LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 999
  • 1 073
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 8
Този панталон уголемен или умален беше?
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-entrej-83-cm.aspx?p … =1&pos=11_n_n

# 496
  • Пловдив
  • Мнения: 155


http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-bebe-fille-%28lot-de-2%29. … plp&pos=3_n_n

Някой поръчвал ли е тези блузки ? Ларедутци ще ме побъркат - понеже поръчах доста неща 102см. за 90-сантиметровата си дъщеря и са и тамън реших да поръчвам вече 114см. и о, изненада - те пък си отговаряха и са и до коленете  #Crazy

Ето ти размерите на 102:

Блузка с къс ръкав - дължина 42см, ширина 31см.
Блузка с дълъг ръкав - дължина 41см, ширина 31см, ръкав 36см от рамото.

# 497
  • Мнения: 180

на мен ми дойде доста опнат но все се чудя от мен ли е или от панталона.
имам 46 номер мога да го премеря ако ти върши работа.

# 498
  • Мнения: 8
Аз поръчах 36,така че не ми вършат работа размерите на 46.Ти по принцип кой номер си поръчваш?Досега два пъти поръчвам 38 и ми са големи.А понякога 36 ми теснее.

# 499
  • Плевен
  • Мнения: 860


http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-bebe-fille-%28lot-de-2%29. … plp&pos=3_n_n

Някой поръчвал ли е тези блузки ? Ларедутци ще ме побъркат - понеже поръчах доста неща 102см. за 90-сантиметровата си дъщеря и са и тамън реших да поръчвам вече 114см. и о, изненада - те пък си отговаряха и са и до коленете  #Crazy

Ето ти размерите на 102:

Блузка с къс ръкав - дължина 42см, ширина 31см.
Блузка с дълъг ръкав - дължина 41см, ширина 31см, ръкав 36см от рамото.
[/size][/size]


Благодаря много
  bouquet  bouquet  bouquet

# 500
  • София
  • Мнения: 2 266


http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-bebe-fille-%28lot-de-2%29. … plp&pos=3_n_n

Някой поръчвал ли е тези блузки ? Ларедутци ще ме побъркат - понеже поръчах доста неща 102см. за 90-сантиметровата си дъщеря и са и тамън реших да поръчвам вече 114см. и о, изненада - те пък си отговаряха и са и до коленете  #Crazy
Моята девойка по принцип носи тениски на Ларедут-126 (рядко 114) - висока е 110см. Тези блузки размер 108 са и добре в момента. Много съм доволна от тях. За момента тениската с къс ръкав е една от малкото, на която не са се разкривили тигелите.

# 501
  • Плевен
  • Мнения: 860
Момичета , можете ли да ми кажете защо аджеба пращат дебитни ноти ? Правя едни нагли поръчки от 4-5-6 E , па и с БД и подарък ... мога ли и аз да получа честитка , че искат пари за доставка примерно ?

# 502
  • Мнения: 180
Ваня до сега поръчвам от 46, макар че едни дънкови корсарки от 5 евра бяха са ми големи пък 44, впъхвала съм се и в 42 някои неща но те са били уголемени, мисля.

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 3 892
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-enfant-fille.asp … 10&pos=17_n_n
Е таво е якето за което говорих преди месец и наистина е страхотно.Хванах го със грознота лилава чанта,и тя го намаляше от намалената цена,което просто ме изуми.

# 504
  • Мнения: 6
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-enfant-fille.asp … 10&pos=17_n_n
Е таво е якето за което говорих преди месец и наистина е страхотно.Хванах го със грознота лилава чанта,и тя го намаляше от намалената цена,което просто ме изуми.
сподели с коя чанта и код си го намалила?

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 3 892
50121 -30/55

# 506
  • Мнения: 5
Мога ли да намаля http://www.laredoute.fr/vente-jogging-3-pieces-enfant-garcon.asp … e=1&pos=3_n_n ? От новата колекция е и пробвах с кода за 30/55 . Аз ли нещо неправя като хората  Embarassed  За 3г. ми става 42евро и прибавих още до 55.Моля, помогнете ми.

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 3 892
Новите кодове ми се хващат на други неща,но това неискат.Я пробвай 50121 и 60275-и двата са 30/55.Ползвала см го и не мога да проверя.Но е без БД

# 508
# 509
  • София
  • Мнения: 2 296
Извинявайте за спама, но не можах да се ориентирам.
Къде в новия интерфейс се показва кода на вече направена поръчка  newsm78 ?
Пуснах поръчка с тренч и не запомних кой код и сега не знам какъв размер е тренча.
Май няма вече такава опция с новия интерфейс...за съжаление.


Момичета , можете ли да ми кажете защо аджеба пращат дебитни ноти ? Правя едни нагли поръчки от 4-5-6 E , па и с БД и подарък ... мога ли и аз да получа честитка , че искат пари за доставка примерно ?
Като нищо,даже е почти сигурно,че ще пристигнат с ДН.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт