Възможно ли е стягане на бюста след раждане?

  • 15 596
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
Тази тема ме вълнува най-много,дъщеря ми е на 8месеца и още я кърмя,но положението е  newsm45,ужасно увиснаха,господи колко бяха прекрасни преди,никога не съм си представяла,че ще увиснат така отвратително,а съм само на 20 CryНо няма цял живот да съм с прани чорапи вместо стегнати цици NaughtyКазала съм на мъжо като спра да кърмя,че искам операция за повдигане на бюста Crossing ArmsМисля,че е излишно да вярвам,че ще се вирнат от мазила и упражнения ЪПСУРТ newsm25
пробвай тези упражнения които писах по-горе, честно да ти кажа вършат чудеса, моят бюст определено се стегна и е в прекрасна форма. но трябва първо да спреш да кърмиш и тогава започни. упражненията изглеждат лесни,но са доста трудоемки и напрягащи. давай смело и не мисли за силикон

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
упражненията наистина вършарт чудеса. Аз права с гири 3 пъти в седмицата, но те са част от касетката с упражнения. Имах мускулна треска на гърдите и сега Heart Eyes мнооого си ги харесвам Sunglasses мажи се и със стягащия серум на лиерак

# 17
  • Мнения: 3 211
Деяна, колко килограмови са ти гирите? И колко серии упражнения правиш? Аз преди да родя, ходех на фитнес и правех доста серии (около 10)с по 15-20 повторения, но сега нямам особено време и се налага да ги правя в къщи.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
2кг е едната, упражненията са 7 на брой х 20 пъти ги правим със Синди

Общи условия

Активация на акаунт