Тема Незабравима (Unutulmaz) 71

  • 27 820
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 329
  Дани, днес като си била по живота, случайно да ни си била на плаж с тоз хубавец? sun Папараците дебнат! photo
Бре, излови ме ти! Crossing Arms Човек не може и на пикник спокойно да отиде!  ooooh! Ама хааа... Party

# 691
# 692
  • Варна
  • Мнения: 329
 Еми че то как така Дани се е навила да дели наш Харунски?  newsm62
Не съм- изнудиха ме, придумаха ме!  Crossing Arms То аз моя Хубавелко давам ли си го?!  newsm25

# 693
  • Мнения: 27
 Еми че то как така Дани се е навила да дели наш Харунски?  newsm62
Не съм- изнудиха ме, придумаха ме!  Crossing Arms То аз моя Хубавелко давам ли си го?!  newsm25
Дани, моля те, не се поддавай, виж сега тази усмивка, така лесно ли ще я поделиш? newsm12

# 694
# 695
  • Варна
  • Мнения: 329
Туй пък сега какво е?! newsm78 Коя пък е тая?! #Crazy То човек малко да се разсее и разни му се лепят на моето момче! smile3515 Ааааа..... smile3513

# 696
  • Мнения: 27
  Дани, специално за теб! Искрено и лично!  love001

# 697
  • Мнения: 9
така и така сме на тази вълна......


# 698
  • Мнения: 27
Туй пък сега какво е?! newsm78 Коя пък е тая?! #Crazy То човек малко да се разсее и разни му се лепят на моето момче! smile3515 Ааааа..... smile3513

Споко, личи, че тази не му е на сърце!  ignore2

# 699
  • Варна
  • Мнения: 329
  Дани, специално за теб! Искрено и лично!  love001
Аааа, разтърсена съм! #Crazy #Crazy #Crazy smile3517 smile3544

# 700
  • Мнения: 27
така и така сме на тази вълна......




Ха така, страстите са вече на макс! Това е за сметка на тема 69, че не я отбелязахме подобаващо! newsm81

# 701
  • Мнения: 41
Детенцето му правилно е казало, че го ревнува от екранните му партньорки-то голямо целуване пада.... smile3532

# 702
  • Варна
  • Мнения: 329
така и така сме на тази вълна......



Ооооо...... sweating newsm09 newsm09 newsm09

# 703
  • Мнения: 93
така и така сме на тази вълна......



независимо с коя се целува ни е хубаво момчето, е с някоя не му е толкова приятно но се прави, но тук наистина му се е разтопило сърцето, мале , като е толкова срамежлив, дали ще си признае че наистина обича Еда/Йозлем реално - помислихте ли затова - те може да се обичат и още да не са си признали взаимно - то затова сценаристите ще снимат толкова сезона, колкото е необходимо за да си признаят нашите любимци #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78 newsm78

# 704
  • Мнения: 27
 Насладете се на гледката, сладурки! #Crazy Няма да ви казвам на коя точно, вие си знаете! newsm08  Мога с часове да говоря за релефните му особености, но няма, Naughty че рискувам да стана цинична! А имаме и детска аудитория! piasyk

Общи условия

Активация на акаунт