Септемврийчето с пълни шепи загребва слънчеви лъчи!

  • 69 102
  • 423
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 366
Стели, чак пък дълго... много съжалявам, че сте преживели такива трудности и с мъжа ти и със сладкия Додо... сигурно си се чувствала като в лабиринт без изход... не искам и да си представям, но се надявам всичко да е зад гърба ви и само светлина да има пред вас ... Дано пък все някога успеем и се видим.. като чуждестнанните другарчета, с които едно време нашите са си писали , за да си упражняват езика хехехе... живота е пред нас нали ..
Хайде здраве на всички, че май без него не става .. всичко останало е в ръцете ни : ))
Ние днес ще имаме дъждовна неделя явно .. но пък това не пречи да се повихря в кухнята.. мисля да се пробвам с козунак в машината .. но ще трябва да почета преди това малко
За снощите пълнени патладжани няма нищо да ви споменавам ... хихихи

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
mama_meggie , тази зима и аз имах доста кулинарни изблици - много съм добра в правенето на пици, пасти /пресни, домашно направени/, кексчета и други такива антидиетични яденета, благодарение на което от 1 месец съм на диета, защотоо положението стана неудържимо /е не чак толкова,де/... Crazy
Сега съм на вълна здравословно хранене и моря цялото фемили с диетични козунаци с дива пшеница и квас, хляб с лимец, салати със жито и др.такива /но май само аз си ги ям.... Mr. Green/!
Харесва ми да се вихря в кухнята, но не постоянно /признавам си Rolling Eyes/, защото започвам да го чувствам като задължение, а и времето все не ми стига! За сметка на това много ми харесва предаването Черешката на тортата и от там черпя супер идеи! Hug

# 392
  • София
  • Мнения: 3 249
Хехе, Меги и аз съм на козуначена вълна днес Hug И да ти кажа  и при нас с дребното - мама и никой друг. При баба се стои само, защото мама я няма. Прибера ли се и веднага на врата ми и да се прегръщаме и целуваме. Хриси чак вече пона да ревнува и да го повтаря ooooh!
Стели, аз сега "експериментирам" да я намаля сливицата с хомеоптия. Засега сме в началото на процеса, но не знам кога ще е края. Като се начетох на смъртни случаи след тази елементарна интервенция и нещо се сдухах.
Иначе в нас са "разтроени" и тримата мъже. Само аз одържам фронта, че някой трябва да пере гащите Mr. Green Хриси също обича да смята. Сега почнахме да събираме книжките на Егмот, които се продават всеки петък с Труд и 24 часа. Да пише човека. С малкото чудовищенце ходим по обследвания, че май ще ми направят проблем със записването на градина. Та да ми дадат документ, че е "годен" или ако не - как да се работи с него ooooh! Аман вече...
Иначе прегръдки на всички ви  Hug

# 393
  • София
  • Мнения: 1 565
О, честит ви снежен 1 април!
Хехе, какви сте ми кулинарки. Аз миналата година правих няколко козунака в машината, но до съвършенството козунак на конци не достигнах. Даже, Дони, правих някои от твоите рецепти (всъщност които ти си правила от готварския), но не сполучих. Ако имах време, бих дошла у вас да те гледам как ги правиш, че си майсторка. Heart Eyes

И на мен понякога така ми дотяга готвенето, ям само салати и филий, ама за другите неможе.

Стели, съжалаявам за неприятностите, дано лятото е щастливо за вас. Браво на Додо, това е много хубаво  упражнение.

Меги, нямаме против да чуем нещо повече за патладжаните. Ама и Лаци си е спортист, то с такива родители... А това болезнено привързване ми е познато и доста изнервящо.

Дони, дано го вземат Гого в детската.

Чао, милички, че ме дърпат да вадя пластелин.

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
Пожелавам ви много здраве, усмивки за малки и големи и светлина в сърцата ви, мили съфорумки!  bouquet

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС! ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО И ТЕ С НЕГО!

А днес имам повод и да почерпя....имаме годишнина от сватбата със съпружието:


Ако не ме лъже паметта днес и Йоана празнуваши годишнина! Hug

# 396
  • София
  • Мнения: 3 249
аз, аз, аз  Embarassed
Че си имам и именниче Hug После ще почерпя с изненадата Simple Smile))

# 397
  • Мнения: 1 174
Честито на всички именници, да са живи и здрави!   bouquet
Стели, Доника честита годишнина! Още много, много години да празнувате с любов и радост този ден!  Hug
Стели, много приятно ми стана, че се сети за мен, нашата годишнина беше на 29.04  Mr. Green

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Хахаха, аз съм ви объркала двете ....Помня,че някой имаше годишната с нас на този ден ,но не знам защо днес си помислих че е Йоана?! Извинете ме моля! Hug
Дони, честита годишнина и да ти е жив и здрав именника!
yoana77 , честита и на теб на патерица! Crazy
Сещам се за всички вас постоянно,но така ни е подхванало ежедневието и нас, а сигурно и вас,че всички пишем все по-рядко!

