Днес в 13.30ч. една жена ще се откаже от детето си за 27ми път!...

  • 26 230
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Утрешния ден...На утрешния ден, за пореден път през последните 27 години, майка ми ще се откаже от мен по законов ред. В 13.30 ч., в някоя родилн азала в Провадия.
Нямам представа дали е жива, дали си мисли за мен, дали даже се присеща, поне на този ден. Иска ми се, но едва ли. И да се присеща, сигурно се моли да не я намеря.Нейн проблем.
Не е хубав тоя ден. Откакто се помня все нещо се случва, някой умира, друг се разболява, или се слага някъв помен около него, абе тъпа история, общо взето. Никак не ми е празнично.
И така всяка година.
Даже не искам да я познавам нея, искам да познавам братя или сестрите ако имам такива. Но като гледам колко е озлобен народът и да имам, сигурно те няма да искат да се намесвам в живота им, да не би да им отмъкна някое имане.
Кво да ви кажа, идиотска раОта...
Ей тъй си мисля, като наближи тоз ден..разни неща, които повечето тука си ги мислите или сте си мислили, че и аз на клона.


Продължението от вчера и обещаната почерпка   bouquet
Момичета, благодаря ви за подкрепата в много тежки моменти от живота ми   bouquet Обичам ви!



Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 08:32 от vagabond

# 1
  • Мнения: 1 418
 Hug
за мен този ден е днешният.Всяка година ми се иска да заспя на 02.08 и да се събудя на 04.08.Днес имам рожден ден и какво от това?Никак не ми е празнично.По тъпо е от всеки друг обикновен ден.До обяд се мотах с детето в парка,а сега чакам мъж ми да се прибере от работа за да се скараме както всяка друга година на този ден.Иначе се караме рядко,но точно на рожденният ми ден наваксваме за цяла година.Вместо да утешавам теб взех и аз да мрънкам spoko

# 2
  • Мнения: 262
Ако може и аз да кажа нещо  Rolling Eyes
Радвайте се, че са се намерили хора- мама и тате или само мама, които са ви отгледали и спасили от незнайното бъдеще в дома Peace
Погледнете от тая страна  Hug

# 3
  • Мнения: 2 123
за да не се сдрачим и в тази тема ...



Момичета ...  spoko
Тъгувам с вас!



Не можеш да ме разбереш,
Не казвай „Знам какво е!”,
Не казвай, че ще оцелея,
Че злото за добро е.
Не ми разправяй, че е тест,
Че съм благословена,
Че съм избрана точно аз
От всички в таз вселена.
Не отговаряй вместо мен
На моите „Защо?”-та.
Не казвай докога да жаля,
Че кратък бил живота.
Недей тегли, недей мери
На мъката товара.
Не ме учи как да скърбя,
Кога да разговарям.
Във болката си потопена
За всичко аз нехая.
Но все пак, застани до мен
И стой със мен до края.
Приемай ме, каквато съм,
Как плача, как немея.
Хвани ме просто за ръка,
Кажи ми – „С теб жалея!”

автор Лилибон

# 4
  • Мнения: 702
Ами ЧРД  Hug
Знам какво ти е  Hug
Т-Е-Д-И - точно туй нещо и точно тук не може да го кажеш.  Naughty ooooh!
Не искам съвети, нито съчувствие, просто споделям, защото знам, че тук им акой да ме разбере, а няма да ми се появи някой като теб да ми обяснява колко трябва да съм щастлива и благодарна. Ти  така ли мислиш да отогвориш н адетето си, когато порастне, защото бъди сигурна, че все някога ще им авъпроси и то ще чувства всичко, което чувстваме ние, колкото и да са ни обичали нашите майки и бащи..Не се обиждай, просто ми е тъпо, а сега като видях, че си осиновила ми стана още по-тъпо, като си представя как ще очакваш детето ти да ти е длъжно и благодарно, защото си го спасила. Не си спасила него, а себе си, не го забравяй!
И това няма нищо общо с чувствата ми към моите родители.
Прекрасен стих,  Фуси
 Hug

