Молба за дарение

  • 5 164
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Скъпи приятели,

Обръщам се към Вас с молба за помощ в дарителска акция за книги /детска литература, енциклопедии и справочници/ за Библиотеката на Народно читалище "П. К. Яворов" в кв. "Гео Милев", град София. Нашите координати са: София, 1111, ул. "Гео Милев" 24, тел. 873-05-71, електронна поща: qvorov_sf@abv.bg
Читалището развива следните дейности: Фолклорен танцов ансамбъл "Зора", Група за модерен балет "Ангелите" - деца от 7 до 16 г. В процес на организиране са Школа по английски език за деца и възрастни /напреднали и начинаещи/, Група по народни танци за възрастни.

Очакваме предложения за други дейности.

С уважение,
Елена Шойлева - библиотекар, член на Настоятелството

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Утре ще мина защото живея в района ,а и имам доста книги.Да уто4ним какво то4но,4е аз самата не знам какво имам  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Само детска литература ли търсите?

# 3
  • Мнения: 2 759
                         Само побутвам, нямам възможност да се разделя с детски книги в момента  Confused.

# 4
  • Мнения: 924
Скъпи приятели,

Обръщам се към Вас с молба за помощ в дарителска акция за книги /детска литература, енциклопедии и справочници/ за Библиотеката на Народно читалище "П. К. Яворов" в кв. "Гео Милев", град София. Нашите координати са: София, 1111, ул. "Гео Милев" 24, тел. 873-05-71, електронна поща: qvorov_sf@abv.bg
Читалището развива следните дейности: Фолклорен танцов ансамбъл "Зора", Група за модерен балет "Ангелите" - деца от 7 до 16 г. В процес на организиране са Школа по английски език за деца и възрастни /напреднали и начинаещи/, Група по народни танци за възрастни.

Очакваме предложения за други дейности.

С уважение,
Елена Шойлева - библиотекар, член на Настоятелството

Нямам възможност да даря книги, включвам се с предложения за дейности:

1. Четене на книги, няколко часа седмично за различни възрасти. 2-5;5-8 и т.н години
2. Школи по приложно изкуство
3. Уроци по китара, пиано и др. инструменти
4. Йога класове за деца и родители
5. Музикално-развлекателни часове "за мама и мен" с много песни и танци.
6. "Гимнастика" за най-малките- заучаване на основни упражнения, скокове и др. под формата за игра. Чудесна алтернатива за изразходване на енергия през студените месеци.

# 5
  • Мнения: 0
Благодаря на неизвестната дарителка, която е подарила нови книги на нашата библиотека. Все пак бих искала да знам името Ви, драга госпожо, за да Ви благодаря лично! Благодаря и за предложените дейности. Вече набираме и желаеши за йога. Занятията ще се провеждат в салона на библиотеката веднъж седмично-цена на курса 20 лева месечно - възрастни и 12 лева месечно-деца. Можем да направим нещо по въпроса за групи по четене, приложно изкуство, но разполагаме само с едно помеъение, в което сме изтеглили библиотеката така, че голяма част от него да се използва за групите по танци, йога и езиков курс.

С уважение Елена Шойлева

# 6
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Къде точно се намира читалището?

# 7
  • Мнения: 0
Къде точно се намира читалището?

Читалище "П. К. Яворов" се намира в кв. "Гео Милев", ул. "Гео Милев" № 24. За ориентир може да послужи бившия ресторант "Златния елен" на ъгъла на улиците "Гео Милев" и "Трудолюбие", защото читалището се намира точно срещу него в подблоково пространство отстрани на блока в посока към пощата на ул. "Гео Милев".

# 8
  • Мнения: 4 916
И аз да попитам - само детска литература ли търсите?

# 9
  • Мнения: 0
Приемаме всякаква литература - детска, справочна, историческа и литературно-художествена, но да е актуална по съдържание. Предварително благодарим!

# 10
  • Мнения: 4 916
Благодаря за отговора  Peace

# 11
  • Мнения: 0
Няма защо!  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,
До кога Ви трябват книгите, т.е. може ли да Ви донеса след 1-2 седмици? В родния ми град има много детска и юношеска литература, книгите са запазени и с радост ще ги донеса, но трябва да намеря време да пътувам до там.

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте,благодаря че проявявате интерес.Библиотеката на читалище Яворов приема целогодишно дарения на книги.Работното време засега е от 8.30 до 17,после от септември ще бъде удължено до 18 часа,заповядайте,когато Ви е удобно,като за целта ще бъде добре все пак да се обадите предварително по телефона.02/873 05 71,поздрави,Елена

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В събота има ли възможност да се оставят книги?

Общи условия

Активация на акаунт