В магазин " Европа", продават мухлясала храна и са нагли!

  • 10 793
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 297
Събират стоката от затворените магазини и я разпределят към все още работещите. Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Записвам се и аз да ви следя,че много съм им набрала и аз  #Cussing out

# 62
  • Мнения: 19
И отново са си преименували фирмицата-вече не са Интеркомерс Груп Плюс ЕООД,а Европа маркет ООД,явно с цел да избегнат някои плащания Grinning А в Дружба 1 на пазара маркетчето е аадски празно и тъй като ни закриха Фантастико Sad се надявам да открият едно хубаво и голямо Heart Eyes Но пък ще си имаме мини Карфур Laughing

# 63
  • Мнения: 2 160
Отдавна не пазарувам там,но преди дни влязох за вестник - пустош ..........
Работеше само една каса,на хладилната витрина имаше две тави сирене и около 5 вида салам,
а месото не го и погледнах.Зад витрините имаше само  една жена,а преди бяха по 4 !!!!!
В огромното помещение /Х.Димитър/ бяхме общо 3 човека + едно бебе!
Жалко! Малката "Европа" е затворена ,а голямата кога ??????

# 64
  • София
  • Мнения: 632
Мале чак сега я виждам тая тема, защо ли не и съмнявам в тия думи. hahaha
Тук в магазина им в Банишора също е пълна мизерия, отдавна спрях да купувам от там каквото и да е било!
Казвам на продавачката да ми даде месо, щях да готвя нещо , не знаех, че са такива мизерници, тя ми го подава в ръцете, а то вони буквално на ЛЕШ! Sick
И така няколко пъти, в магазина им никой не пазарува: "Познайте защо" Joy
Има една ромка дето винаги пробутва на хората вмирисано месо и  казва на клиентите: "Ще тсане страхотна манджа." Тая същата ме разпитваше всеки път къде живея, как се казвам, колко тежало детето, здраво ли било, тръпки ме побиват. Shocked
Просто си излезнах без даже да я погледна и не стъпих повече там!
Не пазарувайте от там, това е пълна мизерия!

# 65
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Днес влязох в магазина им в Младост4  и определено мисля, че го затварят - зад стъклените витрини няма абсолютно нищо, всичко е извадено, рафтовете са полупразни, обявили са 5% намаление на всички стоки, като че ли разпродават и всичко прилича на ликвидация.
Но пък бяха пуснали в пощите листовки с промоции. На какво промоции, като вътре няма нищо, чудя се. Дали пък цялата верига не е фалирала?

# 66
  • София
  • Мнения: 632
Много ще се зарадвам  да ги затворят тия и да отворят нещо друго на тяхно място, пак ще е по-добре отколкото Европата! Миналия ден ми казаха, че и в Банишора няма пукнат човек вътре.

# 67
  • sofia
  • Мнения: 3 706
За голямата "Европа" до 20-та поликлиника в Борово чух слух, че ще става "Лидл". Ха дано!

# 68
  • София
  • Мнения: 15 489
  За който харесва Лидл, бившият Рамстор май ще го правят на Лидл.Европите мислех,че не съществуват вече.

# 69
  • София !
  • Мнения: 1 240
Аз преди време си взех една кайма от Европата и докато чаках на каста се загледах в срока на годност на който пишеше че е произведена да речем на 01.11.2012 , а аз взимам каймата на 30.10.2012г. което означава че тя след ''2 дни ще се произведе''  Joy #Crazy ( ох , малко объркано надявам се да сте ме разбрали ) . Питам аз жената на касата как е възможно кайма която ''реално'' все още не е произведена да е пусната в наличност . А тя ме гледа като теле в прани гащи  Crazy , загуби си граматиката .  От тогава не съм стъпила в този магазин . И така като гледам не съм и единствената  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 16 158
За голямата "Европа" до 20-та поликлиника в Борово чух слух, че ще става "Лидл". Ха дано!
и за Европа в Лозенец се носят подобни слухове. Някои баби от квартала се надяват да дойде Кауфланд, но ми се вижда тясно за него. Каквото и да е ще е по-чисто и по-подредено.

# 71
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Значи, да разбирам, че са фалирали.
На мен лично ще ми е супер, ако на тяхно място сложат Лидл, ама едва ли.

# 72
  • Мнения: 164
В Бургас Европа е под всякаква критика.Преди беше добре зареден,но започнаха да намалят стоките и вече има само по едно от всичко.Предполагам,че са го затворили.

# 73
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Тая Европа не знам за какво още съществува. Пари ли перат, какъв им е случаят....
На магазина в Мусагеница миналото лято даже му правиха цялостен ремонт. Много се зарадвах, когато го затвориха и започнаха ремонта, обаче като видях пак логото им, щях да умра от смях. Че даже и някакви деца пееха на откриването ...
Не зареждат, нямат никакъв избор, стари продукти ....

# 74
  • Мнения: 19
И този в Младост го ремонтираха,но не го затвориха,а хората работеха през нощта Sick

Общи условия

Активация на акаунт