FarmVille 30-та тема

  • 32 007
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
Здравейте, не мога да разменя продуктите от фабриката за гориво, да няма ограничение вече
При мен няма проблем, току що си ги размених Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 508
Освен публикуването, други проблеми нямам.

Отнякъде са ми се появили 8 комплекта по 5 пчели  newsm78

# 32
  • London
  • Мнения: 292


Отнякъде са ми се появили 8 комплекта по 5 пчели  newsm78

 А, точно за това влизам, но аз съм с 4 по 5 ????!!! Shocked

# 33
# 34
  • Мнения: 86


Отнякъде са ми се появили 8 комплекта по 5 пчели  newsm78

 А, точно за това влизам, но аз съм с 4 по 5 ????!!! Shocked

Сигурно това са някакви изгубени пчели и са ги върнали

# 35
  • София
  • Мнения: 1 508
Губила съм пчела само веднъж, и то само една. Нещо много ми идват тези, а почивки скоро не ми се очертават, че да ми влезнат в работа цели комплекти.

# 36
# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 11 117
 Hug

# 39
  • Мнения: 9
И аз тук. Напоследък само оплаквания в тая тема  Confused

# 40
  • Мнения: 1 491
пу за мене  Mr. Green

И аз вчера имах ужасен проблем с всички игри на зинга, които играя  ooooh!  В крайна сметка преинсталирах едно-две неща и днес вървят на пушка  Twisted Evil  Но пък за съжаление и бъга, който имах на трежър айлънда изчезна ... Беше ми написал, че имам 429 кивита и като ги ползвах не намаляваха  Mr. Green  Познайте за един час копаене колко пъти се напълних на макс с тези кивита  Twisted Evil  ....

Сори за спама с трежъра  Flutter

# 41
  • Мнения: 267
на тези,които им забива много играта,що не разчистите малко от към декорации,ако не са ви мили де  Laughing,на мен така ми се реши проблема,разчистих си къщите и някои ненужни красоти и готово  Peace
аз пък вечно нямам място за тия бушели,сега не мога да си обера слънчогледа  ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 484
записче и от къде си взимате тези кредити.

# 43
  • Мнения: 1 687
Кикокриси, основната ми ферма има доста неща. В нея влизам, но виждам само около човечето. Не мога да преместя изобщо. Преди малко успях и изкарах малко кутии от бокса. Другата ферма няма нищо само земя. Там ен мога да вляза изобщо. Не знам дали е до декорациите. При мен декорациите са по точно петната които се появяват от тях. И да искам пак не мога да ги прибера или изстрия.

# 44
  • Мнения: 96
20 кредита за 20 FV кеша ли се разменят?

Общи условия

Активация на акаунт