Да преправим старите мебели - 5

  • 125 721
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 401
Мацки, вие ще вдигнете цените на чама, немойте така. Както и на много други неща, де.  Тая тема требе да се цензурира в някаква степен Crossing Arms
Страшни резултати  newsm10

# 691
  • Мнения: 1 020
Мамавили  #Shocked Страхотна е станала кухнята, а аз по принцип не съм фенка на белите кухни  smile3501  newsm74

# 692
  • Мнения: 8 999
mamavili, като ти гледам прекрасната кухня и ме заболяват ръцете. Представям си колко труд е хвърлен, за да се изшлайфат всички тези шкафове и да добият този красив и елегантен вид. Браво на вас! Кухня-мечта е това, мноооого ми хареса.

# 693
  • Мнения: 2 426
Божке, това е моята кухня мечта. Браво!

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 231
miniemouse, прекрасно си се справила с детайлните акценти! Много рядко го виждам. Поздравления!  bouquet

... Кръщелницата ми е художничка и ми предлага да им нарисува по 1 слънчоглед Rolling Eyes ...

А не, недей моля те!
Щом се предлага, да ти нарисува картинка за стената! Wink



Относно влизането и питането, моля ви не ставайте като някои от частните клубни теми, където ако се престраши някой да влезе, сто пъти се извинява и рядко получава отговор. Rolling Eyes
Факт е, че тази тема има нужда от систематизирана информация. Някой спомена декупажната тема, там си организираха отдавна нещата, има си инфо на първа страница и винаги се стараят момичетата да помагат.
Подкрепям инициативата на Felicidad  и с удоволствие бих се включила, но не знам с какво, а и не разполагам с много време. Все пак, насреща съм. Flutter

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Има си доста клубни теми - примерно тортената, там обикновени въпроси не се задават. Или фотографската - там ако попиташ какво е експонация и бленда ще те изхвърлят Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 983
Има си доста клубни теми - примерно тортената, там обикновени въпроси не се задават. Или фотографската - там ако попиташ какво е експонация и бленда ще те изхвърлят Simple Smile
Joy Joy Joy
Стига бе, не знам как е в тортената тема, ама във фотографската не сме чак толкова зли  Twisted Evil
Шегата настрана, но там всичката основна информация, че и много повече е надлежно синтезирана на първа страница, плюс много линкове и т.н. Да не говорим, че до тук сме навъртели 54 теми. Сетете се колко пъти е отговаряно на елементарни въпроси. И въпреки това на никого не е отказан отговор на конкретен въпрос, след като е научил какво е бленда и скорост, разбира се  Mr. Green
В този форум, обаче много хора си мислят, че всичката информация им се дължи на готово. Не става така - за да получиш отговор, трябва да зададеш правилния въпрос, а за целта трябва поне бегло да си запознат с материята. Съгласна съм, че трябва да се синтезира информацията. Ще се включа с каквото и когато мога  Simple Smile

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Да, ама аз съм наясно какво е бленда и скорост и да ти кажа задаването на въпрос "Да шкуря ли лакирания гардероб?" е точно като въпроса за блендата. Вярвам ще ме разбереш Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 983
Да, ама аз съм наясно какво е бленда и скорост и да ти кажа задаването на въпрос "Да шкуря ли лакирания гардероб?" е точно като въпроса за блендата. Вярвам ще ме разбереш Simple Smile

Да, абсолютно съм съгласна  Peace

# 699
  • Мнения: 718
А всъщност тази тема не би ли трябвало да е в Хоби? Thinking

И аз не знам за тортената, но за фотографската мога да кажа, че искрено се учудвам как отдавна пишещите са толкова отзивчиви и любезни, при положение, че редовно се задават елементарни въпроси. Прави добро впечатление, че там много рядко има въпрос (колкото и семпъл и досаден да е), оставен без отговор. Аз съм от начинаещите там, но се старая да не досаждам с глупости, които могат да се прочетат от други 100 места. Така че малко любезност и  тук не е излишна. Който има време и търпение - да отговаря, който пък счита отговарянето за ощетяващо или натоварващо, просто да не го прави Wink

По същество - готова съм с примерната таблица, за 1/2 час работа. Надявам се да се отваря и да няма проблеми с формата.
Структурирала съм я по видове обработка, за които най-често става въпрос тук. Може би има неща, които съм пропуснала, моля допълнете. В това,в което имам опит, съм попълнила. Проверете и мощ текст за възможни и евентуални глупости. Mr. Green Laughing
Който иска да нанася, да вкарва по един ред под вида обработка, като записва ника си в първата колона. Ако не ви затруднява, изберете си различен от предходния цвят, за да е по-лесно след това за редакция. Дори и по съответния процес да има вече нанесено, запишете и вашия вариант, естествено, в случай, че се различава по нещо.
Пробваме така. Ако не стане или с еобъркат нещата, ще измислим нещо друго. Пазя първоначалното копие.

Предварително благодаря на всички, които се включват. Срокове предлагам да не поставяме, кой когато има време Peace

Това е линка:  https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqYrshdyJW67dFN6RGM4dEV … c&hl=en#gid=0

МОЛЯ„ НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА ЗАПАЗИТЕ ДОКУМЕНТА„ СЛЕД КАТО НАНЕСЕТЕ ВАШИЯ ТЕКСТ!

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:35 от Felicidad

# 700
  • Мнения: 117
Момичета, благодаря за прекрасните отзиви за моята кухня!  Hug
Работата наистина беше къртовска - като се свалят вратичките, първо се минава с шлайф-машина, там където не става с машината - на ръка, после се попълват с кит всички възможни драскотини, дефекти и т.н., после пак шкурка - до гладко. После се пръска една основа - бяла, после пак шкурка, кит, шкурка....докато не стане огледало. Накрая се пръска бялата боя - това е акрилна боя, покрива много хубаво и най-важното не мирише. Пак казвам - не очаквах толкова добър резултат. Съпружието се измъчи, но мисля, че и той е доволен от резултата.
Пускам една снимка, от която може да се добие впечатление за предишния вид на шкафовете.


# 701
  • Мнения: 5 332
Браво на майстора, mamavili    bouquet! Чудна кухня се е получила!

# 702
  • Мнения: 205
mamavili не знам кое по-напред да хваля-кухнята ли,рибата ли... Чака ме цял етаж от къща със стари мебели и за стаята на дъщеря ми си мечтая точно за такъв ефект.Много е нежно.Трапезната ти маса също много ми харесва.Иска ми се на едни столове да направя същата украса,чудех се дали няма да стане със стикер-орнамент,залепен на стола,боядисвам цялата повърхност и после отлепям стикера...    Thinking   Но твоите май са тапицирани и са купешки,нали?Не ми казвай,че пак вие сте си ги правили....

# 703
  • Мнения: 1 059
Фелсисидад, нещо не става, опитвам се да вляза, но ми пише, че до тази електронна таблца не е разрешен достъпът от моя акаунт.

# 704
  • Мнения: 718
Вени, пробвай сега, публичен е документа, не съм слагала ограничения. Името му е Old furniture.
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqYrshdyJW67dFN6RGM4dEV … V1ctNnc&hl=en

Общи условия

Активация на акаунт