# 399
  • Мнения: X
Аааа, и ние имаме годишнина на 6 май. Честито Стели, Доника и ЙоанаHug Hug
Дони, честит ти малък именник, да е здрав и усмихнат  Hug.

Ежедневието яко ни е подхванало, но е хубаво, когато човек види съживена тази стара-престара тема.
Ние сме тук още месец и после от морето почти няма да има включване от нас. Мислете как ще празнуваме шести РД на септемврийчетата. Да не прекъсваме традицията, нали? Thinking
Хора, тази година ще са предучилищна, кога излетя това време? newsm78

# 400
  • Мнения: 209
Привет мили мамчета Hug
Отдавна не съм се появявала, но не съм ви забравила:)
Исках да ви попитам мислили ли сте за училища, предучилищни, че аз започнах да се вълнувам:)
За сега смятам да си е в градината, но на училище съм се ориентирала към 32 СОУ
Вие мислили ли сте вече?
 Hug

# 401
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193


Здравейте, сладки~

Изпращам снимчици на порасналата Каринка, не сте ни забравили, нили?Simple Smile

# 402
  • Мнения: 366
Каква ти престара тема.. ало ... Венииии ... да не сме престаряли ??! хехехе
Калея, ние не сме те забрамили, ама нещо снимката не се вижда ....я пак
Яни, ние за сега си оставаме в градината , а за училището най- добре се ориентирай в близкото у-ще , до което живееш , кои са по- добрите учителки, няма нищо общовалидно за Сф ..
Айде бре, мацонки.. плажни снимки вече ще правим .. ние с Ави вече направихме един съвместен плаж хехехе.. с обмен на Била стикери.. хехехех
Фиби, в тая връзка ако някога четеш тук.. да знаеш, че пак ще ти идваме на гости и миналата година щяхме и тая също .. хехехе ама желание да знаеш.. организацията ни куца хихих...
и така айде със здраве , пък скоро пак ...

# 403
  • Мнения: 215
О, Меги хвърлям по някой поглед в случай, че някой го е хванала форумска носталгия ....

Ние, какво да ви кажа, си живеем весело и забавно, но не и спокойно.  Rolling Eyes Както се казва в онази реклама "ме можеш да имаш и пълна къща и спокойствие". Преди време бяхме на гости на едно семейство, чиито деца с по 2-3 години по-големи от нашите - ми седнаха си децата нормално на масата, изядоха си всичко и отидаха да си играят в стаята си, при което Димитър каза - "брей, като ги видях тия деца, ми се видя светлина в тунела, че и за нас може би ще настъпят такива дни".  Whistling

При нас ако Калин не се качил на масата и не хвърля салата по покривката, а само е набарал някоя бира - изпил е половината, а другата половина е излял върху себе си, значи сме имали спокойна вечер, само с едно сменяне на дрехите. Ако не се подхлъзна или настъпя някоя бисквита или блокче от лего, докато отивам до кухнята, значи къщата е чиста....Какво е туй новини или сериали въобще не знаем, при нас има само "Херкулес", "Зоро" и "Костенурките Нинджа" - на който не му харесва, да не гледа.....и незнайно защо винаги където сме ние, там са и те двамата - явно сме много приятна компания.  Party

Ма иначе са много сладки ... http://fibi4ka.snimka.bg/daily/priklyucheniya-2012.663523.27578351

И на фона на всичката тая колоритност, взех решение да си остана още една година вкъщи - Йона я записах на предучилищна в училището и ще бъде само половин ден, а на Калин искам да му спестя яслата и затова така решихме.
Та ако на някой му и много скучно или децата му не измислят достатъчно качествени магарии – елате ни на гости. Меги особено пък вие, дето и без това си „идвате” всяка година Mr. Green, тая няма да пропускате я….

# 404
  • Мнения: 79
хоп!
и аз реших да хвърля едно око на прастарата тема;)
Фиби, при вас е весело Simple Smile много са усмихнати и позитивни дечицата, то сега за едната бира и малко боклучки по пода няма да се кахърим. И двамата приличат на теб, добре че Йони разнообразява с кафявите очи Simple Smile
Меги, вие на морето?
Ние сме на гръцкото море, багаж сме на таткото, който работи тук за известно време. Еми няма по-райско изкарване на ваканцията, гребем с пълни шепи забавления, пясък, вода. Миа продължава да е шефа в групата, но вече е по-склонна да приема и гледните точки на другите без много рев Simple Smile не се оплаквам, добрички са, плуват (Яни добре се понаучи), вечер до късно карат колела или просто се разхождаме, обсъждат си екзистенциални въпроси като "кое е най-любимото ти....? знаеш ли как става еди какво си? правил си някога еди що си? и т.н.
От скоро започнах да се замислям как да се завръщам към работа, да стартирам нещо ново на тези години или да си копая моите цифри, които така или иначе не ми носят грам удовлетворение? Поживем-увидим Simple Smile
до скоро и целувки
Към края на Юли сме в София, искате ли една Витоша да направим или нещо друго?
Целувки

Общи условия

Активация на акаунт