Юлски бебета-Тема 36

  • 23 293
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 86
Девойки - едно спешничко питане!
При последните вируси с повръщане какво давахте на децата и по колко?!


Лени, натриев цитрат ампули по 1/3 ампула 3 пъти на ден, капки Деган - ама пусто не помня по колко и има едни хомеопатични свещички Вомитосхил (или нещо подобно) - питай в аптеката за тях по колко се дават, но действат безотказно. А ако има разстройство много добро е Хидрасек, Смектата и Ентерола си ги знаеш, чай от джоджен и оризова вода. Бързо да се оправяте! Минава за 24 часа - да знаеш Wink

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 21:07 от Evita

# 676
  • Мнения: 916
Лени, хубавото на този гнусен вирус е, че минава за 24часа . Давах Натриев цитрат - сега ще видя май 3мл. 4 пъти

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 21:30 от инкс

# 677
# 678
  • Canada
  • Мнения: 649
Свещичките, за които Евита ти пише са Вомитосхил. Бързо оздравяване и от мен! Hug
Мамбс, а Ру на всички снимки изглежда прекрасен - винаги е усмихнат... При нас има само от време на време тръшкане и рев, но като цяло Нико вече е в един много хубав период... Flutter

# 679
  • Мнения: 1 208
Лени,за нашия такъв вирус аз им слагах само свещички за повръщането и нищо друго.

# 680
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Леничка, най-доброто за повръщане са свещичките - Вомутосхил С са хомеопатични, а другите който можеш да слагаш са Вомакур 40. Всичко останало може да му е гадно да го пие или приема, за това свещите са най-читавото средство.

Ще месим скоро питка май и за Неви, днес нещо й стана и започна да прибягва из хола. Иначе утре е официалното изписване от болницата, но лечението ще продължи още доста време по думите на лекаря. Сега ще сменяма АБ-то  Sick.

Алекс, вярвам, че сте взели най-правилното решение за вас   Hug

# 681
  • Мнения: 250
Мама Диди, не съм споменавала нищо... Ами днес направих аборт, в крайна сметка решихме, че точно в момента не можем да поемем такава отговорност. Уж се държа все едно не се е случило нищо, ама ми е гадно...Та не ми се говори по тази тема сега...
Съжалявам за аборта, но щом това е правилното решение за вас  Hug Hug Hug Hug Hug


Девойки - едно спешничко питане!
При последните вируси с повръщане какво давахте на децата и по колко?!

Аз слагах свещички ВОМИТУСХИЛ

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 21:12 от Чочиии

# 682
  • Мнения: 232
Александра  Hug

# 683
  • Мнения: 32
Вчера мислех да пиша, но като прочетох за толкова болни дечица и за обира в Джил и ми се отписа.
Джил, много гадно, дано не се случва повече.
Всички да оздравяват, мислех си, че лятото ще се приключи с тези болести.
АлексHug. Надявам се, че добре сте си починали, чакам снимки.
Мамбина и аз съм се видяла в чудо за това тръшкане, голямо инатче се очертава, незнам какво да правя. За сега просто й взимам нещата, които не може да пипа, тя се дере и спира след време. Незнам дали е правилно, но се надявам, че така ще свикне да не става нейното винаги.
Вчера исках да пиша, че се разходихме по Шишман, нали е пешеходна зона в неделя. Много е готино, тази неделя ще е за последно. Такава интересна атмосфера, хора опънали шезлонги, чадъри забити в шахтите, детски басейни по средата на улицата, кафетата са извадили шарени столчета, разни кътове за забавление на деца и големи, имаше и пиано на тротоара, хора щъкат напред назад и разглеждат. Много беше интересно, един такъв дух лъхаше, все едно се озовах другаде, а не на познатата ми улица.
Днес бях на гинеколог за профилактика, естествено си ходих с Андреа, така й се радва докторката и ми благодари, че съм я довела да я види. Аз й казах, че няма само като точки да ги гледа, ами Simple Smile.Много е готина тази жена, хем човек, хем доктор, пълни ми душата всеки път като отида при нея, една мила, слънчева винаги.

