Тема Незабравима (Unutulmaz) 71

  • 27 833
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Добро утро, да изпишем новата тема с весело настроение:
 

елия благодаря за снимките и кафенцето, почерпката . newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
мокси - за новата тема:

# 16
# 17
  • Мнения: 0
Мокси, благодаря за темата! Чудна е!

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте дружина! Тъй като станах едва преди половин час , сега ще си позволя да ви поканя на закуска с незабравим пейзаж.. 

 
 
В случай, че решите да останете горе на терасата, ще ви предложа басейн с външен бар и ресторант



А, за предпочитащите соленото море ... и още нещо....



# 19
  • Мнения: 0
Елия, Ади - страхотни снимки и вкуснотии. Къде ги намирате незнам, но зареждат със супер настроение. Ади,а тия сладки бабки винаги ме разсмиват. Неворятни са! newsm51

По намирането на оригинални снимки не мога да ви съпернича, но с много любов за вас

# 20
  • Мнения: 9
Ади, Бобо- БЛАГОДАРЯ ВИ за цветята! Правя го с най-голямо удоволствие за всички, да бъде нашето малко райско (виртуално) кътче
едно НЕЗАБРАВИМО изживяване!!!  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 0
Ааа, Мокси, не така!  Naughty Някои от нас сме на работа! С тия примамливи предложения тотално ще ме изкараш от кондиция, а и в тая жега. Божкеееееее, как ми се иска да съм там!  #Crazy

# 22
  • Мнения: 9
Ади, твоите закуски са  неустоими изкушения , вече побързах да им се насладя... Благодаря ти, че се грижиш за формата ми!!!(имам предвид плодовете)  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 0
Цитат
Завръщане

Връщам се от нашето море
добре закръглил аз шкембе
плюсках там на поразия
ех, просташка лакомия....

Бганио, страхотно завръщане.   bouquet Искрено се забавлявах с твоето стихче. Почти образно си представих гастрономичната вакханалия на олинклузива, на която си се поддал.  hahaha hahaha hahaha Липсваше ми свежото ти чувство за хумор.  Hug

# 24
  • Мнения: 0
Дани, Серханоманията ти е страхотна! Наистина  newsm51 А, като гледам как Роси го е оформила, направо си е за първа страница! Имам само една забележка - не бъди егоист, можеше поне в множествено число да го напишеш това стихче. И щеше да е вярно!  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета и момче! Hug Hug Hug
Страхотна тема- благодаря, Моксито! newsm51
Желая успешен ден на всички- работещи или почиващи! sun Kissing Heart


http://www.youtube.com/watch?v=Vb5yaeZySok

# 26
  • Мнения: 0
Привет bganio,
аз още наваксвам с темите след отпуската. Ама на това и на химните ти направо съм се смяла до сълзи. Дано музата ти скоро й свърше почивката й, че нямам търпение да прочета ново твое творчество.




Роси, благодаря ти, че ми го напомни това хитово произведение на Бай ни Ганя. Посмях се от сърце!  newsm51

# 27
  • Мнения: 9
Ааа, Мокси, не така!  Naughty Някои от нас сме на работа! С тия примамливи предложения тотално ще ме изкараш от кондиция, а и в тая жега. Божкеееееее, как ми се иска да съм там!  #Crazy

Боб, аз затова съм намерила алтернативен вариант- в офиса съм си принтирала снимки от най-различни места, и съм си ги сложила на стената...В даден момент, като ми изпуши много се пренасям на което местенце си харесам (макар и за малко).......

# 28
  • Мнения: 11
Добър ден на всички. Красоти, то не са закуски, коктейли, морето и какво ли не. Благодаря ви Моксито и Елия, за приятното стартиране на деня.

Дани и Тарабас, нямам вече думи да ви хваля. Браво на вас. Музата ви е неустоима.

Дани благодаря ти, че клипът ми ти е харесал. Сега се уча и ми се иска да изляза от стандартната форма. Е може да не успея, а и да не се харесат новите ми хрумки.

# 29
  • Мнения: 0
Цитат

Дани, ето и моето предложение за редакция - дано не се сърдиш, запазила съм ти уникалния стил.  Hug

Серханоманията пак ни хвана,
Съзнанието ни изцяло обхвана
На тая наша фатална омая
Не знам къде ще й излезе края!

Всичко друго на заден план остана-
Не можем работата си подхвана…
Пред очите ни е все неговия лик
Като на лента от филма –миг подир миг.

А той пък хубав…чак без дъх оставаме,
Да му се ненагледаш и още, и пак-
Като наркотик ни действа, и повтаряме-
Сериите гледаме от зори до късен мрак!

Общи условия

Активация на акаунт