Използвате ли суплементи(хранителни добавки) и какви-6?

  • 67 786
  • 737
  •   2
Отговори
# 45
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
От седмица съм на fyre.четох много по форумите и много се радвам,че не ме подведоха.първите дни бях доста превъзбудена,но сега вече виждам как коремчето ми се топи и съм пълна с енергия.комбинирам с месо,зеленчуци и положителни емоции

# 46
  • Мнения: 4 678
От седмица съм на fyre.четох много по форумите и много се радвам,че не ме подведоха.първите дни бях доста превъзбудена,но сега вече виждам как коремчето ми се топи и съм пълна с енергия.комбинирам с месо,зеленчуци и положителни емоции
браво..как го вземаш..качи дозата Peace

# 47
  • Мнения: 673
Сега от известно време мисля да пробвам Vpx liquid clenbutrx hardcore.
Взе ли си го  Thinking Името защо напомня на Кленбутерол: забранено за спортистите лекарство (доста вредно, между другото)  newsm78

# 48
  • Мнения: 4 678
Сега от известно време мисля да пробвам Vpx liquid clenbutrx hardcore.
Взе ли си го  Thinking Името защо напомня на Кленбутерол: забранено за спортистите лекарство (доста вредно, между другото)  newsm78
Няма много общо..ама..дори и Кленбутерола..в кратък цикъл ..не е вреден Peace
А сети се да минеш..Честит Рожден Ден...на патерици  bouquet..тук Hug

# 49
  • Мнения: 1
И аз му се чудя на тоя Фаър, дали е по-добър от Анимала ?

# 50
  • Мнения: 4 678
И аз му се чудя на тоя Фаър, дали е по-добър от Анимала ?
има нещо ..по-добро и от двете Peace http://silabg.com/bg/1131-BSN-ATROPHEX-98-caps.html ..но тва все пак са само добавки..чудеса не правят Peace
..за мен Огънчето е по-добро Peace..
..не знам Joy..при едни действа едно..при други...друго Grinning

# 51
  • Мнения: 673
Веднъж реших да го тествам този Клен като фет бърнър в отслабващите ми дни. Купих си го, пих 1 или 2 хапа. Така ме загря приятно, повиших си температурата, но пък ми беше доста нервно, все едно съм пила много кафета. Усещах и енергия. Тръгнах да правя и кардио, но вместо много въздух, усещах, че не ми достига и се задъхвам. После прочетох за влиянието му върху сърцето и повече не съм пила.

# 52
  • Мнения: 4 678
Е..то няма как да не влияе..на сърцето.. щом има кофеин..от кофеин в Спешна съм влизал Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1
Ех .... Поци , къде го даде тоя линк, сега сън няма да ме хване  Laughing
А за този продукт: http://silabg.com/bg/1134-BSN-CHEATERS-RELIEF-120-caps.html някой нещо да каже?
 И това ме интересува  Praynig
http://silabg.com/bg/2071-LG-SCIENCE-Product-X-Dermasize-240-ml.html

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 22:01 от Mircheva90

# 54
  • Мнения: 4 678
Ех .... Поци , къде го даде тоя линк, сега сън няма да ме хване  Laughing
А за този продукт: http://silabg.com/bg/1134-BSN-CHEATERS-RELIEF-120-caps.html някой нещо да каже?
 И това ме интересува  Praynig
http://silabg.com/bg/2071-LG-SCIENCE-Product-X-Dermasize-240-ml.html
..на BSN..е добър Peace..за втория не искам да гадая..абе ти си комшийка..ще ти ги обясня Laughing

# 55
  • Мнения: 31
Здравейте. За първи път пиша в тази тема. Аз спортувам в къщи почти всеки ден. Искам да попитам мога ли да приемам L-carnitine (течен с ананас)? И ако мога да го приемам преди всяка силова тренировка или преди кадрио? А ще има ли ефект само с една опаковка?

# 56
  • Мнения: 4 678
Здравейте. За първи път пиша в тази тема. Аз спортувам в къщи почти всеки ден. Искам да попитам мога ли да приемам L-carnitine (течен с ананас)? И ако мога да го приемам преди всяка силова тренировка или преди кадрио? А ще има ли ефект само с една опаковка?
Преди кардио Peace
..не знам как тренираш ..в една тренировка ли те и силовата +кардиото
..може и преди силова..ако между сериите са ти малки почивките..до 30-40 сек..тя си става кардио Grinning
..колко е опаковката Peace..и без тва се прави почивка след месец прием на карнитин Peace..1 седмица Peace..и пак отначало Peace

# 57
  • Мнения: 31
Здравейте. За първи път пиша в тази тема. Аз спортувам в къщи почти всеки ден. Искам да попитам мога ли да приемам L-carnitine (течен с ананас)? И ако мога да го приемам преди всяка силова тренировка или преди кадрио? А ще има ли ефект само с една опаковка?
Преди кардио Peace
..не знам как тренираш ..в една тренировка ли те и силовата +кардиото
..може и преди силова..ако между сериите са ти малки почивките..до 30-40 сек..тя си става кардио Grinning
..колко е опаковката Peace..и без тва се прави почивка след месец прием на карнитин Peace..1 седмица Peace..и пак отначало Peace
Тренирам един ден силово (цялото тяло) - 1час., на другия ден кардио-1 час. и на третия ден почивам. Ще имам ли подобрение само от една опаковка. Имам малко мазнинки и искам да ги смъкна по-бързо. Проблем ли ще е ако изпия само една опаковка от 400 мл.? По колко трябва да се  приема?   bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте. За първи път пиша в тази тема. Аз спортувам в къщи почти всеки ден. Искам да попитам мога ли да приемам L-carnitine (течен с ананас)? И ако мога да го приемам преди всяка силова тренировка или преди кадрио? А ще има ли ефект само с една опаковка?
Преди кардио Peace
..не знам как тренираш ..в една тренировка ли те и силовата +кардиото
..може и преди силова..ако между сериите са ти малки почивките..до 30-40 сек..тя си става кардио Grinning
..колко е опаковката Peace..и без тва се прави почивка след месец прием на карнитин Peace..1 седмица Peace..и пак отначало Peace
Тренирам един ден силово (цялото тяло) - 1час., на другия ден кардио-1 час. и на третия ден почивам. Ще имам ли подобрение само от една опаковка. Имам малко мазнинки и искам да ги смъкна по-бързо. Проблем ли ще е ако изпия само една опаковка от 400 мл.? По колко трябва да се  приема?   bouquet  bouquet
Според мен така :  силова ,  след това кардио в един ден. Макар и по-малко време мисля, че ще има по-голям ефект .. и тва 1 час кардио.. мисля че и 20-30 мин. са достатъчни, но интервално.

# 59
  • Мнения: 1
"...силово (цялото тяло) - 1час." Сега и това забелязвам, как така тренираш силово че и за време.. за 1 час цялото тяло ?

Общи условия

Активация на акаунт