Търся си качествен фон дьо тен!?

  • 3 026
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз ще ти препоръчам Транслусид на Лореал. Simple Smile
Освен това е с 12 ф-р.
Иначе Тру Мач-а е с много богата палитра, но според мен е леко покривен и доста воден за зимата.  Wink
Пробвай фдт-те на Ревлон. Серията е Colorstay. Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А знаете ли до кога продължава промоцията...или докато се изчерпат?!? Питам да знам дали има смисъл да обикалям и да го търся...или направо да си взема ФДТ-а?
И навсякъде ли го има с подаръка или само на определени места...по-заредени магазини и т.н.
Пак мерси! Hug

Мисля, че е до изчерпване на количествата. Аз си го купих преди 10-тина дни, в магазина бяха останали само 3 бройки. В София е възможно все още да има от тази промоция.

# 17
Аз ще ти препоръчам Транслусид на Лореал. Simple Smile
Освен това е с 12 ф-р.
Иначе Тру Мач-а е с много богата палитра, но според мен е леко покривен и доста воден за зимата.  Wink
Пробвай фдт-те на Ревлон. Серията е Colorstay. Simple Smile

Копче, каква е цената на Ревлонските? Казваш отговарят на изискванията, които съм посочила по-горе? newsm78
Ще ида в някой добре зареден магазин и ще пробвам и двата и Ревлон, и Макс Фактор така ще е най-добре!

Момичета, благодаря ви, че ме ориентирахте! Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 240
Искам да ФДТ с който кожата ми да е като кадифе,но не знам каква марка,а и все не улучвам цвета.

# 19
Искам да ФДТ с който кожата ми да е като кадифе,но не знам каква марка,а и все не улучвам цвета.

Кажи каква ти е кожата, защото така си е много относително! newsm78 Ако не ти е суха ти препоръчвам Кашмир Перфект на Л'ореал! Peace Защото е малко 2 в 1...ФДТ + Пудра...и мисля, че би постигнала такъв резултат!
А защо не можеш да оцелиш цвета? Във всеки магазин би трябвало да има тестери...пробваш с малко от продукта и виждаш резултата... Thinking

# 20
  • Мнения: 240
Благодаря за отговора!Кожата ми е нормална към суха,леко мургава.От скоро ползвам ФДТ,от каталог на AVON .Може би затова не улучвам цвета,лицето ми добива уморен вид вместо да сияе.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Горещо препоръчвам Макс Фактор,Хипер Смуут е по воднист,лесен за нанасяне и има добра-нормална покривност,а за супер покривност и за перфектно лице ви препоръчвам Ластинг Перформанс-той е със силикон,има звездичка върху тубата,този е с малко по гъста консистенция. Цените и на двата варират от 19 до 23лв.Това са просто невероятни фон дьо тени и цените им са приемливи.Ползвала съм и Калър Адапт с бляскавите частици,не е лош обаче няма никаква покриваемост,просто лъщиш като че си намазана с олио,той по скоро е за лятото,когато имате тен или може да се нанесе върху друга основа.

# 22
  • Мнения: 231
Аз ти препоръчвам Revlon Colorstay. Също съм със суха кожа, обаче ми е добре, въпреки че е oil free. Преди това се чудех доста дълго време какъв да си взема и последно се бях спряла на Color Adapt на Max Factor и на този. В крайна сметка си взех Revlon и съм страшно доволна. Мисля, че е по-добре от другия и като покривност, а особено като трайност...

# 23
  • Мнения: 1 517
Maxfactor Coulor Adapt и не е скъп около 23 лева. Просто съм възхитена от него. А пък има и такъв с леко бронзиращи частици.Пак на тази цена.

Аз май преди бях пускала тема за него...той ли беше този с промоцията ФДТ + подарък пудра? newsm78
той е
и аз съм много доволна от него

# 24
  • София
  • Мнения: 9 475
Копче, каква е цената на Ревлонските? Казваш отговарят на изискванията, които съм посочила по-горе? newsm78
Ще ида в някой добре зареден магазин и ще пробвам и двата и Ревлон, и Макс Фактор така ще е най-добре!
Ревлонските са към 17лв.  Simple Smile
Обезателно пробвай цвета в магазина, защото каквато и марка да ти препоръчат тук, може и да няма точно твоят цвят от нея. Wink
Аз бях така като си купувах Транслусида. Отидох първо да пробвам Кашмира, ама не ми пасваше. След това гледах Идеал Баланс -същото. Тру мача е с най-много цветове, но пък се оказа по-слабо покривен, по-воднист и за смесен тип кожа. Той се съвсем ежедневен, малко от типа Мейбълин. Wink

# 25
  • Мнения: 582
Продуктите на AVON не са никак лоши,а и като хванеш промоция са направо изгодни.Имат 4-5 вида ФДТ аз използвах 2 и останах доволна/стигат за около 5-6мес/остава само да си подбереш твоя цвят
Този, който е адаптиращ се към тена на кожата е върха. Не е за вярване, но наистина се адаптира!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Отдавна не ползвам ФДТ, но много съм доволна от последния който ползвах преди 2г. на Ла Рош. Купих си го от Бонжура за около 16лв.
Не знам дали не му смениха опаковката, преди беше в бурканче с зелена капачка в формата на сълза.
Консистецията му е като крем, лесен за нанасяне и има много добра покривност.

# 27
  • Мнения: 10 758
И аз съм за Макс фактор.Имам го и съм доволна. Peace

А консистенцията му каква е? Трябва ми нещо по-мазничко, но не прекалено...хаха...тия прилагателни не могат да се обяснят виртуално, защото всеки си ги разбира индивидуално! Peace

Очаквам още отговори, защото освен Макс Фактор и Тру Мач, нищо друго не се открои, а те не получиха повече от 2 "гласа"!

Момичета, още веднъж мерси! Hug  bouquet
Течен е. По-воднист е от другите, които съм ползвала.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
момичета, а къде се пробва дали ти е подходящ цвета ( Embarassed ми не ползвам, след два несполучливи опита от които се обринах ......., но пък винаги ми е било чудно как да избера най-подходящия цвят newsm78)

# 29
  • Мнения: 5 618
На бузата до ръба на долната челюст беше май.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт