Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 257 953
  • 775
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5
Здрасти, съвсем случайно попаднах на този форум и си направих регистрация, защото много ми харесаха сериалите за които се спомена в него, пък и търся един мини сериал за който не мога да се сетя как се казва. Искам малко помощ ако някой се сеща или пък вие се сещате заа този сериал. Значи от него си спомням имената на героите Емили Бърдлоу и Увила Проново, но общо взето какво става с тях имам смътен спомен - живееха в една схлупена къща някъде в планината, той в началото не я обичаше и я игнорираше или нещо такова. Помня само имената им защото си бяхме измислили песничка, толкова ни е харесал но не помня подяволите как се казва. Моля ако се сетите за какво ви говоря или поне нещо подобно да ми помогнете, благодаря.
тези имена и аз ги помня! но само имената...! за съжаление Чичо Гошо (гугъл  Laughing ) нищо не казва по въпроса...
Иначе си спомням сериала "Приливна Вълна" за двама братя- Мик и Джоуи - Мик уравновесен, Джоуи- луда глава Simple Smile случваха им се някакви приключения, хем интригуващ, хем забавен. както и "Кунг Фу- Легендата Продължава" "Шотландски Боец"

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358

-"Съдружници срещу престъплението"- по Агата Кристи, с герои Томи и съпругата му Тапънс, която носеше много екстравагантни шапки.


Открих го в пиратския залив днес - малко бавно ще се изтегли, но имам някакъв шанс. Надявам се да го гледам скоро отново

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065

-"Съдружници срещу престъплението"- по Агата Кристи, с герои Томи и съпругата му Тапънс, която носеше много екстравагантни шапки.


Открих го в пиратския залив днес - малко бавно ще се изтегли, но имам някакъв шанс. Надявам се да го гледам скоро отново

Може да дадеш линк и на нас Simple Smile

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358

-"Съдружници срещу престъплението"- по Агата Кристи, с герои Томи и съпругата му Тапънс, която носеше много екстравагантни шапки.


Открих го в пиратския залив днес - малко бавно ще се изтегли, но имам някакъв шанс. Надявам се да го гледам скоро отново

Може да дадеш линк и на нас Simple Smile

Естествено, ето го:
http://thepiratebay.org/torrent/6084812/Agatha_Christie_(Partner … X_-_moviesbyrizzo

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
  bouquet

# 335
  • Мнения: 6 714
А спомняте ли си сериала "Седморката на Блейк" или "Планетата на маймуните"? Бих ги гледала отново... Както и "Шатовалон" или пък "Васко да Гама от село Рупча" или "Неочаквана ваканция". Simple Smile

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
"Васко да Гама от село Рупча" и "Неочаквана ваканция" ги имаше по торентите.

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
"Седморката на Блейк" по едно време го имаше в арена - не знам дали все още седи. Знаех си, че го има:
http://www.new.DMCA-removal-from-Google/series_details.php?id=91

"Шатовалон" не ми е попадал, а и да се качи, едва ли ще има субтитри

Последна редакция: нд, 09 яну 2011, 20:48 от tonitabrandtner

# 338
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Много интересна тема, чрез която си припомних доста стари филми и сириали, които бях наиситна забравила. Прочетох почти всичко казано по темата, но никъде не срещнах един сериал, който даваха, може би преди 13 год. Мисля, че беше сниман 1995г. Сериалът беше американски - "Сентръл парк уест". Спомням си, че участваше Ракел Уйлч, Мариел Хемингуей . Беше наистина много интересен, нещо от рода на "Савана".
В Гугъл успях да намеря само описанието но филма.
  "Central Park West": От създателят на „Сексът и градът” Дарън Стар, „Сентрал Парк Уест” представя бляскавия и интересен живот на екипа на лъскавото списание „Комюнике”, собственост на Алън Ръш / Рон Либман/, определян в средите като „Дарт Вейдър на издателския бизнес”. Мариел Хемингуей е в ролята на Стефани Уелс – новонаетият главен редактор на списанието. Централно значение в сценария заема съперничеството между Стефани и доведената дъщеря на Алън - Кари Феърчайлд /Медхен Еймик/, безскрупулна и амбициозна в непрекъснатите си опити да съблазни съпруга на Стефани, писателят Марк Мерил. Сериалът следи съдбите на още седем млади, амбициозни, красиви, властимащи и жадни за власт нюйоркчани и техните любовни истории, предателства, надежди и мечти.
Моля, ако някой го намери да прати линк! Предварително ви благодаря!

# 339
  • Мнения: 6 714
tonitabrandtner, ЗлаВещица, благодаря!   bouquet

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
"Седморката на Блейк" е част от детството ми - бях в детската градина, може би на 5-6 години, през деня го разигравахме с другите от групата. Опитах се да го гледам преди година или две, ами не ме впечатли и се отказах - реших, че е по-добре да си остане спомен от детските години. Виж, изгледах с по-голям интерес "Шатовалон", когато по Нова ТВ го повториха преди около 5 години и половина.

# 341
  • Мнения: 6 714
"Седморката на Блейк" е част от детството ми - бях в детската градина, може би на 5-6 години, през деня го разигравахме с другите от групата. Опитах се да го гледам преди година или две, ами не ме впечатли и се отказах - реших, че е по-добре да си остане спомен от детските години. Виж, изгледах с по-голям интерес "Шатовалон", когато по Нова ТВ го повториха преди около 5 години и половина.

Възприятията на човек се променят с възрастта - няма как.  Grinning Има някои филми, които ти връщат хубавите спомени от детството докато ги гледаш отново, а за други се питаш - какво ли толкова ме е впечатлило тогава? и затова е по-добре те да си останат само спомен.  Simple Smile

# 342
  • Мнения: 1 685
Здравейте,изчетох цялата тема но не видях нищо за един сериал който отдавна търся. Разказваше се з едно момиче на име Естел,което го бях затворили в някаква къща.Даваха го през 90-те или към края н 80-те.Много ще съм ви блгодарна,ако се сещате пишете ми. Hug

# 343
  • Мнения: 11 911
Здравейте,изчетох цялата тема но не видях нищо за един сериал който отдавна търся. Разказваше се з едно момиче на име Естел,което го бях затворили в някаква къща.Даваха го през 90-те или към края н 80-те.Много ще съм ви блгодарна,ако се сещате пишете ми. Hug


"Големите надежди"-старата версия?

# 344
  • Мнения: 1 685
Благодаря ти Светкавица за отговора,мисля че е той сега ще проверя:))  Hug

Общи условия

Активация на акаунт