Почувствах се горд с детето си, когато...

  • 7 790
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Невероятна тема !!  bouquet
Наскоро по неприятен повод голямото ми момче ме накара да се гордея  с него. Блъсна го кола , аз чух спирачките от вкъщи , тичах натам с вички сили и в момента в който го видях , че е станал , че е жив и е добре се сгромолясах на земята и се разплаках.Тогава той изплашен до безумие забрави за своята болка и почна да крещи : Мамо , добре съм , добре съм нищо ми няма, не плачи!
Невероятно добродушно дете е !Когато малкото се заинати по улиците за нещо , и аз отказвам да изпълня желанието и казвам примерно , добре остани си тук ние тръгваме , големият в този момент почва да вика : Не , няма да го оставим , как така ще го оставим !?!?! Та , той ми е брат ! Laughing

# 61
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
   bouquet  bouquet  bouquet - за всички прекрасни и добри деца, за които прочетох тук!

Сега и за моите - гордея се с големия си син, защото чете много, може да изнесе цяла лекция за динозаврите или Древен Египет заедно с латинските термини Mr. Green, справя се отлично в училище, помага много на дядовците си и бабите на село, обича животните и е състрадателен, в моментите, в които не се чувствам добре, поема грижите за брат си, подрежда, приготвя и сервира храната,обгрижва ме и въобще е едно добро дете.

С малкия - защото говори много и правилно за възрастта си, използва, без да е учен целенасочено, но винаги и на място, учтивите думички "Моля", "Извинете","Благодаря" и "Наздраве", познава цветовете, също като батко си предпочита книгите, а днес ме учуди - научил е имената на държавите и забележителностите от снимките от едно старо албумче от кроасаните Чипикао.

Вярвам, че поводи за радост и гордост ще ми дават всеки ден, както и досега Blush.

# 62
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Вчера, бях годра с детето - в раницата му плуване, треньорката беше сложила бележка "плува отлично сам!"
А само преди 2 седмици го беше страх да му пусне ръката и ходи на тренировки от 2 месеца.

Много мило! Трябва да се гордееш както със сина си, така и с треньорката! Постъпила е невероятно!  Simple Smile

Зечова, ужас, нали детето е добре?

# 63
  • Мнения: 4 668
Свекърва ми имаше рожден ден преди два дни . Синът ми от един месец упорито си събира парички , за да купи на баба си най - хубавия подарък ... Държеше си ги в една чантичка . В деня на празника ме помоли да го заведа до магазина , там дълго избира подарък / беше си наумил да купи гривна и гердан с червени камъчета / ... Не ми даде да си взема портфейла и не ми даде да се намеся в избора . Избра комплекта , изсипа си паричките на плота и помоли да му ги преброя . Стигнаха . Продавачките се просълзиха , аз наистина бях горда , а той ужасно щастлив носеше подаръка до къщи ...

И един друг случай ... / той е зодия Телец и винаги има пари в себе си  Laughing / . Люлее се в Южния парк на една от тези играчки , в които се пуска по левче . От страни го гледа едно красиво момиченце . И малкия с характерен жест придружен с намигване и казва - " Хайде качвай се , ще те повозя . Имам пари ..."  Joy То това не е толкова гордост , колкото е забавно , но исках да го разкажа ... голям сваляч ще е ...  Laughing

# 64
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Вчера, бях годра с детето - в раницата му плуване, треньорката беше сложила бележка "плува отлично сам!"
А само преди 2 седмици го беше страх да му пусне ръката и ходи на тренировки от 2 месеца.

Много мило! Трябва да се гордееш както със сина си, така и с треньорката! Постъпила е невероятно!  Simple Smile

Зечова, ужас, нали детето е добре?

Благодаря Ерика!
Мисля, че не сгреших като го записах на плуване и той отива с такова желание! А детето беше толкова щастливо от бележката, сякаш ми показваше бележник пълен с шестици  Grinning


Зечова, надявам се детенцето ти е добре!

