Son bahar - Любов назаем - Тема 28

  • 20 278
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 4 381
Пропускате, нещо..........от разговора с Руксар, той още след болницата като, й казал, че заминава...............Сабиха, казва, че още тогава решил, да започва нов живот..........какво, направил, той.......заминал, избягал, аз му се извиних, казва тя. но той се обиди от нещата, които му наговорих, верно, обвиних го, в момент на притеснение........тя, няма въобще дълбокото вникване в проблема, с това нейно, на вид........дребно обвинение..........причината за нея е друга, той е искал да се отърве, демек ....не издържал, се хваща тя за неговия израз, при асансьора! А, преди кой мислеше, ч енещата не вървят между тях............и колко пъти, не става Галип, не става........сега, когато, той достигна наистина до това заключение,заради нея............ неговото, било...... бягство!

# 692
  • Мнения: 36 792
Ами аз се изморих да пиша. Май пак ще пия бира, за да си почина. Чеки да пусан малко музика за повдигане градуса на настроението. От клиповете на Нинка. Нинка защо не се появява вече. Да не е заминала и та като Хелен на море newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

http://video.yahoo.com/watch/5773361/15119412

http://video.yahoo.com/watch/6868094/17866602

http://video.yahoo.com/watch/6797491/17669019

# 693
  • Мнения: 0

Това дали утре ще го гледаме?
Тук я харесвам мноооооого.
Толкова е женствена!
Направо си е красавица!!!!
 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

# 694
  • Мнения: 36 792
Пропускате, нещо..........от разговора с Руксар, той още след болницата като, й казал, че заминава...............Сабиха, казва, че още тогава решил, да започва нов живот..........какво, направил, той.......заминал, избягал, аз му се извиних, казва тя. но той се обиди от нещата, които му наговорих, верно, обвиних го, в момент на притеснение........тя, няма въобще дълбокото вникване в проблема, с това нейно, на вид........дребно обвинение..........причината за нея е друга, той е искал да се отърве, демек ....не издържал, се хваща тя за неговия израз, при асансьора! А, преди кой мислеше, ч енещата не вървят между тях............и колко пъти, не става Галип, не става........сега, когато, той достигна наистина до това заключение,заради нея............ неговото, било...... бягство!
Да той при асансьора каза че всичко са опитали и не става. Сега той като го казва и тя като го чува от неговата уста същите тези думи които тя многократно е казвала и пак ще му ги каже до джипа имат друго звучене. Тя и в колата на връщане нали си мислеше - той е започнал нов живот....

# 695
  • Мнения: 0
Пропускате, нещо..........от разговора с Руксар, той още след болницата като, й казал, че заминава...............Сабиха, казва, че още тогава решил, да започва нов живот..........какво, направил, той.......заминал, избягал, аз му се извиних, казва тя. но той се обиди от нещата, които му наговорих, верно, обвиних го, в момент на притеснение........тя, няма въобще дълбокото вникване в проблема, с това нейно, на вид........дребно обвинение..........причината за нея е друга, той е искал да се отърве, демек ....не издържал, се хваща тя за неговия израз, при асансьора! А, преди кой мислеше, ч енещата не вървят между тях............и колко пъти, не става Галип, не става........сега, когато, той достигна наистина до това заключение,заради нея............ неговото, било...... бягство!

Крале,абсолютно си права,само да уточня:тя каза на Рухсар "опитах да му се извиня".
И пак той е виновен,че не е успяла да се извини след 1 седмица.

# 696
# 697
# 698
  • Мнения: 4 381





"Аз разбирам, любовта ....по друг начин, не така" .....Галип!

 

# 699
  • Мнения: 0

Еееееее,малко балсам за душата,че вече трети ден ми се скъсаха нервичките да ги гледам сърдити.

Така ги харесвам!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 700
# 701
  • Мнения: 36 792





"Аз разбирам, любовта ....по друг начин, не така" .....Галип!

 
И какъв е този другия начин  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 702
# 703
  • Мнения: 4 381





"Аз разбирам, любовта ....по друг начин, не така" .....Галип!

 
И какъв е този другия начин  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Не, както....Сабиха, може би?? newsm78  Питай, твоя човек! hahaha hahaha hahaha

# 704

Общи условия

Активация на акаунт