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 15:43 от vagabond

# 5
  • Мнения: 1 418
Фуси, newsm51 както винаги казано съвсем на място

# 6
  • Мнения: 262
не искам да кажа да си щастлива, не ме разбра. Това, че се е случило вече е факт, който неможе да се промени както това, че аз съм се родила с болест която не искам....ама какво да се прави гледам положителното Hug
съжалявам, че те натъжих Hug

# 7
  • Мнения: 702
Не си ме натъжила, издразни ме, но няма нищо ще ти простя този път Mr. Green
И тъй де, седя и си мисля..майка ми болна у дома на лъчетерапии, повръща, посира се, едва гледа. Мирише ми н аболници и всякакви гадости. Мъжо на път и нямам идея кога ще си дойде. Колегите по отпуски. Приятели нямам много, пък и нали майка ми е болна..няма как... Та, май ще си взема една бутилка уиски, ще си налея, ще му сложа две бучки лед и ще си пуша. Ще си кажа, а добре дошла на този свят, който хич н ете иска и не те харесва, щот не си му удобна за 27 път и ще се изсмея самодоволно. Удобна, неудобна тук съм и съм факт! Дали тя се сеща или не, не знам, а искам. Обаче даже не знам какво бих й казаал, ако я видя..Въобще нямам представа, а и не искам да си фантазирам. Не и този път.
Дали, ако тя ме е търсила, щеше да ме намери?!..Все си мисля, че щеше, ама..де да знам и аз..

# 8
  • Мнения: 2 123
е, 26 тия  път ти е било за последно Wink

27мия няма да ти се получи, защото - ето аз те харесвам! и то много! За света не знам, но моето момче е имало нужда от теб, защото благодарение на твоите писания, майка му е поумняла поне малко (в рамките на възможното)


за уискито и леда - нямам против. Наздраве   и добре дошла на света bouquet Аз лично и персонално благодаря че те познавам

# 9
  • Мнения: 3 715
Аз ще се присъединя към леда, но с една мента, пък може и цигара да пушна, на номер две нищо няма да му стане ако изпие малко никотин с млякото  Hug

Това ако нямаш нищо против моята компания, де  Laughing

# 10
  • Мнения: 702
Ухааа, заформи се купонче  Hug  bouquet Ми значи, утре да съм подготвена Simple Smile
Фус, благодаря ти   bouquet Взаимно е Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 123
ОК  Crazy Crazy
бравос момитшита ттакккка ви иссскъм хай сига и пу идно вълшшшшебну хапшинси и сме си екстра:

http://listen.vbox.bg/vfe8b80o/-ReMiX-Vylshebnoto-hapche-.html

Детска песничка за вълшебното хапче
Музика:Хайгашот Агасян
Текст: Юлия Каракашева

"Когато си тъжен, когато си сам,
вълшебното хапче глътни
и ето че ставаш магьосник голям
със странни големи очи.
Небето е синьо,трамваят червен,
наоколо град като град,
но плисва внезапно дъжд в този ден,
не дъжд,а вали шоколад.
И някой запява на глас тралала,
зелен светофар дава тон,
примигва с очи,подсвирква с уста,
зеленото става бонбон.
Сърдит господин сърдито върви
в очите му бучица лед,
върви си човекът и както върви
превръща се той в сладолед.
И вятърът тича на боси крака
закача се с твоя чадър
и както се смееш политаш така,
че чуваш в ушите си фърррр.
Когато си тъжен,когато си сам,
вълшебното хапче глътни и ето,
че ставаш магьосник голям...
Светът е прекрасен, нали? "

# 12
  • Мнения: 1 152
Кристи, Вагабонд...само много, много ви прегръщам и двете  Hug

Хи-хи-хе-е-е, Фусси, айде и на мениии малку ут хапшинситу  Wink

# 13
  • Мнения: 1 418
vagabond ,Честит ти рожден ден!Ние сме силни личности по рождение и ще се справим с каквото и да е.Ще мине и този ден и след него ще дойдат само хубави дни.За купона бройте и мен.Мога да пия уиски с лед,но най ми е на сърце домашната ракия,може да си донеса от в къщи Laughing
Знам че не си от СОфия,ако не искаш тук пусни на лични от къде си?Може пък и тези дни като пътешествам да си направим една среща на кафе

# 14
  • Мнения: 1 418
С тези бонбони ме уцели точно в десетката.Леле колко обичам шоколад,затова изядох всиките Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт