Питане към мацките с руса коса

  • 9 405
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз като едно новоизлюпено блонди  newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink

Взех си и аз такъв балсам (но не Перла, защото малко ми розовее Wink) и се намацотих....лошото е, че хич не е траен Sad

Исках  да попитам и ветеранките в "блондирането"  Laughing Може ли веднага след боядисване, да се сложи и този тониращ балсам (ако може едновременно с боята още по-добре) или трябва да се изчака няколко дни?

# 16
  • Мнения: 730
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Зимата ми потъмнява косата, да. Лятото е супер, но зимата  Confused

Много се замислям дали да не се боядисам черна, искам да пробвам, но всеки ме разубеждава... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 140
Така да напиша и аз за моето тониране.Имам и аз двата балсама-на Лонда и Престиж.
Лонда номер  65 сребристо сив,така той лилавее и като се сложи на косата ако е много изрусена незнам какво ще стане,може би трябва да се държи по малко и вече на следващото миене ще се поодмие.Аз съм си го слагала в/у кичури.
Престиж-перлен,той определено е по слаб от Лондата.За да има ефект трябва да се слага при всяко миене.

# 19
  • Мнения: 5 140


Много се замислям дали да не се боядисам черна, искам да пробвам, но всеки ме разубеждава... Rolling Eyes

Ерика черно и аз не смятам че е добра идея.На теб може би много тъмно русо.Ако искаш моята фризьорка си е направила салон при вас в Младост ще прескочим до нея и ще видим,а?
Аз също харесвам,ама квато съм "бозава" ще съм много "готична".

# 20
  • Мнения: 5 622
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

Никакъв блондор не слагам аз.То и това оставаше и щях съвсем да остана без коса,понеже тя не е спряла да пада от как родих  Confused( но има напредък и вече новата коса набира дължина Sunglasses)

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40% Но трябва да ти кажа,че не на всеки става този цвят(като моя) от същата боя.Явно си зависи и от косъма.На една приятелка и стана точно жълто Shocked Но пробвай..аз докато намерих моята си боя,преди повече от 10 години,изпробвах какво ли не,като от една ЛОНДа бях дори и зелена hahahaНо като си намериш твоя цвят си се придържаш към него и това е. Peace

# 21
  • Мнения: 7 430
Буба, не се оплаквай  Naughty много тие хубав цвета и не виждам промяна на снимките Wink ...ела да ме видиш мен, 6 цвята коса имам - от светло рудо до патешко....а и аз как го мразя #Cussing out

# 22
  • БГ
  • Мнения: 735
момичета - Перла не става за всяка руса основа, аз съм сега с тъмно-русо, и ефект няма, трябва да е много светло русо и да стане пепеливо след Перла-та.Ако косата стане оранж или жълта може да се тонира с оцветителите на Вела,които са за лилаво-сребрист цвят, тогава жълтото пада според моя опит

# 23
След пет години с платинено руса коса ще ви кажа две неща
1 Цвета ми беше почти бял и с Лондата балсам ставаше на лилаво розови кичури,ако го слагате гледайте да е много равномерно иначе си оставате шарени до следващото миене.
2 НЕ е толкова трудно да се мине към брюнетските цветове,просто в началото една по-силна боя и след това всеки месец безамонячня докато поизрасте естественото.

# 24
  • Мнения: 239
А за тониращия балсам на Лонда ще каже ли някой нещо?Номер,или цвят? Thinking

Аз първо ще пробвам с перлата,че ми се струва по-евтин вариант,а после ще търся друго,ако не стане,но информацията никога не е излишна,нали? Wink
Не ти препоръчвам Престижа,по-добре вземи Лондата макар и по-скъпа.Престижът въобще не е траен и наистина подкрепям мнението,че за да има ефект трябва да го изполваш едва ли не при всяко миене.Освен това не става много равномерно.По-светлата и долна част от косата направо става сива,което не е много красиво.В корените цвета става друг.И колкото и да се старая винаги ми става като на кичури,а не равномерно.

# 25
  • Мнения: 5 622

Цитат
Не ти препоръчвам Престижа,по-добре вземи Лондата макар и по-скъпа.Престижът въобще не е траен и наистина подкрепям мнението,че за да има ефект трябва да го изполваш едва ли не при всяко миене.Освен това не става много равномерно.По-светлата и долна част от косата направо става сива,което не е много красиво.В корените цвета става друг.И колкото и да се старая винаги ми става като на кичури,а не равномерно.
Цитат

Твърде късно  Crazy
Оказа се,че имам една опаковка от престиж,точно перлен нюанс,който съм забравила в банята.Намацах се тази вечер,след като си измих косата,ама не виждам резултат.Спомням си,че преди известно време го бях пробвала,по препоръка на някой (то пак зимата ще да е било) и станах на сиви кичури Shocked

Буба, не се оплаквай Naughty много тие хубав цвета и не виждам промяна на снимките Wink ...ела да ме видиш мен, 6 цвята коса имам - от светло рудо до патешко....а и аз как го мразя #Cussing out

Дидка,аз нямам нови снимки в албума бе душа!Всичките са ми от лятото.По някое време като кача нови,ще ти свирна да видиш разликата.Обаче трябва да не съм прясно боядисана.Тогава жълтото е най-коварно Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40%.


А този 40-процентен окислител не съсипва ли косата ти?  Thinking

Аз замалко да опропастя моята,два окислителя,40 % ... осъзнах се навреме! Сега се правя с 30-процентен,смених и боята...наистина се осъзнах! Sad

# 27
  • Мнения: 658
IСпасението е в боядисване на корена на всеки  две седмици, следкото нанасяне на балсам оцветител или шампоан оцветител. Кристиан оф Рома" имат шампоан снещу жълт оттенък. Зелена туба.Вътре шампоана е мастилен син - това убива жълтите оттенъци при изрусяване. Аз съм фризьор и освен това руса- платина.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
IСпасението е в боядисване на корена на всеки две седмици, следкото нанасяне на балсам оцветител или шампоан оцветител. Кристиан оф Рома" имат шампоан снещу жълт оттенък. Зелена туба.Вътре шампоана е мастилен син - това убива жълтите оттенъци при изрусяване. Аз съм фризьор и освен това руса- платина.
Би ли ми казала, каква цена е този шампоан и къде да го намеря. Благодаря ти! Wink

# 29
  • Мнения: 1 283
Аууу и аз ненавиждам жълтото,направо отка4ам ако ми стане жълто! Close
Всеки път оба4е се боядисвам с разли4на боя,но все гледам да е сиво-русо!Дори някой път ми става доста тъмна,но след няколко измивания става хубаво сребристо!...но не винаги,де Confused

Общи условия

Активация на акаунт