# 65
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Добре е детенцето ми , благодаря момичета .Беше малкият дявол , шофьора беше карал бавно , и  беше направил всичко възможно да спре и го беше закачил само с огледалото , ама на мен ми остана травма ........
Да продължим с веселият дух на темата , много е мила ! Hug
  bouquet  bouquet

# 66
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Аз бях много горда, когато преди 1 седмица, моето малко и срамежливо момиче, излезе на една сцена и започна да пее " Оранжаво небето". не повярвах на ушите си, че този гласец от микрофона е на моето малко момиченце, просълзих се  Blush

# 67
  • Мнения: 9
Почувствах се гордa с детето си, когато Пами спечели конкурса за най-хубава и оригинална рисунка в детската градина и когато, Макс ми се похвали че играе футбол най-добре от всички други момчета. Има и други случаи но ще споделя само тези Peace

# 68
  • Мнения: 116
Пак ще се запиша в темичката.Аз се чувствам горда всеки ден, когато малката стане от следобеден сън и памперса е сух  Mr. Green и пишкаме в тоалетната/а сме само на 1г.и 1м./Вярно пикаме прави Rolling Eyes Mr. Green,но съм много горда,че се сеща сама  Hug

# 69
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Много се гордея с дъщеря си, защото  е на  годинка и три месеца / ненавършени/, а  когато я попитат  какво е тя, отговаря с широка усмивка : кука/ кукла/ Simple Smile Показва на колко  години е, колко  голяма ще стане, казва как правят кучето и котето- бау и мау. Много  сладко и ясно казва "коте" / баща й се обръща към мен така най- редовно, без да ми ползва името/   и   множествената  форма "котета". LaughingКогато  я попитам преди  разходка: Мария, къде ти е жилетката- отива и я носи. Аз продължавам:  А каишката?
Тя отива, намира я и носи  и нея.  Обожава телефоните и ако докопа някой, го слага  на ушенцето  си и много ясно изрича :"Ало, тати...ало" Laughing Като "алото" си е истинско, изречено  напълно правилно Simple Smile Всеки път, като й кажа- това е мръсно, иди  да го хвърлиш в коша  за боклук, отива и внимателно   го пуска там. Отваря си сама  хладилника, за да си хареса нещо  за ядене и когато  й го извадя, го затваря GrinningКатери   се по пързалките / с моя помощ/ и смело се спуска / без моя помощ/. Знае къде е лампата, знае къде  са й ръчичките, краченцата, носа и пъпчето, знае  какво е "копче", знае  къде  да  изтича преди мен, когато й  кажа, че е време за къпане. От около два месеца винаги ми съобщава  усмихнато с накъсано "а-а-а"З, когато върши голямата работа  в памперса.Знае и много други неща. GrinningА най-много се гордея, че  е винаги усмихната и слънчева, закача се с всички- познати и  непознати  и  непрекъснато бърбори нещо. Затова целия квартал я познава, а покрай нея- и нас Simple Smile Всички й се радват  и  покрай нея с баща й много подобрихме социалния си живот-това го казвам  напълно сериозно. Grinning

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 21:42 от Бронте

# 70
  • Мнения: 6 207
аз също съм горда със златното сърце на моето шестгодишно момче
често ме докарва до сълзи на умиление, които не показвам пред него, заради състрадателността му и съпричасност към мъките на другите.
 Heart Eyes

ще се похваля когато постигна следното -
предложих му за рождения му ден да направим списък и вместо подаръци гостите да донесат подаръци за дечица познати от домовете, които щяхме да попитаме предварително какво искат. Колкото и да му се искаше, надделя желанието му подаръците да са си негови. Предложи обаче събраните му пари в касичката да купим подаръци и да ги занесем след това. Което пак е нещо.

# 71
  • Мнения: 4 293
Когато се научи да си вдига капака преди да пишка! Еи такава съвсем  делнично,тоалетна, пиклива гордост изпитвам.

# 72
  • Мнения: 1 536
....когато тичайки с друго дете,два пъти по-голямо от моето,
 другото пресече улица без дори да погледне а  моето умниче закова на тротоара и се развика  по приятелчето си  :Не,недей,не на пътя!
Толкова се надух от гордост....  bowuu
И много други мънички ,но толкова сладки неща.

# 73
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet Страхотна тема . Ние сме малки още за поводи за гордост  Blush
Но мога да кажа 4е Теди е моята най - голяма гордост понеже е усмихнато и добро детенце  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 816
Гордо съм с един силен и способен и умен младеж. Той беше утеха и подкрепа за майка си в трудни моменти.Оказва се и добър приятел за съучениците си.Кавалер и защитник на девойките.И с малка госпожица която,,магам,,-помагам в всичко. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт