Имуществена застраховка

  • 5 627
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 784
Дори със заметресението като го разхвърлям по месеци сумата е по-малка от такса за кабелна.  Mr. Green А има ли възможност за някакво разсрочено плащане или се плаща наведнъж?

# 46
  • Мнения: 1 931
Към ХДИ става разсрочено, може да се раздели на 2,3 или 4 вноски.

# 47
  • Мнения: 1 906
Дори със заметресението като го разхвърлям по месеци сумата е по-малка от такса за кабелна.  Mr. Green А има ли възможност за някакво разсрочено плащане или се плаща наведнъж?

Да, тази премия спокойно можеш да я разсрочиш на четири вноски. 
Сега виждам, че си от Варна, в такъв случай рискът "земетресение" ще ти е доста по-евтин- само 10-тина лв Peace

# 48
  • Мнения: 2 784
Еха! Мерси много, страшни сте!  Hug

# 49
  • Мнения: 1 931
Страната ни е разделена на рискови зони и спрямо това в коя зона сте се определя премията земетресение. Варна е 1- ва и там е най-нисък процента за земетресение. София е трета. От значение е и дали е на етажи и на колко етажа и на кой етаж живеете. Много неща са от значение и за това не може да се каже колко може да струва застраховката.

# 50
  • Мнения: X
Искам да ви следя, защото ме интересува въпросът.

# 51
  • Мнения: 917
И аз да следя, че трябва да правим скоро няколко.
Моя приятелка е изключително недоволна от Булстрад, така че там няма да е.
Има ли доволни/недоволни от Алианц?

# 52
  • Мнения: 1 931
HDI  е Немска компания и хора с щети не се отказват от компанията, защото знаят там как се изплащат и щети, всичко като цяло е добре . Малко като реклама прозвуча, но си е истина това.

# 53
  • софия
  • Мнения: 25 435
.
Има ли доволни/недоволни от Алианц?
Аз писах в началото, че съм доволна. За 2ра година си правим при тях. Преди бяхме в Булстрад  Peace

# 54
  • Мнения: 49
Аз бих препоръчала при застраховки да се отиде при брокер, те работят с всички компании и ще препоръчат при кои е изгодно и кои плащат ако се случи нещо, не дай си боже. Не съм съгласна, че си гледат интереса в зависимост от процента на комисионната. Моя мъж с това се занимава 12 години, и винаги казва къде е удобно да се отиде според застраховката, и винаги е услужлив ако някои клиент му се обади да го попита нещо .

# 55
  • Мнения: 1 906
Само да кажа, че брокерите имат почти еднакви комисиони с всички компании, така че този фактор едва ли ще натежи при насочването на клиента  Peace

# 56
  • Мнения: 4 916
Подкрепям идеята за брокер  Peace Ползваме брокер от години и нямаме оплаквания, всичко е максимално улеснено за клиента.

# 57
  • Мнения: 1 931
Само да кажа, че брокерите имат почти еднакви комисиони със всички компании, така че този фактор едва ли ще натежи при насочването на клиента  Peace
Това не е вярно. Комисионните са различни.

# 58
  • Мнения: 1 906
Това не е вярно. Комисионните са различни.

Казах почти , като разликата е +/- 5%, а някъде зависи и каква ще е премията по застраховката.

# 59
  • Мнения: 4 916
Само да кажа, че брокерите имат почти еднакви комисиони със всички компании, така че този фактор едва ли ще натежи при насочването на клиента  Peace
Това не е вярно. Комисионните са различни.

Тя не е казала, че са еднакви.

Общи условия

Активация на акаунт