Тънки и чупливи нокти- как да ги заздравя?

  • 21 297
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
 На мен също ми помогнаха продуктите на MAVALA, много съм доволна Grinning

# 16
  • Мнения: 0
Препоръчвам продуктите на Now nutrition , те имаха един продукт точно за заздравяване на нокти

# 17
  • Мнения: 71
opi nail envy всички много го  хвалят, аз го ползвах но не бях удивена, незнам може нещо да не съм правила както трябва. Другото което е голям хит в Америка - http://www.sallyhansen.com/product.cfm?product=117 . В ebay го има и мисля съвсем скоро да го поръчам.

# 18
  • Мнения: 10
И на мен ми помогнаха разтворимите таблетки калций и витамин С. Първите няколко дни по две таблетки, а после по една, докато свърши опаковката.

# 19
  • Мнения: 5 299
Продуктите на Мавала наистина са хубави, но аз ви препоръчвам едно кремче, което е евтино и върши чудеса - http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15 За около 10 дена ежедневно втриване в нокътната плочка - резултата е много добър. През времето на използване обаче, ноктите не трябва да се лакират. Използва се много малко количество, не е нужно да се омаже човек до лактите, за да подейства. Grinning

# 20
  • Мнения: 0
И аз ползвам MAVALA SCIENTIFIQUE от 2 седмици.Не ми се цепят и чупят ноктите. Поръчах си го от eBay за около 12лв. с доставката.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 573
Има друга такава тема, дооста дълга, потърсете с търсачката, там има страшно много идеи, и много мацки бяха доволни от заздравителя на Мавала, вкл. и аз





Този заздравител съм го ползвала, но хич не ми хареса. Аз предпочитам течния в малко шишенце отново на Мавала. Той наистина е у-н-и-к-а-л-е-н!

# 22
  • Мнения: 950
И аз ползвам MAVALA SCIENTIFIQUE от 2 седмици.Не ми се цепят и чупят ноктите. Поръчах си го от eBay за около 12лв. с доставката.
моля те дай линка от ибей за този заздравител и как го поръча директно до Бг или до англ.адрес ?

# 23
  • Мнения: 3 641
Aз съм изключително доволна от заздравителя на Opi. Peace

# 24
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета! Имам проблем - ноктите ми са меки и се разслояват (особено последното ме побърква). Лакирам ги постоянно и опитвам да ги поддържам, но щом пораснат с милиметър-два и  всичко отива по дяволите, а така ми се иска да ги пусна на прилична дължина. Не винаги е било така всъщност - преди години имах невероятни нокти (всъщност от доста време пия противозачатъчни и антиадрогенни против високия тестостерон и като се замисля май оттогава нямам хубави нокти - за сметка на това кожата ми е в отлично състояние, но не е изключено някой минерал точно за ноктите да е спрял да се усвоява пълноценно).

Молбата ми към вас е - дайте ми някакъв съвет, който със сигурност ще помогне - за хранителна добавка, козметични продукти или каквото и да е, което лично на вас ви е помогнало. Чела съм доста в нета, но реклами много и на всякакви продукти, без да е потвърдено дали наистина действа! Благодаря ви предварително!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравей,

имам твоя проблем от доста дълго време. Ходих при лекари и си правих какви ли не изследвания (желязо и прочие)- всичко беше наред. Впоследствие посетих кожен лекар, който ми изписа следния препарат-http://www.skin-beauty.com/neostrata-neoceuticals-nail-conditioning-solution.html. След по-малко от 25 дни ноктите ми бяха станали много твърди и лъскави. За съжаление не трябва да спираш продукта и да продължаваш 2 пъти седмично да го нанасяш вечер. Недостатъкът е, че цената е доста висока.

Много добър заместител на този продукт и на доста по-ниска цена е балсамът за нокти на Биотрейд- http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15 - българска фирма, намира се в повечето аптеки. За разлика от горния продукт, който е нещо като киселина и трябва да внимаваш да не докосваш лицето след като си намазала ноктите, продуктът на биотрейд е приятно кремче, което може да нанасяш по всяко време.

Успех! Дано съм ти помогнала с моите съвети. Ако имаш въпроси пиши!

# 26
  • Мнения: 311
И аз сега очаквам да получа заздравителя на Мавала от ebay. За пръв път ще го ползвам, но след толкова отзиви отсега съм сигурна в резултата. Моите нокти растат много бързо, но са чупливи и се цепят отстрани.
14 и нещо лева излезе с доставката.
Ето линк.

http://cgi.ebay.com/MAVALA-SCIENTIFIQUE-Nail-Hardener-5ML-/13043 … sh=item1e5e411604

# 27
  • София
  • Мнения: 1 573
Здравей,
До скоро имах и аз твоя проблем. Лошото в моя случай беше, че не мога да се търпя без лак и затова продуктите, които трябва да се нанасят ежедневно върху нокътната плочка не ме устройваха. Пробвала съм какво ли не. Досега истински видим ефект съм имала от две неща ползвани поотделно и по различно време. Едното е Ревалид - хранителна добавка. При него недостатъкът е, че ефект се проявява чак след 1-2 месеца ежедневен прием и също така изчезва 1-2 месеца след спиране на приема. Плюсът е, че има добър ефект и върху косата и все пак доставя на организма вещества, които явно му липсват.
Второто средство, от което съм изключително доволна и ползвам и в момента е течността заздравител на Мавала (в едно съвсем мъничко шишенце). Хубавото при този заздравител е, че ефект се забелязва още на втората седмица. Използва се непосредствено преди лакиране и не пречи по никакъв начин на обичайните ти навици при правене на маникюр - върху него можеш да слагаш база, лак или каквото си поискаш. Представлява течност, която попива буквално за секунди. Също е и много икономичен. Това наглед миниатюрно шишенце е напълно достатъчно за 6 и повече месеца редовна употреба. Недостатъкът е, че не трябва да попада по кожичките около ноктите защото и те се втвърдяват доста  Laughing Друг недостатък е и съдържанието на формалдехид, който в големи количества не е особено полезен и не желателно да се ползва по време на бременност. За съжаление в повечето заздравители присъства тази съставка.

# 28
  • Мнения: 950
Just me  Hug,благодаря

# 29
  • Мнения: 179
И аз бях от супер доволните от Мавала, но за около 6 месеца. И моите нокти са тънки, цепещи, белещи и т.н. гадост!!! След невероятните отзиви си го взех и наистина не повярвах как за месец придобих невероятен маникюр. Лакирах се  с голямо удоволствие и си поддържах каквата дължина си поисках.
Но от скоро пак започна старата песен, цепят се, белят се и ги режа, независимо, че мажа със заздравителя. И мерц съм пила без ефект, също и кремчето на биотрейд. Явно при мен си трябват сериозни добавки. ooooh! Ще съм благодарна, ако споделите и за други продукти, които са ви помагали.

Общи условия

Активация на акаунт