Подарък за мъж- питам мъжете

  • 28 839
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
O Боже мой, егати простотията!

Драго, не чуваш Стар-Уорските петли  Flutter ... поне си замълчи  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 96
O Боже мой, егати простотията!

Драго, не чуваш Стар-Уорските петли  Flutter ... поне си замълчи  Mr. Green
Кво общо пък имаше Драго с това?

# 17
  • Мнения: 38
И програмистите са хора. Програмистите мразят да ги слагат в общия кюп програмисти. Най-добрият подарък за програмист е нещо, което няма общо с програмирането. Примерно аз винаги съм искал да ми подарят антирадар. Има един модел на Cobra, около 200 лв. е.

# 18
  • Мнения: 592
Абе къв подарък е това - "сам си го избра"!!!!? Къде е изненадата, къде е собственото ти отношение!!? Празникът се прави с нещо различно от ежедневното или с най-най-.... Тва наистина тоя нет ни е.а майката на социалното общуване!
Подари му, кат е програмист, програмата на Хонда - да види, че ако тя беше с Уиндоус 7 - 99% от колите нямаше да вървят изобщо!

# 19
# 20
  • Враца
  • Мнения: 2 666
GPS  Peace

# 21
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Торта със стриптизьорка  Peace Mr. Green

# 22
  • Мнения: 55
Торта със стриптизьорка  Peace Mr. Green

Това е добро  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 537
Миналата година на моя мъж му подарих шах, на който фигурките бяха във вид на чашки за...водка и друг алкохол.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Той отдавна гледаше един модел, който беше обаче огромен и много скъп, а и като се замислих, че имаме и малко хакерче...и хептен се отказах.  Mr. Green Но той обича шах и всякакви логически игри и като цяло е логично ориентиран тип - типичния програмист.  Mr. Green Mr. Green
Иначе и аз се съгласявам с мнението, че на програмист нещо, което не е свързано с работата. То главите им пушат от компютри и програми... Mr. Green А може като закачка да му направиш чаша или тениска, на които да има няколко реда код. Аз една година му подарих чаша, още държи да си пие кафето в нея.  Mr. Green
А сега посъбрах и няколко идеи за следващия рожден ден на моя програмист. Че вече и аз се поизчерпах.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 685
А може като закачка да му направиш чаша или тениска, на които да има няколко реда код. Аз една година му подарих чаша, още държи да си пие кафето в нея.

Супер! Много ми допадна идеята. Тениска с негов код, на пример, ми звучи идейно. Мерси за предложението.

# 25
  • Мнения: 1
 Да си избере каквото иска сам.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 458
Аз бих му подарила две нощувки с мен  Grinning на усамотено местенце в планината, камина, хапване и пийване.

# 27
  • Мнения: 11
Аз бих му подарила две нощувки с мен  Grinning на усамотено местенце в планината, камина, хапване и пийване.

Е тва е приказка Hug Поне не може да върне после подаръка в магазина... Laughing

# 28
  • България
  • Мнения: 490
Стилно портомне с банкнота и дискретна миниатюрна картичка опаковано попразнично-да ли ще се хареса?
 

# 29
  • Мнения: 537
Роси, ако има нужда, защо не? На моят мъж и портмоне ще му подаря тази година, защото вече ми писна всяка година ново да купувам след като се е скъсало поредното. Този път ще заложим с кръстницата на някое по-марково, белким е по-здраво.  Crazy 

Общи условия

Активация на акаунт