точно и ще ти пиша отново.

# 698
  • Мнения: 442
Ох, Лина, усещам, че това "Риби" ще бъде на огромна почит в къщи. И аз ще очаквам с нетърпение рецептата!

# 699
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
lina kaz, страхотно меню! Поздравления!   bouquet
  Благодаря! Heart Eyes
Лина каз,толкова много ме заинтригува с тези ребра,че нямам търпение да науча и твоята рецепта.
Ох, Лина, усещам, че това "Риби" ще бъде на огромна почит в къщи. И аз ще очаквам с нетърпение рецептата!
Лина, може ли рецептата на пилафа, моля те?
  Момичета,утре сутринта ще напиша рецептите  Peace,че сега ме пуснаха тук само за малко  Laughing.
 Поствам само готовия продукт - "Риби":





  Лека вечер на всички! Simple Smile

# 700
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 550
Пангасиус с боровинки и копър

# 701
  • Мнения: 9 155
Весе, интересни ще да са  тези "Риби"  Thinking
Мари_,ета, Ели-сестрица, чудесни торти   bouquet

При нас пак и отново пилешки хапки в сладко-кисел сос 

# 702
  • Мнения: 158
lina kaz, с нетърпение очаквам "рибената" рецепта, изглежда страхотно

Да се запиша и аз с едни Шоколадови бисквити с орехи, снимката не е много сполучлива, но пък бисквитките  са   Joy

# 703
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
   Заповядайте,момичета:
"Риби" и Пилав с патладжани


  Пепи,и аз искам такова пилешко  Praynig,почерпвам се  Grinning
vanillla,шоколад и орехи - най-вкусната комбинация!
А пък на Мари-ета тортата .....,ох,изчезвам,че ...  Shocked Peace

# 704
  • Мнения: 1 092
Леле с тея риби направо ми взехте ума

Общи условия

Активация на акаунт