90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №106

  • 25 232
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 37
 Hug Добро утро дружинка! Днес съм бобова и менюто е закуска- кафе с диня; о- грах; в- грах  Wink
Утре както ви казах заминаваме за Китен и няма да мога да ви наглеждам... освен ако не си взема лап топа с мен  Joy Та пожелавам на всички ви успехи и много приятни летни изживявания- лично на мен ми липсва малкото , но изгаряща капка любов... че моя мъж май е позабравил за тези неща  #2gunfire Както и да е ... Целувам всички ви, а сега хайде на кафето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 3 453
  Добро утро! Спите, а?Хайде, ставайте!

 Аз днес съм бобова..умувам над ориз със зеленчуци или салата с царевица..ще си покаже.

 Ети, приятно моренце и хайде възродете пламъка Hug

 Успешен ден!

# 662
  • Мнения: 1 718
Добро утро,момичета!Големи чакри, голямо нещо!Направо да си търся тибетския монах и да се почваме. Joy

Глори, свекърът май завижда, а?Хем пасти, хем по-малко килограми.Човек, докато не пробва не вярва, че може.

От утре съм редовно на линия, че изтървам купона, но няма как-гости.Ще бъда водно приказлива отвсякъде. Wink

Май си нямам другарче, но и сам войнът е войн.Майка е на планина и каза, че нямало да спазва там.Ще я накарам да си навакса пропуснатото като си дойде.Няма да ми минава метър точно последната седмица.

Ети, приятно море и от мен!

Добре дошли на новите момичета!  bouquet Hug

# 663
  • Мнения: 54
Добро утро,
искам да ви попитам тахан халва дали може да се хапва във въглехидратния ден? Днес иначе съм бобова и май ще съм на салата моркови с царевица или на постни сърмички със салата домати  Rolling Eyes

# 664
  • Мнения: 3 453
 Може халва във въглехидратен Peace

# 665
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Кашарел,аз мисля едни варени картофки с див лук.Този бобов най беден от към меню,или на мен така ми се струва.
Лов ми липсва да не се отказа????
Хари незнам монах ли що ли,нещо да помага,но сега извън шегите,това сериозно ми го казаха а за тазовото дъно двама съвсем различни хора.

# 666
  • sf
  • Мнения: 10 236
ДУ
Днес съм доволна от кантарът, въпреки че съм в МЦ.
Днес белтъчен- ще е на сирене и салата. Имам някаква пилешка яхния,ама ще я пробутам на децата  Joy
Странно е,че според кантарът съм - 9кг,а не виждам разлика. И никой не ми казва,че съм отслабнала. Е,верно вчера мерих разни стари дрехи, в които вече влизам, но не стават все още за носене.

# 667
  • Мнения: 6 058
Добро утро,  Hug
За въпроса относно Дюкат-Да,бях преди това на Дюкан. Отказах се,не че нямаше резултати,а просто,защото има много лишения при него, пък и не е най-добрия вариант за диета-това ми каза диетолог. Той ми препоръча 90-дневната,но дотук съм свалила 1кг. Може би през втори цикъл ще сваля повече,ако не сваля ще се откажа на втория воден и няма да карам трети цикъл. Така че до втори цикъл съм тук със сигурност.  Simple Smile
Просто Хари миличка с теб съм,не си самичка.
Ето, даже те черпя чаша вода

Аз изпих вече първата си чаша вода за деня.  Simple Smile
Ива&СиЕ аз съм тук,и вчера бях даже.  Wink

# 668
  • Мнения: 0
Добро утро мами Simple Smile аз вече закусих и сега пия кафе, като преди да закуся половин чашка вода задължително!   Hug Hug Hug

# 669
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен  Simple Smile
Вчера минах успешно белтъчния ден и днес съм на бобов. За закуска ще хапна две ябълки, а за обяд и вечеря съм си направила картофена салата. Решила съм и аз като други фиданки да се меря на две четворки, иначе много се изнервям с това мерене всеки ден. Успешен ден на всички  Peace

