Празнувахте ли Халоуийн?

  • 2 175
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Ние през изминалата седмица бяхме на няколко партита с костюми. А вчера ходихме и за бонбони. Бяхме на нещо като фестивал. На една улица с ресторанти, салони и магазини. Собствениците и хората, които работят там се бяха маскирали и раздаваха бонбони.Много весело изкарахме. Имаше страхотни костюми, а и ми беше кеф да гледам децата как се радват.

Ние празнуваме всички празници - и българските и американските. Сега сме в очакване на Деня на Благодарността.

# 16
  • Мнения: 62
И ние го празнувахме тази година.Ходихме на 2 Хелоин партита и на самия празник бяхме в месният мол. Беше пално с деца в мола, някои от подителите също бяха с костуми, но естествено деца бяха най-интересни. От магазините раздаваха бонбони и лепенки.
Диана беше синя пеперуда babydust7. Ето и няколко снимки от първото парти....снимките не са много доври.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cakedoll2000/album?.dir=/3bac&.src=ph


# 17
  • Мнения: 53
И ние се включихме в празника тази година и много се забавлявахме. Детенце беше маскирано като калинка и всички й се радваха Simple Smile Обиколохме квартала и се прибрахме. Сега прави разбор на получените лакомства - изсипва кофата, подрежда ги, после пак си я пълни и наново я изсипва  Laughing

# 18
... Провикнала се жената, господине, вижте какво ви правят на къщата и мъжа отговорил " Аааа, не ме интересува, аз само разнасям брошури"   Laughing Laughing
Laughing Twisted Evil Mr. Green
Абе по-големичките са подготвени за всичко.  Crazy

# 19
...Диана беше синя пеперуда babydust7. Ето и няколко снимки от първото парти....снимките не са много доври.

....



Адашке, много ви е хубава пиперудата. А цветето от балони ти ли й го направи или имаше готови за раздаване Grinning

# 20
  • Мнения: 1 793
да, и ние го празнувахме и беше много весело. за малкия беше много интересно. гледаше маскираните каки и батковци отначало уплашено, а после искаше да излиза при тях. триковете, които правиха бяха или да пеят песнички, или да развалят маскировките на някое от децата. общо взето не много интересни, ама по-добре така, защото днес дружките ми разказваха, че при тях са били хвърляли яйца по колите Laughing Laughing ама празник, какво да ги правиш и как да им се сърдиш. Алекс го бяхме облякли с костюмче на.....аз ако пък разбрах какво е туй нещо. първо помислихме, че е някакво извънземно /едно такова зелено/, ама после с татито стигнахме до извода, че май е страшилището от семейство Адамс Laughing Laughingми то така направено, че малко трудно да го разбереш. ама дребосъка се радва де. самос е оглежда, пипа се тук-там Grinningно не искаше да сложи маската. интересно беше. снимките още не съм ги качила.

# 21
Аничка да не е бил Хълк или Франкенщайн Laughing

# 22
  • Мнения: 1 793
Аничка да не е бил Хълк или Франкенщайн Laughing

за Франкенщайн си помислихме първо, ама накрая решихме, че е Лърдж /въх, да не му обърках името само Embarassed/

# 23
  • Мнения: 1 116
И ние го празнувахме, още от четвъртък сме го почнали, когато беше партито в училището на Диана. После в събота пак бяхме на парти, вчера още от сутринта бяха с костюмите, първо на балета, после в работата на тати, после в мола. Тази вечер сме на едно парти, където децата ще са си пак с костюмите. Малката не разбира още, но и хареса много да получава бонбони, а Диана много се забавляваше. Миналата вечер не можа да спи от вълнение. Събрахме много бонбони, който ял, ял вчера, тази нощ едно духче минало и тиквити тази сутрин вече са празни, стига толкова сладости Simple Smile
Снимки по-късно че webshots нещо хич го няма.

# 24
  • Мнения: 734
И ние му ударихме един щур купон, в къщи пристигнаха всичките съседчета да ни плашат, но бебка им изкрещя 2 пъти и ония подвиха опашките.
Аз бях Bitchy Witch, а детето - Sweet Pink Bunny;)

Снимки - утре евентуално.

Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 01:00 от Jungle

# 25
  • Мнения: 2 825
То и при нас празника беше като при Мира, не им е такъв празник тука, искат си сладките и бягат Wink

# 26
  • Мнения: 3 098
Нито халоуин,нито вси светии,нито деня на будителя празнувахме,а нашата годишнина от сватбата married

# 27
  • Мнения: 2 825
Нито халоуин,нито вси светии,нито деня на будителя празнувахме,а нашата годишнина от сватбата married

Честита годишнина от сватбата и още много години щастлив семеен живот   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 098
Нито халоуин,нито вси светии,нито деня на будителя празнувахме,а нашата годишнина от сватбата married

Честита годишнина от сватбата и още много години щастлив семеен живот   bouquet

Благодаря много,4ул те Господ Hug

# 29
  • Мнения: 1 194
Не, не сме празнували. Тук не е толкова популярен този празник, макар че се опитват да го промоцират-украси и костюми подаряват, но може би в училищата правят нещо. Иначе по улицата деца да ходят не съм видяла.
От къде произлиза традицията с маскирането и тиквите? Не ми се вярва да е чисто християнски обичай? Embarassed
Марибел, честита ви годишнина!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт