Гледах ... ! Хареса ми ! Препоръчвам го !

  • 43 843
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Искрено препоръчвам Benny and Joon

Страхотен и много любим филм! Който иска, мога да му го запиша!!!
Другият ми любим филм е Addicted to Love  с Мег Райън и Матю Бродерик, а Чеки Карийо, един мноого сладък французин!

# 16
  • Мнения: 1 992
Dogville - с Никол Кидман
След като го гледах три дни давах на заето. Невероятен филм. Доста интересен сюжет и е направен като телевизионен театър, например къщите са нарисувани на земята и т.н., а това прави играта на актьорите още по-впечетляваща

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Зеления път - невероятен е.


Зеления път и на мен ми е в класацията на любими Wink

# 18
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
а аз препоръчвам I am Sam:


Най-разтърсващият филм, който съм гледала в близките 2 години. За съжаление не помня как беше преведен на бг.

Всъщност, препоръчвам всичко на Шон Пен  Hug

Оня ден гледах и Авиаторът - хареса ми

# 19
  • Мнения: 1 427
И аз много харесвам"Бригада".Абе много са любимите ми филми-"Властелинът на пръстените","Време да убиваш","Cindarella man","Смело сърце","Sweet Nowember"(ще го дават тази седмица по бтв и ви ги препоръчвам) и още мноооого.Като се сетя пак ще пиша.И сега като видях от Tinkerbell и "Аз съм Сам".Страхотен е,наистина.

# 20
  • Мнения: 805
На почитателите на "извращенията и зверствата" Mr. Green , препоръчвам горещо, да видят " Необратимо "  ( " Irreversible (2002) " ). Много, много брутален филм, в който на Моника Белучи партнира съпругът и Винсент Касел. Сюжетът не е нищо особено - освен че засяга съвсем реална ситуация, сблъсъкът с бруталността на света, в който живеем, но самата структура на филма го прави безкрайно впечатляващ и въздействащ ...Режисьорът акцентира върху един особен преход, противостоящ на идеята за нечистото ... тръгвайки от него към това, което е било преди,но което е красиво и пълно в тази красота ... тръгвайки от животинското към човешкото, донякъде с идеята да покаже неразривната връзка между тези две състояния ...тяхното непрекъснато взаимодействие. Филмът не трябва да се категоризира единствено като зверски, брутален, кървав... в него се сблъскваме с доста символи ... което го прави донякъде философски, като например...:
-Защо тунел?
-Защо е червен този тунел?
-Какво символизира "разчупването" на тунела на две?
-Защо времето унищожава всичко??
-Какво иска да ни каже режисьора с това?
Едва ли иска да ни покаже единствено тъмната страна на нещата,за която всеки малко или много има някаква идея...
Според мен замисълът е доста по-дълбок....

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
"Аз съм сам" наистина е страхотен филм и......много ревлив

# 22
  • Мнения: 5 228
"Червената цигулка" - един от любимите ми филми, съвсем непопулярен при това.

Това е един от любимите ми филми. СЪщо така всичко, което съм гледала на Алмодовар. От по-лековатите - Бандата на Оушън, Такси.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Калпазанкееее......Необратимо е потресаващ филм!
Гледах го толкова отдавна...а още си мисля за него....
Друг филм, който остави бразда в съзнанието ми е "Arizona Dream".... и култовите реплики
за "Папуа Ню Гини" и "Върви си купи Форд!"....Simple Smile
"Църна маца, бел котак"....и стига за сега, че ще се отлесна яко....Simple Smile

# 24
  • Мнения: 779
"Червената цигулка" - един от любимите ми филми, съвсем непопулярен при това.

Това е един от любимите ми филми. СЪщо така всичко, което съм гледала на Алмодовар. От по-лековатите - Бандата на Оушън, Такси.
Наистина страхотен филм ( Червената цигулка)  smile3521!
Препоръчвам горещо не всички майки да гледат " Забравените" - невероятен филм, страшно ми хареса, изгледах го на един дъх.
Другия филм , който  ви препоръчвам е " Ефекта на пеперудата"  newsm10

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
"Ъндърграунд" много ме беше впечатлил.

А за "Църна маца...." коментара е излишен.

# 26
  • Мнения: 805
"Църна маца, бел котак"....и стига за сега, че ще се отлесна яко....Simple Smile

Марадонааааааааааа хахаха Peace

Цитат
Калпазанкееее......Необратимо е потресаващ филм!
ЗнаМ ! Току що си го пуснах Mr. Green

Колкото до Arizona Dream, това е един от филмите със златна корица в семейната колекция  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
изкуплението шоушенк - тим робинс и морган фрийман: свободата е най-напред вътре в теб

форест гъмп - том хенкс: предлага различни виждания за живота и света и обосновава всяко от тях, настройва ме философски

усещане за жена - ал пачино: джон даниелс-ът е само един от начините да се насладиш на живота

кръстникът - отново приятелят ал и не само: мечтата ми е да заредя всичките серии в двд-то и да прекарам цял ден пред телевизора с бутилка хубаво вино. (ще взема да си го поръчам за коледа: филмите и виното)

точка на пречупване - патрик суейзи: учи ме да обичам живота и тръпката в него

обществото на мъртвите поети - робин уилямс: отново урок по живеене

о братко, къде си - джордж клуни: пълен с абсурдни ситуации, в които обаче има толкова много реалност

# 28
  • Мнения: 2 792
Калпазанкееее......Необратимо е потресаващ филм!
Гледах го толкова отдавна...а още си мисля за него....
Друг филм, който остави бразда в съзнанието ми е "Arizona Dream".... и култовите реплики
за "Папуа Ню Гини" и "Върви си купи Форд!"....Simple Smile
"Църна маца, бел котак"....и стига за сега, че ще се отлесна яко....Simple Smile

 Аризонска мечта ме беше побъркал по едно време, даваха го всеки четвъртак от 18.00 в Ново кино Славейков, може би повече от година и аз сам го гледала над 10 пъти. Даже си водех гаджетата с мен, по реакциите им към филма ги преценявах Crazy

 Необратимо, ще го гледам непременно.

 Ларс фон Триер, го препоръчвам, но той е само за еднократно гледане, този човек е безмилостен....

  Каквото попадне на Алмодовар, задължително препоръчвам, няма негов филм, който да не ме е докарал до душевен оргазъм Laughing

 Това за сега.

# 29
  • Мнения: 1 215
"Кралят на рибарите"- с Робин Уилямс и Джеф Бриджис
"Огледало с две лица"- Барбара Стрейзанд и Джеф Бриджис
"Мълчанието на агнетата"- сър Антъни Хопкинс
"Пияното"

Общи условия

Активация на акаунт