Ето ни вече в Родени с нашите ЮЛСКИ чавета засмени.

  • 22 724
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 369
добро утро! аз немога да повярвам какъв късмет имах снощи! детето се прикроти,както го кърмех на дивана и гледахме тв (той винаги с еприкротва като го кърмя,но се буди после),и задрема.аз на майтап казах на мъжа ми,че ще лягаме с него да видим дали пък няма да си остане заспало и се пренесохме дружно в спалнята.сложих го до мен (ние знаете вече така си спим.аз се наслаждавам да е до мен.неискам да го местя) и то леко се повъртя,помърда,но заспа!!! дори без да иска пак цица! това е за първи път до сега.после с еплаши и трепка още малко,но заспа. цла нощ помня се буди и от време на време мрънка,но спахме до 07.15 часа сутринта! помня само един път,че го кърмих,но май кратко беше.това го помня,защото трябваше да сменя гърдите и го преместих между нас с мъжа ми:) дори той има вече инстинкт д ане го затисне под себе си хахахаха.спиме си като пичове тримата:) той все с екани да ни снима с детето как спинкаме (много сладка позичка си имаме),ама що не го прави да ви покажа незнам.трябва д аму поръчам специално хахахах.та сега съм на кеф! несмея да с енадявам,че ще м ис еповтори този късмет от снощи,ама.....а да видим.

сега да видя коментарите и да ида да си тегля един душ,да згъна дрехите от снощи и да простря новоизпраните,че детенце тъкмо заспа пак в шезлонга.

евридика,той моя мъж прави някои неща по желание.ето снощи си дойде между двете работи и яде набързо,после изми съдовете,дето бяха от предната вечер в мивката (аз бях пак задрямала с детето0 и отиде пак на втората работа.като се върна пък от нея вечерта направи пица да вечеряме и после сдна на двана да гледаме тв и да играе билярд на тел. си.е това ни беше вечерта:)

мързел, аз ползвах с голямото дете проходилка и то се преби един път,защото беше направена калаво.просто седлото вътре беше надянато на една пластмаса отзад само е така на пата си...и с еизпрошна веднъж,та се удари яко детенце! от тогава го защипвах със щипки за простиране.сега походката му е ужасна честно казано.може и да не е от проходилката,но...може и да е. за жалост той неможеше да лази и затова я ползвах.късно проседя,не пролази и щеше да ми откъсне ръцете,ако не беше тази птоходилка.гледам Алессандро ми се вижда по-жилав сега и по-"жив" (той и затова е по-труден за гледане де),та предполагам ще проседи и пролази.надявам се поне,защото неискам да имаме пак проходилка,а и нямаме условия в апартамента за нея. иначе бънджи......може да опитаме.и според мен,ако детето е вече укрепнало достатъчно с костнта система (от 6 месеца натам) няма проблем да поскача малко с бънджи.ама преди това ме е страх.изобщо всички устройства и приспособления,които са в по-седяща поза преди да е проседяло детето мен лично ме е страх.даже,както цветулка беше казала назад дори като го нося с брадичка облегната на рамото ми ме е страх,а то най-много така обича.на практика си е като седнало.

тейке
,аз бях с повдигането на дупето и луксацийте.само споделих какво са ми казали на мен тук.всеки решава за себе си. мисля,че никъде не е така.в чужбинската също го чуха за пръв път и дори в швейцария е съвсем отскоро въведено.затова е безизвестно още,ама предполагам след известно време и в бг ще започнат да "пеят тази песен". иначе аз самата питах ортопедката,като бяхме на преглед за луксация и тя каза,че да-желателно е да не се вдига за краката,но е много малко вероятно да с еполучи луксация от това при здраво бебе.почти невъзможно.това би било повече вредно,ако детето е вече с тръгнала луксация.тогава вече е забранено да се вдига така. аз......не го вдигам:) просто свикнах вече на другия начин:)))

цветулке,ти се уреди и гратис марихуана а? амааа ха:)

добре дошла отново на сън!

хайде кажете,ако имате идея как да процедирам днес с детето.сега е момента д аму обърна режима.откога чаках да ми спи една нощ и на другия ден да го "оправя". да го будя ли днес,да не го ли будя? колко трябва да спи? легнахме в 0.00 (точно!) часа снощи и станахме в 7.15.....казах ви останалото.сега днес какво да го правя? от около 30 мин. спи вече,но неспокойно.да го оставя или да го събудя?

# 751
  • Мнения: 1
Sun да ти е жива и рзва щерката! Heart Eyes Пусни някоя снимка в албума да и се порадваме  Grinning

Марита да не си посмяла а будиш спящо бебе, довечера ще ти го върне тъпкано.

# 752
  • Мнения: 3 640
Селма, Маритка, ТиНе, благодаря ви, момичета!  Hug
Гледаме се прекрасно. Храним се на поискване, но тя сама си прави нощни паузи от по 5 часа. Гушкаме се много, правим масажчета, гимнастика. Говорим си по цял ден като е будна - всичко разбира, нищо, че още не ми отговаря.  Grinning Нищичко не ми тежи. Прекрасните й очички и сладката й усмивка стопяват моментално всяка умора.  Heart Eyes Two Hearts

# 753
  • Мнения: 2 369
не го събудих:) сам се събуди току-що и ще папкаме:)

# 754
  • Мнения: 925
Нова тема прави ли някой?
Да се заема аз... Simple Smile

# 755
  • Мнения: 9
Добро утро. Много благодаря на всички, които се включиха за шезлонга. Вече реших да е като на Katche. Само трябва да видя от къде да го купя. В беби мола го нямаше май точно този.

Да попитам - може би някой още беше питал - каква е цената на прегледа на частно при Алексиев? Исках по здравна каса да отидем в нашата си поликлиника, но като прочетох отзивите за ортопедите във 25та поликлиника и ... решихме да пробваме да се доредим до Алексиев.

# 756
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Алексиев - 40 лв, преглед и ехография. Но записва за след 10 септември, че сега е в отпуска. Кабинет зад Билла на бул. България.
http://www.einet.bg/~alexiev/

# 757
  • Мнения: 9
Голяяямо БЛАГОДАРЯ!   bouquet Hug

# 758
# 759
  • Мнения: 4


    Пума е права.Проходилките може да бъдат много опасни.  Peace
[/quote]

Всичко може да е опасно ако няма контрол  Peace

# 760
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Kирова, точните думи на педиатърката бяха "това си е твой проблем и зависи само от теб"  Laughing
Това, което правя аз е, когато е заспал докато се храни - го слагам да спи на страната на която на обича - след време той се обръща, ама изкарва поне малко така.
Другото е, когато е спокоен му подпирам главичката с една пелина, ама доста често се сърди на това и не иска. Завъртях му и шезлонга така, че "интересните" неща да са от правилната страна. И последното - закачила съм играчките на количката от тази страна, че като дрънкат и се клатят да гледа натам.
Общо взето успявам за по малко да го накарам да обръща глава и се надявам, че лека полека ще оправим проблема.
Сподели и ти какво правиш?

Ади, имам същото кенгуро на чико, но бебо не иска да стои вътре изобщо. В момента в който го сложа и започва да реве, без значение от позата newsm78

Теди е вече 5900 гр и 60 см. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт