Използвате ли суплементи(хранителни добавки) и какви-6?

  • 67 868
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
ще помоля някой, който има опит и познания по темата да ми каже колко сл. тренировка може да се яде, като време имам предвид.......при положение, че се опитвам да заслабна;)
благодаря ви Hug

Препоръчително е поне 30 мин. след тренировка да се яде. Но щом искаш да отслабваш, може веднага след тренировка да изпиеш един протеинов шейк, който освен позитивите си, ще те засити за по- дълго време и така ще огладнееш чак след 1 час и повече.

# 721
  • Мнения: 173
Здравейте, смятам да си взема фет бърнър и ме интересува какво мислите за този http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html

Фет бърнъра е силен и с много добро действие, ако досега не сте пила такъв тип продукти е по добре да се насочите към някой по лек. Иначе при 1 капсула дневно ще усетите ефекта
И мене ме заинтригува този.....в чуденка съм дали да си го поръчам. Не съм пила такъв тип продукти, но като чета, ме изкушава  newsm78

# 722
  • Мнения: 12
Поци,с интерес прочетох доста информация,която си дал.Супер си!Досега не съм се включвала,но имам един въпрос.Имам 10-ина кг за сваляне и си купих на Нутрим Л-карнитин,почти го изпих,имам за още 5 дена,взех си и сега Фет Бърнъра на Нутрим-Липозан.Тази сутрин прочетох една стара темичка и ти доста горещо го препоръчваше.Наблягам на кардио тренировките,ходя всеки ден на фитнес.Та,въпроса ми е да започнала и бърнара,докато пия и карнетина или да си изпия карнетина първо и после да мина на бърнара.И да го приемам 3 пъти по 2,преди хранене?За прием вечер препоръчително ли е?
Благодаря  smile3503

# 723
  • Мнения: 2
Поци,с интерес прочетох доста информация,която си дал.Супер си!Досега не съм се включвала,но имам един въпрос.Имам 10-ина кг за сваляне и си купих на Нутрим Л-карнитин,почти го изпих,имам за още 5 дена,взех си и сега Фет Бърнъра на Нутрим-Липозан.Тази сутрин прочетох една стара темичка и ти доста горещо го препоръчваше.Наблягам на кардио тренировките,ходя всеки ден на фитнес.Та,въпроса ми е да започнала и бърнара,докато пия и карнетина или да си изпия карнетина първо и после да мина на бърнара.И да го приемам 3 пъти по 2,преди хранене?За прием вечер препоръчително ли е?
Благодаря  smile3503

За най- добри резултати ги пий паралелно. Липозан на Нутрим съдържа Л- Карнитин, който действа енергостимулиращо, така че пробвай прием и вечер, но ако не можеш да заспиш го вземай 2-3 пъти на ден, като последния прием да е около 16 часа.

# 724
  • Мнения: 12
И аз така си мислех да направя,въпреки че започнах с Л-карнитина и имам още за 6 дена,но сега ще добавя и бърнара,само ме притеснява,че от Л-карнитина кожата ми мирише странно,а също и   smile3550 .Напълно е възможно и от бърнара да ми миреше така,като отворих шишенцето му направо  Sick Sick Sick

# 725
  • Мнения: 2
И аз така си мислех да направя,въпреки че започнах с Л-карнитина и имам още за 6 дена,но сега ще добавя и бърнара,само ме притеснява,че от Л-карнитина кожата ми мирише странно,а също и   smile3550 .Напълно е възможно и от бърнара да ми миреше така,като отворих шишенцето му направо  Sick Sick Sick

Не би трябвало да имаш такива ефекти, продуктите от този тип НЕ предизвикват промяна миризмата на кожата или слабителни свойства.. Моя съвет е да се обърнеш към друга марка продукти Simple Smile

# 726
  • Мнения: 3
Здрвейте Simple Smile
Поръчах си Fyre, утре трябва да пристигне. Бихте ли ми казали как да го пия ? Не съм активно тренираща, като се изключи постоянното тичане покрай прохождащия ми син, заради което имам нужда от много енергия.
Благодаря

# 727
  • Мнения: 2
Здрвейте Simple Smile
Поръчах си Fyre, утре трябва да пристигне. Бихте ли ми казали как да го пия ? Не съм активно тренираща, като се изключи постоянното тичане покрай прохождащия ми син, заради което имам нужда от много енергия.
Благодаря

Стартирай с една капсула 2 пъти дневно - сутрин и на обед, като според личния толеранс може да стигнеш до 3 капсули дневно. Повече- няма смисъл Simple Smile

# 728
  • Мнения: 13
Здрвейте Simple Smile
Поръчах си Fyre, утре трябва да пристигне. Бихте ли ми казали как да го пия ? Не съм активно тренираща, като се изключи постоянното тичане покрай прохождащия ми син, заради което имам нужда от много енергия.
Благодаря
Само да ви предупредя(тъй като от личен опит зная), ако до сега не сте ползвали никакви подобни- термогенни фетбърнери и т.н. , по-добре започнете през първата седмица само с една капсула дневно и то преди обяд, та дори и сутринта.Аз лично го пиех на гладно и сл.това скачах на велоергометъра;)Съветвам ви също да намалите дозите кафе, ако изобщо ползвате, защото в началото може да имате малко проблеми със съня.Но с времето отшумява, особенно, ако намалите кафето и подобни напитки.Първата седмица докато се адаптирате към продукта по-добре по една капсулка,а вторатв вече може да се пробвате по посочената схема на описанието на опаковката.Предполагам, че сте наясно, ако търсите цел отслабване, задължително трябва да имате физ.активност и постепенно да промените хранителния си режим , например НВД.В противен случай каквото и да си купите и колкото и прехвалено да е то няма да ви свърши изобщо никаква работа, за съжаление.
поздрави и успех  Peace

# 729
  • Мнения: 13
Здрвейте Simple Smile
Поръчах си Fyre, утре трябва да пристигне. Бихте ли ми казали как да го пия ? Не съм активно тренираща, като се изключи постоянното тичане покрай прохождащия ми син, заради което имам нужда от много енергия.
Благодаря
забравих да ви попитам на опаковката какво е отбелязано:със или без йохимбин?

# 730
  • Мнения: 13
ще помоля някой, който има опит и познания по темата да ми каже колко сл. тренировка може да се яде, като време имам предвид.......при положение, че се опитвам да заслабна;)
благодаря ви Hug

Препоръчително е поне 30 мин. след тренировка да се яде. Но щом искаш да отслабваш, може веднага след тренировка да изпиеш един протеинов шейк, който освен позитивите си, ще те засити за по- дълго време и така ще огладнееш чак след 1 час и повече.
Някой може ли да ме светне къде има в наличност AX SLIM FX? Peace

# 731
  • Мнения: 173
Тирамису, това ли имаш предвид - http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html

Аз от доста време му се чудя, и май ще по поръчам - доста добре ми изглежда това, което е написано за него  newsm78

# 732
  • Мнения: 13
Тирамису, това ли имаш предвид - http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html

Аз от доста време му се чудя, и май ще по поръчам - доста добре ми изглежда това, което е написано за него  newsm78
Дам, ама в "Сила" го нямат в наличност в момента.Поне така ми казаха newsm78, въпреки че бяха приели поръчката ми- онлайн, след 5 дни ми се обаждат да ми кажат, че всъщност нямат въпросния продукт и ми предлагат нещо друго почти същото било..тра-ла-ла..много несериозно..
Намерих го и поръчах съответно от друго место;)Утре ще ми го доставят..да видим кво ще стане тоиз път Praynig

# 733
  • Мнения: 173
Може ли ако не е проблем, да ми кажеш от къде другаде си го поръчала - да го поръчам и аз  Hug

# 734
  • Мнения: 2
И на мен ми е интресно откъде, защото от Сила ме увериха, че никъде го няма налично?

Общи условия

Активация на акаунт