Февруарчето на половин година става и скоро ще тича след него мама! (17)

  • 20 850
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Плами, мерси за идеята.  bouquet
В анкетата може да се гласува с до 3 отговора едновременно.
Коте, нещо не ми даде опция да гласувам с повече от 1 отговор.  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 110
Цоп!

Коте, мерси за темата!  Hug

Ради, сложи я на място майка си!  #2gunfire Моята само се изказва засега, ама да видим... Другата седмица им цъфвам на нашите на гости и кой знае какви спорове ("с телевизора"  Crazy) ще се водят!  smile3544

Танче, браво за приспиването (да свиква татито  Naughty) и за манджането на Алекса! Щом от раз си е изяла 60-70гр., значи няма страшно!  Hug

Вики, на мен също не ми се работи. Ако имаше ей така един начин аз да си седя и да си гледам Диди, а държавата да ми плаща ли плаща майчинствоооо (ама това, което получавам сега, ако може)... Crazy Щях само да раждам деца и да си ги гледам, честно!  Heart Eyes Ноооо, действителността е съвсем различна. Аз имам и да доучвам, абе не е лесно, ама ш'сЪ опраЙм...  smile3549

п.с. Последният хит на Диди е да се налага (буквално) с дясната си ръка (само с нея) по корема или краката.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 16:45 от Юхуу

# 17
  • Мнения: 163
Танче, изтрий си гласа и опитай пак. Промених опцията впоследствие. Wink
Ние още сме на плодове.

# 18
  • Мнения: 40
Танче, изтрий си гласа и опитай пак. Промених опцията впоследствие. Wink
Ние още сме на плодове.
Коте, пак не ми разрешава...  Embarassed Абе, майната му!

# 19
  • Мнения: 112
Коте, страшна си, много си бърза  Hug

Ради, много се ядосах и аз с теб  Close И аз другата седмица съм при майка ми. Уффф...
Иначе изказвания от типа "То гладува детето като е само на мляко", "Дай му коричка, да си чеше венците" обикновено ги чувам от свекърва ми. Ама не е посмяла да й даде нещо без мое съгласие де.

# 20
  • Мнения: 240
и аз да се запиша Mr. Green

# 21
  • Мнения: 97
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=515585.0
 Joy Joy Joy
А вътре има и линк към друга тема за 1 зайче Mr. Green Joy Mr. Green УжасТ&безумие направо!
То аз хубаво си се смея, ама има хора, дето им хваща дикиш ooooh!

# 22
  • Мнения: 85
Ние сме на всичко изброено без жълтък-утре ще го опитаме...
Ради-нямам думи,майка ти явно я е обхванало безумие.Голям разумен човек не би го направил.Ти обясни ли категорично  отношението си?
Таничка,мила,как се оправяте не знам-героиня си ти...дано Мъж ти си намери работа,че сигурно на него му е още по-неприятна ситуацията...  Hug
Забравих да кажа че Крис вече ме прегръща силно и се опитва да мезахапе/целуне...не е ясно кое от двете...но аз така или иначе се разтпям.Опитах да вляза в нашето албумче да кача снимки,но не мога да го отворя изобщо  newsm78

# 23
  • Мнения: 219
Здравейте!

Ради, и аз бих пощуряла на твое място, ама споко  Hug. Не се ядосвай, че и бебка ще се изнерви. Добре че моята майка въобще не ми се меси в отглеждането на Йони, че каквато съм устата понякога... Помага ми само, ако аз имам нужда. Не натрапва нито себе си, нито дава акъл, но аз така поставих нещата в началото.

Тани, честито столче!!! С много здраве да го ползва Али! Бързо да й минават тези пъпчици и да не я тормозят!

Аз мисля точно като Юхуу  Hug...Не искам да се връщам на работа и това си е...Искам да си гледам поне до 2 год момчето...

Бебивита ги харесват децата,защото консистенцията им е приятна - нито течни, нито много сухи и гъсти като Сънвал например. Йони яде пюретата на Хип, Сънвал, Алете, Бебивита и Гербер, но последните по-рядко купувам.

Утре сутрин сме на консултация и ще му бият първия Синфлорикс. Радвам се, че направихме така да не му бият по 2 ваксини накуп. Педи каза, че урината не е задължителна сега и ще му вземе само кръв за изследване.

Ето малко снимки от уикенда ни на хлад в Драгалевци. Голям кеф  беше в басейна  Grinning.
http://www.facebook.com/album.php?aid=2065047&id=1048664514# … amp;id=1048664514
http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-6-meseca.518393.20155212

П.П. Не мога и аз да гласувам с повече от 1 отговор. Йо яде зеленчукови и плодови пюрета и каши за момента. Утре ще видим дали педи ще каже да въвеждаме и месо вече.






# 24
  • Мнения: 40
Вики, не ме питай- с 340 лв караме 3-ма души. Вече започнах и аз да си разпращам CV-то тук-там.  Sad
А как чакам и аз само Лекси да започне да ме гушка и целува... Прави някакви опити, но не знам колко са съзнателни...

Велви, мале мила!  Joy

Ралче, дано да го понесе леко Йони Синфлорикса!  Hug Снимките ви са чудесни!  Hug

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 17:28 от Таньорчето

# 25
  • София
  • Мнения: 209
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=515585.0
 Joy Joy Joy
А вътре има и линк към друга тема за 1 зайче Mr. Green Joy Mr. Green УжасТ&безумие направо!
То аз хубаво си се смея, ама има хора, дето им хваща дикиш ooooh!

Е, НЕЕЕ  rotfImao

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз гласувах за плодови ( и на мен ми дава само 1 опция). Димана яде плодови и зеленчукови.
Много сме назад,а се захранваме от 2 месеца сигурно,ама то не бяха ваксини,инфекции и т.н.

Аз имам следния въпрос. На моята майка ,колежка й й дала столче за кола,ползвано от нейния внук. Но не се вижда каква марка е,нито нищо,изглежда ми о.к.,запазено е , ама дали да го позлвам ,как да разбера?  Rolling Eyes
А за подробности няма как да разбере майка ми ,понеже колежката й хич не разбира,а дъщеря й със семейството вече живеят в чужбина  ...

Или пък да купувам ново....  Rolling Eyes

# 27
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здрастииии!
Коте, чудна темичка!  bouquet
Аз да се поФаля, нали днес Бо става на 6 м. и вчера му спретнах една тортичка. Ето да се почерпите: А как ще с епознае, че е за 6-ти месец - има 6 гадинки на нея! Mr. Green
Леле Ради, ако съм аз и понеже ми е майка, сиреч мога да се поотпусна с голямата паламарка ще и раздвижа кръвчицата! Много гадно, съчувствам ти, но оправия не знам дали има......мама е, но именно поради това малко повече разбиране...

# 28
  • София
  • Мнения: 6
Здравйте,

Анкетата е с радиобутони и те са само по 1, трябва да е 4екбокс за да е с пове4е от 1 отговор Simple Smile

Неви  Много неприятно с тази сол, ама и майк ами се опитваше да ми дава акъл, но аз и обясних набързо и тя не смее нищо да му даде или сложи Simple Smile
Ради С право си се ядосала.. Аз щях направо да я изгоня..  #Cussing out

Рали Йоан е страхотен Heart Eyes Завиждам Ви за къщата, много е хубаво да имаш къща Hug

Сияна, какво става с вас?

Щях още да пиша ама забравих..

Velv
  ... rotfImao rotfImbo Ох ще се гътна от смях.. добре ми подейства  Hug

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 17:57 от Sashkova

# 29
  • София
  • Мнения: 110
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=515585.0
 Joy Joy Joy
А вътре има и линк към друга тема за 1 зайче Mr. Green Joy Mr. Green УжасТ&безумие направо!
То аз хубаво си се смея, ама има хора, дето им хваща дикиш ooooh!
Ужас!  doh 

Съни, какво те притеснява, че не знаеш марката на столчето? Ползвай си го с кеф!  Hug

И Диди ме прегръща и целува, по-точно се опитва да засмуче лицето ми - нос, уши, бузи...  Heart Eyes Много е сладка, особено като усещам бебешкия ѝ дъх, запъхтяна от зор да смукне нещо.  hahaha Но пък си ме гали редовно по бузите и врата или по гърдите, докато суче.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Няма да ви казвам как се разтапям...  Blush

Иначе тя си яде плодови пюрета в символични количества. Давам ѝ сутрин и следобед, като не спазвам много много правилото за "минимум три дни на плод".  Blush Като чукне шестте месеца, мисля да я сюрпризирам с картоф+морков директно.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт