Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 5

  • 50 693
  • 784
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 070
Този Matrix на Jane много ми хареса. Легналото му е точно за новородено,без разни чупки в кръста,а за по голямо бебе изглежда перфектно. Ще следя и аз за мнения  Peace

anince честита ви първа разходчица, и аз нямам търпение да извадя моят Ландер (столчето за кола обаче го нямам),пиши за отзиви нататък ако имаш други.

# 721
  • Мнения: 1 650
като гледам в 2011 колекцията на Jane  ще има още един кош за новородено - мек, аналог на Proton на Concord
въобще с промоцията на Peg Perego се откри сезона на промоциите  Mr. Green

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 687
кога ще излязат моделите на Jane за 2011 г ?

# 723
  • Мнения: 1 650
февруари-март най-вероятно

# 724
  • Мнения: 2 214

Io_io   количката за която питаш е на Casualplay

# 725
  • Мнения: 2 768
Въпреки злощастният ми опит от миналата година (когато поръчах Бъгабу, а получих часовник  Mr. Green), аз тъпо и упорито отново си взех количка от ebay.

Ми познайте  Rolling Eyes пристигна грешна! Вместо City Mini, галфонът английски ми пратил City Micro! Че и ми иска още пари, да прати правилната до БГ.
 
Сега му връщам Микро-то, а заръчах City Mini (този път цвят Stone, да не би черното да ми носи каръщина), но от магазин.

# 726
  • Мнения: 1 650
Бих искал да ти обърна внимание на този аспект от пазаруването - Внимавай за огнестрелно оръжие в къщи.. Онези в USA за едни яйца се застреляха #2gunfire #Sniper newsm64
така че преди да приключиш сделката се погрижи за огнестрелното и хладно оръжие за да няма после
 smile3511  341uu

# 727
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте!
Ето, че вече няколко дни подред сме на разходка с новата количка и искам да споделя  с вас, че съм много доволна! Само се караме кой по-напред да бута Grinning - не можем да се вредим от баткото Wink (добре, че дръжката се регулира-става и за него, и за мен, и за високия ни татко)! Освен това е изключително лесна за управление по всякакви терени(вече изпробвахме и на поляната), и освен всичко останало е много готина и отдалеч бие на очи Sunglasses! А за свалянето по стълбите-първо смъкваме шасито, а после и коша с бебо, и само с едно щракване сме готови!

http://dox.abv.bg/files/listtree Ето тук сме на първа разходка

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Несъществуващ файл/папка. Каква е количката?

# 729
  • Мнения: 6 446
Май Phill&Teds беше тяхната.

# 730
  • Мнения: 1 650
chicco беше  Mr. Green

# 731
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Имам една много странна питанка, за която се надявам да не ми се смеете много. Количките Chipolino български ли са? Защото досега бях на сайта им, има снимки от производствена база в Пловдив, доколкото виждам името на фирмата е "Чиполино" ЕООД. Аз бях останала с впечатлението, че са китайски. Можете ли да ми кажете къде точно се произвеждат и сглобяват?

# 732
  • Мнения: 1 650
произвеждат се в китай
ако си поръчаш един контейнер (около 200-280 бройки) ще ти напишат Pyjamka върху тях
понякога се сглобяват тук - по изгодно е да са на части и тук да се сглобяват (иначе контейнера вози "въздух")
А марката е българска, собственика май турчин  - въобще интернационализъм

# 733
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Ясно. Аз все се надявах, че ще се намери действително българска количка, която да си купя.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
няма количка,която да се произвежда в БГ

доста западни марки се произдвеждат също в Китай,така че ...

Общи условия

Активация на акаунт