Ботокс?

  • 2 782
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Аз пък в "Ева"-та четох, че било много важно първата инжекция ботокс да се сложи до 35 години (32,33 или 34), за да може дадейства по определена програма на бръчките Crazy

# 16
  • Мнения: 6 243
Аз пък в "Ева"-та четох, че било много важно първата инжекция ботокс да се сложи до 35 години (32,33 или 34), за да може дадейства по определена програма на бръчките Crazy
Малко извън темата, ама напоследък имам чуството, че тия от "Ева" само поръчкови материали пишат. Кой знае колко пари за реклама са им снесли от някой център, дето пердашат ботокс на 35-годишните.

# 17
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Ето малко инфо: по МТV, от 0 ч в неделя - Искам лице на звезда, а събота и неделя по Fox Life започна това новото предаване - Пълна промяна, но още немога да запомня от колко часа е Simple Smile Ех, много си падам по кървищата Wink понякога даже ми е гнусно, закривам си очите с ръка и пак зяпам през пръстите...затова сега и Спешно отделение пак гледам наново Simple Smile Но честно да си кажа мисля си, че не бих изтърпяла пластични намеси, бюст, лице, няма значение...не съм сигурна, че болката след това си заслужава. Май само по гледането си падам Wink

# 18
  • Мнения: 5 622
  По Американската ABC май беше,има едно предаване Extreme makeover,много е интересно!Там дават пълната промяна на някой грозник,в красавец/красавица.От пластичните операции,до зъбните корекции с избелване,присаждане на коса и корекция на зрението.И така някой ужасен грозник става напълно неузнаваем!
  Дават и периода на възстановяване,който може да бъде много тежък и болезнен,но в последствие всички казват,че си е заслужавало! Whistling Но нека да имаме предвид,че в това предаване променят живота на хората,заедно с външността им,която в повечето случаи им е пречела да съществуват нормално,така че за тях си струва тази болка  Tired

# 19
  • Мнения: 472
Пълна промяна - Foxlife
събота и неделя от  16.00

Гледах тазси събота и бях много печетлена от резултатите ! Самоче ак трябва аз да си ги правя не бих се подложила на толкова много на куп ......... поне по 10-тина проседури и то само пластични им направиха ...

# 20
  • Мнения: 2 529
Аз пък в "Ева"-та четох, че било много важно първата инжекция ботокс да се сложи до 35 години (32,33 или 34), за да може дадейства по определена програма на бръчките Crazy
Малко извън темата, ама напоследък имам чуството, че тия от "Ева" само поръчкови материали пишат. Кой знае колко пари за реклама са им снесли от някой център, дето пердашат ботокс на 35-годишните.

Няма да се учудя, ако си права.
Мен ботоксът не ме влече Wink Бих пробвала фотоподмладяване или нещо подобно преди да стигна до хирургични методи Sunglasses, ако въобще се реша на такива някъде след далечните (засега Laughing) 45.

# 21
  • Мнения: 7 186
ТУК пише:

Цитат
Препоръчително е ботокс да се използва при пациенти над 30-годишна възраст.

Цитат
Цената на една процедура е около 400 долара, но зависи от мястото на прилагане и от броя на процедурите.

Цитат
Няма ограничение на процедурите с ботокс. Може да ги правите цял живот, но не е препоръчително да си инжектирате токсина на едно и също място, повече от два пъти в годината.

# 22
  • Мнения: 472
МАЛКО Офффффф !

Ттази събота и неделя предаването по ФОКСЛАИЙ  ( Mr. Green сори )Пълна Промяна , е от 11.00 !

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825

Цитат
Цената на една процедура е около 400 долара, но зависи от мястото на прилагане и от броя на процедурите.

Бахмамата! Много бе! Сладка хапка като рече, че куцо и сакато в СтЗ си слага ботокс, аз реших, че е нещо евтинко, 100$ примерно...

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=797627

Бу - хвърли едно оче...май е доста сдъвкано инфото тук Wink

Общи условия

Активация на акаунт