# 670
  • Мнения: 5
Добро утро мили фиданки.Днес съм много щастлива.Вчера моето слънчице се прибра след малко повече от двумесечно гостуване при баба в Русе.А тази сутрин кантара показа още -1кг. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesСега обаче идва ред на проблемите-с първият- пълният шкаф със сладко,ще се справя някак си.Незнайно как този режим ме научи да ям много,ама наистина много по-малко сладко, а аз си бях направо пристрастена към шоколада и сладоледа.По-сериозният проблем е вечерята -сега когато вечер сме по разходки и паркове се прибираме към 20,30ч.,къпем се и после слагаме да вечеряме, т.е. след 21 часа Sad .Незнам как да се справя с този проблем. Иначе днес съм на варива: З-диня, О и В -леща със салатка. Пожелавам лек и успешен ден на всички.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 338
Добро утроооо Hug

Днес съм белтъчна - отчет:
З - банан;
О - руло Стефани и домат със сирене;
В - 1/2 от рулото и домат;

Снощи мъничко оплесках плодовия, но здраве да е Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 1 501
Привет. Някой ме беше питал какво ми е менюто , че не свалям . В по предните страници казах , че утре приключвам с първи цикъл , а не съм свалила почти. Имах едни 2 кг уж свалени , които сега се върнаха покрай МЦ , а той свършва утре. Кг така и не са паднали за сега. Отчаяна работа малко. На см имам тук там по малко свалени. Ами почти прегрешения нямам , само оня ден ми беше въглехидратен , но така и не хапнах въглехидрати освен една мекица . На обяд с едни приятели ходихме на разходка до едно заведение и нямаше какво да ям въглхидратно там и ядох риба. В менюто имаше само хляб , който си беше режимен , но какво да ям - хляб и салата ли. Та това е едното прегрешение. Два или три пъти съм си позоволявала по нещо сладко , дребно , най вече сладолед. Но това рядко. Прегрешения няма как да няма , всеки има, но са малки . Правя нещо , като олекотен режим , в който в плодовите дни хапвам освен плодове и малко белтъчини , а воден изобщо не правя. Продължавам с режима , нали съм упорито магаре... Лошото беше , че вчера си намерих при майка ми едни стари панталонки , които носих в дебелите си години (63кг). Като отслабнах преди време с разделно хранене (53кг) ми падаха и трябваше да се стеснят. Вчера си ги взех и викам на майка ми , че ще ги занеса да се стеснят и да си ги нося и й викам айде ще ги пробвам да видя колко трябва да се отнемат и какво да видя - ми те ми стават. Друго какво да добавя не знам Confused.

# 673
  • София
  • Мнения: 3 414
Лов не се включи,та се претесних,много ти дойде простотията ли?
Донси чудни резултати!Скоро ще проличи ще видиш.
Аз пак се качих на кантара Sad след вчерашния айрян това е ненормално момичета.не ми го побира мозъка,но ще продължавам.даже съм върнала 1кило.почнах 72 днес съм 71.
Елизабет не разбрах,колко си висока?Пообърка ме с последните ти иззречения

# 674
  • sf
  • Мнения: 10 236
Иве, по-нагоре някой каза- не можеше да караш на айрян и да отслабваш Организмът трябва да знае,че ще го храниш,за да топи мазнини. Спазвай си стриктно часовете за хранене и не гладувай.
Мицанка , и ние сме така с разходките. Ако мога си взимам вечерята с мен и ям на някоя пейка към 18:30-19ч. Ако ли не, ям вкъщи преди да излезем към 17:30ч и после пия вода. Вечерта има слагам да ядат и изчезвам от стаята.

Elizabett , може пък организмът ти да не иска да падне под тия килограми. Аз все си мисля,че понякога не може да се отслабне под даден предел.

Общи условия

Активация на акаунт