Тъжна случка в инфекциозна...

  • 14 429
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 691
Наистина си е живо изнудване това с плащането за придружител.  Кой няма да плати, за да е до детето си. Но при циганките съм сигурна, че не е това проблемът. 

# 61
  • Мнения: 1 340
Наистина си е живо изнудване това с плащането за придружител.  Кой няма да плати, за да е до детето си. Но при циганките съм сигурна, че не е това проблемът. 
САМО за допълнително легло се плаща. Или ако иска стая със самостоятелна баня.

# 62
  • Мнения: 123
Платих си 15лв.Спях на легло до детето.Стая с баня струваше повече.Нямаше храна - дояждах нейната порция.

# 63
  • Мнения: 1 340
Ами ние миналия път като беше сина ми - той беше със свекърва ми тогава, сме плащали само за дните, когато е спяла на отделно легло и сами в стая. Първо бяха с още едно дете с майка, а първата нощ беше и на стол и не сме плащали.

# 64
  • Мнения: 1 114
Бяхме там преди 2 години заради обезводняване. Стаята беше самостоятелна, имахме баня, която ми беше обяснено, че ако не плащам по 40 лв. мисля на вечер, ще заключат и ще ходя в общата. Плащах, спах на едно малко легло и когато дъщеря ми, с извинение се наака , ми казаха, че нямат чисти чаршафи в момента, да и сложа моя, което и направих. На решетката на кошарката и имаше засъхнало повръщане, пода го минаваха с един парцал от време на време. При настаняването, я взеха за да и сложат абокат, неискам да си спомням сърцераздирателните писъци на детето, докато сестрите се смееха и си говореха "Гледай го, на 1г. и половина и е 9 кг."....... Храна за мен нямаше, а за детето трябваше да се бутам на една маса в коридора да и сипя от един казан от специалното мляко. За персонала - освен една сестра, която ми се накрещя, другите и лекари и сестри се държаха добре.

# 65
  • Мнения: 48 172
Е аз като бях, нямаше отделна баня, и беше доста кофти в това отношение, особено след като и мен ме хвана вируса

# 66
  • Мнения: 4
Що се въди тая гняс циганска, като само тормози децата!

Говорите за циганите така все едно че не са хора като нас самите... Това е нарушение на правилата на форума и ще докладвам на модератор. Дано прочистят темата от подобни изказвания в които прозира едва ли не омраза към циганите.
На някои може и да не им се вярва но и циганите са хора като нас и имат същите права като българите...

# 67
  • Мнения: 1 788
Вие за хотел или за болница говорите?!
Свещени глупости...
Легло - 15лв., стая с баня - 40лв., фитнес и спа няма ли?
Не знаех за тези тарифи, но определено нещата вместо на добре, вървят на зле...

# 68
  • Мнения: 12 691
Те май циганките са прави - хвърлят си детето и да се оправят, ама пусто не можем като тях.

# 69
  • Мнения: 9 814
Миналата година лежах с двумесечното си бебе в Педиатрията, в съседния бокс настаниха едно ромче на година и два месеца- само. Родителите му нямаха пари за придружител. Детето се скъса да реве. Моето само спеше и аз се занимавах с ромчето. Веднага се успокояваше щом ге вземах на ръце. Майка му идваше на свиждане за по половин час. Заедно с още една майка й предложихме да платим престоя й. Първо отказа, после се съгласи.
Плащахме по 10 лв. на вечер. При постъпването никой не ме предупреди, че се заплаща придружаването на 2-месечно кърмаче. Ако нямах парите?

По същото време в Инфекциозна съфорумка лежа  също двумесечно си бебе. Тя пък беше възмутена от отношението на персонала към едно ромче на 5-6 месеца, идващо от дом- викане, крещене, оставено насрано по цял ден, изскубало си абоката, омазано с кръв, кога нахранено кога не. Говорехме по телефона и тя плачеше...

# 70
  • Мнения: 110
Това е ужасно. Как може да изоставиш детето си само в болницата тея жени нямат ли сърца не им ли е жал за собствените им деца

# 71
  • Мнения: 9 814
Това е ужасно. Как може да изоставиш детето си само в болницата тея жени нямат ли сърца не им ли е жал за собствените им деца

Нямат ПАРИ! А без ценните хартийки не те пускат, да седиш при детето ти

# 72
  • Мнения: 12 691
Това е ужасно. Как може да изоставиш детето си само в болницата тея жени нямат ли сърца не им ли е жал за собствените им деца

Нямат ПАРИ! А без ценните хартийки не те пускат, да седиш при детето ти

Айде, айде. Не виждам как ще ме изгонят - с полиция ли. Шото пък тази група най-малко има страх от полиция, закони и разпоредби.

# 73
  • Мнения: 9 814
Имаше една жена от Симитли- българка с петгодишно момче, нея я изгониха с охраната на болницата.

# 74
  • Мнения: 599
Е хубаво де, ама задължително ли е да използваш легло, за което се плаща?
На стол до детето не могат ли да седят родителите, нямащи пари да си платят болничния хотел?
Един единствен път съм влизала със сина ми в болница преди 6г. (беше 7-годишен тогава) и спяхме на едно легло.
Не са ни карали да плащаме нищо тогава. Откога е това безумие по болниците? Да не дава Господ да опираме до тях  Praynig , че ми се изправя косата като ви чета.

Общи условия

Активация на акаунт