# 684
  • Canada
  • Мнения: 649
Юлско бебе, хубаво че си случила на добър доктор, явно и много човечна жена... Рядко се срещат такива... Поне доколкото имам впечатления тука от нашите светила варненски, повечето изобщо не се интересуват от бебчетата. Работата им един вид е до раждането... Tired
Като каза питка Марулка, и ние скоро ще правим. Нико вече ходи сам по 10-ина крачки, но тъй като наближава РД на Кари, вероятно ще оставим за след това, че да си е самостоятелен празник... Peace

# 685
  • Варна
  • Мнения: 323
Ейй, много обичам така....таман се жалвах на няколко съфорумки-варненки в скайпа, че Мони се тръшка като не е на неговата..и хоп викам,  яяяя да видя как са другите юлчета...хи  хи хи...не сме само ние значи... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ааа, и все дърпаме чуждите играчки! Mr. Green

Мамо Диди, а аз така искам малко без Мони..ще лежа, ще гледам в една точка, ще си мърдам пръстите на краката само и ще чопля семки...без да се чудя Мони да не е влязъл в тоалетната и да бърка вътре....

АлександаHug

Миме-то, даа, имаше някакъв спор май точно за тази статия, позната ми се стори като отворих линка. Как е възглавницата?

Карелия, браво на Нико! Очаквам скоро да се надбягват с Монката  Mr. Green

Марулич, гушшшшш, айде и Нева да оздравява бързо, бързо!  Heart Eyes

Апропо Варненска среща в сряда ще има ли? Радина ли беше организатора Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 686
  • Мнения: 1 208
Момичета,то и аз съм искала без Катя и Петя малко...и ги оставям на мъжа ми като си е в къщи и отивам сама на плаж да почина.....но тук става дума за 10м. без Катето  Cry Ще си я взема чак юли м. догодина.

# 687
  • Canada
  • Мнения: 649
Ами за варненската среща, аз предлагам в сряда в ранния следобед, например около 13 часа. Вече не е така горещо, така че мисля че лошо няма. Пък и тайната надежда е, че децата ще заспят по някое време и майките ще могат да пият кафе на спокойствие... Praynig

# 688
  • Мнения: 576
Айде пак здрасти за днес  Mr. Green

Лени, гушки и бързо да се оправяте  Hug

Много ме успокоихте, че не сме само ние с тръшкането. Карелия  Hug, усмихнат ама като се затръшка се чудиш от къде ги вади тия дяволии  Crossing Arms
Като вървим по улицата иска да се спира да пипа всяка кола, да се опитва да ги отваря, а те са мръсни и по-гадното е, че естествено са заключени и той почва да се тръшка, че не може да влезе.
Абе мрънкалник, от този следобяд почна и да пищи. Ще излизаме, аз събирам багажите, а той вече на вратата пищи и ми дава зор.
А като иска да излизаме идва да ми носи дрехите и обувките да се обличам, понякога и своите си носи  Crazy

Днеска му сложих едни кецове, които са 23 номер и са му екстра  #Crazy Много ми е смешен - малък човек с големи обувки  Joy  А той толкова си ги хареса, че се разхождаше по памперс и чепици, не дава да ги свалим:) Simple Smile

Отворил се е на всякакви идиотизми, колкото по-голяма простотия - толкова по-забавно. Да блъска с пръчки, да плюе вода, да се мята по спалнята като обезумял....
Второ ми дете ако е същото може да влезна на 30г. в лудницата  Joy




# 689
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет, докато свърша някой неща на компа и се написали още няколко мнения във форума, среща се заформя чета тук варненска- утре чакам потвърждение че сме ок на контролния преглед и бихме се присъединили с удоволствие.
Като чета неволите с характерите на дечицата се чудя какво ли ме чака като започнете да разказвате нещо и долу горе ние след две седмици достигаме и ние до тая фаза- единствените инати досега са ни че не иска да се прибира като види входната врата и почва да ме дърпа наобратно  Laughing
Мама Диди не разбрах как така юли догодина, работа ли започваш нещо съм изпуснала....
karelia  79 честито прохождане   bouquet а разказа на julsko bebe  за прегледа ми напълни душата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт