Използвате ли суплементи(хранителни добавки) и какви-6?

  • 67 871
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен
  • Мнения: 339
Tony_10 благодаря за предложението, със сигурност ще го пробвам  Laughing А как мислите, имам ли нужда от някакъв фет бърнър, при мерки: ръст 168 см, 57 кг.?
Тренировките ми са мин. 5 пъти седмично по индивидуална програма и НВД. Проблема ми е само в бричовете и колената, като не е нещо фрапантно, но мен ме дразни  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 13
Здравейте, смятам да си взема фет бърнър и ме интересува какво мислите за този http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html
ако си вземете въпросния фет бърнър пишете за как го чувствате през първите дни?и аз съм се загледала по него, но все още не съм се решила на 100%

# 707
  • Мнения: 2
Здравейте, смятам да си взема фет бърнър и ме интересува какво мислите за този http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html
ако си вземете въпросния фет бърнър пишете за как го чувствате през първите дни?и аз съм се загледала по него, но все още не съм се решила на 100%

Една приятелка го пие и е доволна, малко и е силен и затова пие само по 1 капсула на ден. Дано да съм ти помогнала

# 708
  • Мнения: 13
Здравейте, смятам да си взема фет бърнър и ме интересува какво мислите за този http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html
ако си вземете въпросния фет бърнър пишете за как го чувствате през първите дни?и аз съм се






загледала по него, но все още не съм се решила на 100%

































Една приятелка го пие и е доволна, малко и е силен и затова пие само по 1 капсула на ден. Дано да съм ти помогнала
       


от колко време го пие и в какво се изразява ефекта "силен"?примерно сърцебиене, много енергия, не може да спи, или пък замайване.не знам, надявам се да споделиш, ако имаш възможност да я попиташ?пише, че притъпява глада  дава енергия, но...??!благодаря ви предварително;))

# 709
  • Мнения: 2
Под "силен" има в предвид, огромен прилив на енергия и чувство на еуфория първите няколко дни от приема му. След това не е имало проблеми, явно е свикнала с продукта. Нормално е в началото да има стрес за организма. Също така няма желание да се храни много често, най- вече казва, че благодарение на този продукт е спряла вечер да хапва сладко, а преди винаги й се е дояждало..

# 710
  • Мнения: 13
Под "силен" има в предвид, огромен прилив на енергия и чувство на еуфория първите няколко дни от приема му. След това не е имало проблеми, явно е свикнала с продукта. Нормално е в началото да има стрес за организма. Също така няма желание да се храни много често, най- вече казва, че благодарение на този продукт е спряла вечер да хапва сладко, а преди винаги й се е дояждало..
тренира ли, спазва ли режим на хранене и отслабнала ли е?

# 711
  • Мнения: 2
Да, тренира редовно, поне 4 пъти в седмицата, спазва и режим на хранене - не особено строг, но все пак гледа да не се тъпче с "junk foods" Simple Smile  Но пък ефекта е страшен, за 40 дена, от които около 20 с Slim FX е отслабнала с около 8кг. и то все където трябва. Тоест в дупето, бедрата и корема, а гърдите й си седят със същата големина Simple Smile

# 712
  • Мнения: 13
Да, тренира редовно, поне 4 пъти в седмицата, спазва и режим на хранене - не особено строг, но все пак гледа да не се тъпче с "junk foods" Simple Smile  Но пък ефекта е страшен, за 40 дена, от които около 20 с Slim FX е отслабнала с около 8кг. и то все където трябва. Тоест в дупето, бедрата и корема, а гърдите й си седят със същата големина Simple Smile
това е супер ефект..браво;)

# 713
  • Мнения: 126
Crom мога ли да си купя от нормална аптека без рецепта?
И ако да, на коя фирма е ок, ако знаете?

# 714
  • Мнения: 13
Crom мога ли да си купя от нормална аптека без рецепта?
И ако да, на коя фирма е ок, ако знаете?
хром може да си намерите не само в аптеките, но и в дрогериите, както и магазините за фитнес добавки онлайн;))))за марка не мога да ви кажа, защото не съм пила!!

# 715
  • Мнения: 126
Crom мога ли да си купя от нормална аптека без рецепта?
И ако да, на коя фирма е ок, ако знаете?
хром може да си намерите не само в аптеките, но и в дрогериите, както и магазините за фитнес добавки онлайн;))))за марка не мога да ви кажа, защото не съм пила!!
Тирамису, благодаря за отговора! Да, знам, че мога да го купя от м-н за добавки он-лайн, питах за аптеките, за да не плащам доставка. Peace

# 716
  • Мнения: 1 273
Някой може ли да ми каже дали на българския пазар има суроватъчен протеин без изкуствени добавки (аромати, оцеветители, консерванти, подсладители) и без захари?

# 717
  • Мнения: 2
Някой може ли да ми каже дали на българския пазар има суроватъчен протеин без изкуствени добавки (аромати, оцеветители, консерванти, подсладители) и без захари?

Пускам ти линк за два суроватъчни протеина, които са абсолютно чисти. Първия е овкусен, а втория- не.
http://shopping.bg/syntrax-nectar-sweets-vanilla-bean-torte
http://shopping.bg/syntrax-nectar

# 718
  • Мнения: 1 273
tony_10, много благодаря за полезната информация!

# 719
  • Мнения: 13
ще помоля някой, който има опит и познания по темата да ми каже колко сл. тренировка може да се яде, като време имам предвид.......при положение, че се опитвам да заслабна;)
благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт