Декупаж - 37

  • 58 757
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 56
запис

# 76
  • Мнения: 376
МИМ АР-като сложи адреса на снимката остави малко место(Интервал),преди обяснението  Peace
Довечера ще изкажа възхищението си от творбите ви,че тръгвам на работа!

# 77
  • Мнения: 22
Здравейте на всички със златни ръчички.Аз съм нова тук,обаче изчетох всичко и съм много вдъхновена,снабдих се вече4е с доста неща и ще започвам и аз да творя.Сега общо взето пробвам различните техники,просто да видя кое как ще ми се получи и  с учудване видях че нанасянето на боята с валячето ми създаде проблем(извинете ме ,че задавам толкова елементарен въпрос).Валячето е дунапреново,но боята която нанесох стои пореста,не е плътна,защо се получава така.А с четка пък стои на черти. newsm78Къде греша?

# 78
  • Мнения: 777
Използвай повече боя и по-малко вода. Валяка не трябва да е мокър. Опитай да тампонираш и с обикновена кухненска гъба. Преди да нанасяш цвят е добре предварително да си направила светла основа...

# 79
  • Мнения: 22
Хиляди благодарности,продължавам с опитите!

# 80
  • Мнения: 1 726
MIM AR не ти се отварят линковете !

# 81
# 82
  • Мнения: 376
Снощи се прибрах в 12ч,затова ви почвам сега -за закуска  Joy   (защото след 19ч,не се яде)
Антомче-чудна вазичка е станала   bouquetи така идейно си я дооформила!Браво!  newsm10
Вал,ме изпревари с предложението за фотото  Crossing Arms ама моето е -кога ти РД?Тука сме към 30 момичета,по 5лв-150лв,толкова е един добър апарат  Hug
Пипелолита-Красота!Красота!Всичко е невероятно   bouquet И любимите ти слънчогледи(може би вече,трябва да си Слънчолита),и св.Илия,и вазата,а шампанското и с преждата е страхотно  smile3501
Виванова-прекрасна африканска табличка,а идеята с вестника е супер!Много добре се е получило  newsm51
Елинче-страхотна кутия   love001 Много ми харесва фона и цялото изпълнение!А дръжката-камък от Белоградчик ли е?
Геновевче-чудно "порочно" шампанско  Hug много е красиво!И картунките са много хубави   bouquet
МИМ АР-много добри неща   bouquet Давай напред!
Миренамел-добре дошла   love001 Както и Пипе ти е казала,с кухненска гъба с поттупване става много добре  Peace Успех!И да показваш....
стига толкова,че няма да имам място за обяд  Laughing
творческа и чудна Събота  Hug

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 97
Много моля да ми кажете напуквоането с двуфазното кракле как беше като последователност степ 1 съхне 24 часа или 12 ? И после степ 2 колко време съхне и кога използваме сешоара?Мерси предварително.

# 84
  • Мнения: 777
Много моля да ми кажете напуквоането с двуфазното кракле как беше като последователност степ 1 съхне 24 часа или 12 ? И после степ 2 колко време съхне и кога използваме сешоара?Мерси предварително.

Според мен зависи от краклетоо какво е. Имам наблюдения върху Каденс обикновено в 2 стъпки - при него за ст1 се изчаква да изсъхне, нанася се ст2 и се чака 24 часа да се появят пукнатините. Същото е и при краклето на Гоя. При мозаечното кракле на Рич в две стъпки всичко става веднага - нанася се ст1 и като изсъхне веднага ст2 - до 10 минути са се появили пукнатините и започваш да втриваш цвета.... Така, че - зависи какво кракле ползваш май... при всяко е различно Simple Smile

От мен една бутилка със съдържание  cheers която трябваше да е с Афродита... и една ваза с несиметрична форма с жираф  Mr. Green От тук доо края:
http://bp78.snimka.bg/hobby/dekupaj.421031.20108723.big

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 18:01 от ПиПеЛолита

# 85
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Оооо Хавайче, ти се завърна  Wink Аз рядко чакам 24ч. Работя с  кракле на креал Creall
Понеже нямам търпение -
ако е с два цвята боя
1. боята в пукнатините - сушоар
2. стъпка 1 - сушоар
3. боята отгоре- сушоар
4. стъпка 2- сушоар

предупреждавам,че по лични наблюдения при този метод /със сушоара/ пукнатините ми стават по ситни
ако е само с кракле и втриване на маслена
1. основната боя - сушоар
2. стъпка 1 -сушоар
3. стъпка 2- сушоар /пукнатините започват да се появяват почти веднага на мястото което суша, но гледам малко под ъгъл, че нали са безцветни и трудно се виждат
4. втривам маслетана боя в пукнатините
5. бърша със салфетка /аз ползвам от тези домакинските за ръце, че са по големи/ някой момичета бършат с парченце плат напоено в ленено масло или зехтин или олио, каквото имат под ръка, но на мен повече ми харесва на сухо

zdravkova в къщи се появи хубав фотоапарат, но... до мен трудно достига, все е в лапичките на щерката, а когато успея да се уредя ... с моите две леви... не, определено снимането не ми е силната страна  Twisted Evil
MIM AR този път се е получило  Peace Отлични първи опити, имам само един съвет. Когато режа мотив, не го отсичам прав, някак много се откроява след това, ето примерно при при тази ти табличка
http://media.snimka.bg/6920/020096326.jpg
ако беше завила покрай цветенцата и листенцата, мисля че щеше да стане по интересно и някак нямаше да се подсилва толкова край на салфетката. Иначе ми прави впечатление перфектно гладкото залепване , който си постигнала с голям мотив. Браво, продължавай в същия дух!  Peace
mirenamell и аз като ПиПе ще те посъветвам когато работиш с валяче то да е сухо, когато съм ползвала мокро винаги са ми се получавали мехурчета, друг вариант ми е /когато боята е по рядка/ първо минавам с четка и след това със сухо валяце отгоре тампонирам докато се скрият резките от четката /на валячето не слагам боя, само тази която вече е на предмета/
GenovevaG много страстно шампанско нещо  Wink не знам какъв е повода, но с това лилаво.... пък и тези теменужки...нежна страст може би /ако изобщо може да има такова нещо/ Joy
ellinna я прати музата и при мен, може пък и аз да се уредя с такава красива кутийка   Hands Clap
виванова страхотно подносче и много интересно хрумване с весника   Hands Clap
ПиПеЛолита няма ли да ходиш на море, на балкан, малко в отпуск имам предвид  Mr. Green То бива бива, ама толкова начесто, толкова красиви работи, дай малко почивка на стария ми мозък, вече ми се изчерпаха изразите за похвала  Crossing Arms сега синонимен речник ли да си купувам заради теб  Joy Страхотни са  omm Особенно шампанското за Св.Илия...   Hands Thumbsup
Усмихнати почивни дни момичета , мноооооооого красиви и мъничко диви изживявания, които да ви заредят с толкова положителна енергия, че  да се наложи да я изцадите през пръсчетата в декупажчето  Mr. Green

ПиПеЛолитааааааааа, точно те пращах на почивка по горе и прас, нова красота  Joy ей неуморима си  Hands Clap

# 86
  • гр.София
  • Мнения: 184
Големи красоти творите  bouquet
Хайде и от мен втория ми опит - най-накрая ми разрешиха да се поразвихря малко в къщи  Hug

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 97
Ами аз си взех каденце Simple Smile та ще пробвам твоя начин...абе появиха ми се много неща на главата,правех и една книга ,за сватба Simple Smile забравих да снимам...но се надявам след почивката да ми дадат снимка и така сега пробвам краклето как е иначе ви следя момичета много красиви неща правите.  bouquet

# 88
  • Мнения: 1
Добро утро.Честит имен ден на всички  с прекрасното име Мария
Чудесни неща сте сътворили .После ще се включа с по подробно разглеждане.

# 89
  • Мнения: 7 446
 
Привет,момичета!Лек и усмихнат ден ви желая и да почерпя за здравето на моето момиче - Мария!


                      Честито и на всички,които празнуват днес!Здраве,късмет и успех във всичко!

Общи условия

Активация на акаунт