FarmVille 30-та тема

  • 32 071
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 200
Как се запълва жълтата скалата над COIN във фабриката?
Пускам си рецепти, но не винаги се увеличава скалата..

# 76
  • София
  • Мнения: 4 904
Какви са тия кошнички, които ми се появиха на стената?
На червената шапчица. Носеше ги на баба си, преди да я сдъвче вълка  Crazy

И ся кво? Разграбват се за сметка на горкото хлапе, а вълкът се е скрил.... неговата кожа  newsm66 !

# 77
  • Мнения: 7 723
Как се запълва жълтата скалата над COIN във фабриката?
Пускам си рецепти, но не винаги се увеличава скалата..
При готова продукция...

# 78
  • България, Русе
  • Мнения: 128
От известно време следя форума и  редовно чета , много ми помогнахте. До сега не съм писала, защото нямах особено време.И аз от няколко дни имам проблем с публикациите. Дано скоро го оправят, но тази сутрин и постоянно ми иска рефреш. Едвам си наторих съседите и не издържах и затворих фермата. Вие имате ли такъв проблем ?

# 79
  • Мнения: 2
Как се запълва жълтата скалата над COIN във фабриката?
Пускам си рецепти, но не винаги се увеличава скалата..
При готова продукция...
Мисля, че не..  Когато качиш ниво (level) на някоя рецепта  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 0
Да,и аз имам такъв проблем.Днес отварях подаръците си и ми искаше рефреш.отново влязох отново отварях подаръци и отново ми искаше рефреш.  Confused

# 81
  • Мнения: 4 785
От известно време следя форума и  редовно чета , много ми помогнахте. До сега не съм писала, защото нямах особено време.И аз от няколко дни имам проблем с публикациите. Дано скоро го оправят, но тази сутрин и постоянно ми иска рефреш. Едвам си наторих съседите и не издържах и затворих фермата. Вие имате ли такъв проблем ?

Да.

# 82
  • Мнения: 0
Някой знае ли за колко време изниква Hollyhocks,защото посях но не пише

# 83
  • UK
  • Мнения: 3 959
18 часа.

# 84
  • Мнения: 0
благодаря!

# 85
  • Мнения: 0
Някой знае ли за колко време изниква Hollyhocks,защото посях но не пише
пише но трябва да гледаш къде е, има надпис КАКВО Е ТОВА ако го прочетеш ще разбереш и други особенности на съответната култура  Laughing

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 102
Как се запълва жълтата скалата над COIN във фабриката?
Пускам си рецепти, но не винаги се увеличава скалата..
При готова продукция...
Мисля, че не..  Когато качиш ниво (level) на някоя рецепта  Rolling Eyes

Точно така. Отчита само, когато качваш левъл Peace

# 87
  • Мнения: 267
я ми кажете колко гориво дава като играеш мафията,заслужава ли си  newsm78,че хич не ми е присърже тая игра  Crazy,а ми трябва гориво  Rolling Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 1 508
Купувай стоки (goods) от съседите и ги заменяй за гориво. Можеш да получиш много повече гориво, отколкото ти трябва.

# 89
  • Мнения: 267
Купувай стоки (goods) от съседите и ги заменяй за гориво. Можеш да получиш много повече гориво, отколкото ти трябва.
да,ама го свърших вече  Rolling Eyes сея само боровинки и къпинки и много бързо свършва и за да е пълна тъпотията ми дава най-много по 3 бушела  Crazy,колкото да се отвори сергийката,абе какво да ви говоря ....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт