Son bahar - Любов назаем - Тема 28

  • 20 285
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
# 661
# 662
# 663
  • Мнения: 36 797
Белл чудесни колажи. Някои дами пишат стихове, други сериозни коментари аз си пиша глупости, а ти изразяваш коментара си в снимки и колажи. Поздравления за всички участници в темата  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 664
  • Мнения: 1 136
Белл чудесни колажи. Някои дами пишат стихове, други сериозни коментари аз си пиша глупости, а ти изразяваш коментара си в снимки и колажи. Поздравления за всички участници в темата  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
И от мен! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 665
  • Мнения: 36 797
Да ви налея по една бира, че на сухо не вървят дискусиите.

# 666
  • Мнения: 4 381
Нито, разговора в колата, на път за детето е само толкова, нито разговора в "червено", в школото,  нито с Ердал,......... между другото, там говори и за детето, нито нищо....язък, за хубавия филм! Музиката и нея урязаха, на моменти..........следователно и от кадрите, значи!Просто, нямам думи, така е професионално................много, благодарим!!! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 667
# 668
  • Мнения: 1 136
Да ви налея по една бира, че на сухо не вървят дискусиите.



Мерсаж! Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 669
  • Мнения: 36 797
Малко музика с клип за първата среща след шест месеца

http://www.vbox7.com/play:66649e83

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 21:18 от MAMA-AN

# 670
  • Мнения: 4 381
И фразата, в болницата, на Сабиха, като го обвинява е по-скоро: "не те понасям, заради това", отколкото "отвращаваш ме", не е толкова груба, може и такъв, друг смисъл да се даде, втори вариант -  "това, което направи, не се понася, ......виж какво направи с живота ни,ти си виновен"................нейсе, по-голям драматизъм, влагат от Нова, сега когато, тази вечер, повтарят същите ретро кадри, се чува по-добре..........че, не казва нищо, подобно!  bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

# 671
# 672
  • Мнения: 36 797
Ето за това колебание говоря. Взе телефона да й се обади, но се отказа.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 634
3 епизода минаха, аз не спирам да се чудя това филма който гледах до преди 2 месеца ли е ? ooooh!

# 674
  • Мнения: 36 797
И фразата, в болницата, на Сабиха, като го обвинява е по-скоро: "не те понасям, заради това", отколкото "отвращаваш ме", не е толкова груба, може и такъв, друг смисъл да се даде, втори вариант -  "това, което направи, не се понася, ......виж какво направи с живота ни,ти си виновен"................нейсе, по-голям драматизъм, влагат от Нова, сега когато, тази вечер, повтарят същите ретро кадри, се чува по-добре..........че, не казва нищо, подобно!  bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu
Добре и така да е. Но може би при тях думата коята тя казва да се използва за отвращаваш ме. Но Галип се видя, че също страда. Тя като започна тирадата той седеше безмълвен. Остави я да приказва. Тя обаче като придоби инерция и той стана макар, че сам не беше спокоен и беше притеснен се опита да я успокои. И когато дойдоха директните обвинения той не издържа, защото представи си че дори и мъж и той има нерви, а може би и той като всеки човек има нужда някой да му каже добра дума за успокоение в такъв момент- да си спомним в болницата Кемал само с едно стискане на рамото му даде някакви сили- и чашата на търпението му преля и си тръгна. Добре аз бих искала да попитам, ако той беше започнал да прави някакви обвинения независимо в каква посока кой щеше да бъде виновен. Отново Галип. Защото той е мъж и трябва да понася всичко. Той е виновен за всичко, дори и за глобалното затопляне.

Общи условия

Активация на акаунт