Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 574
  • 725
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 515
HugБлагодаря момичета! Явно и двете книги са написани добре-ще послушам интуицията си тогава коя от двете да избера...
а дали ги има някъде в електронен вариант? Thinking

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%F5%E8%EA%F1  Hug

Лозиър не го намирам  Rolling Eyes

# 286
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
даниела80305  Hug
Пробягна ми мисъл в главата покрай толкова много четене не се ли отдалечавам от Бога всъщност.

Дали съм се отдалечила от Бога с тези четива за Крион....дали....или не би  Tired

Какво мислите.... Thinking
Това беше някакъв знак според мен.
Хм  интересен въпрос newsm78
Моето тълкуване е, че това, което правим действително ни отдалечава от традиционната, консервативна представа за Бог, която ни се внушава от монотеистичните религии. Отваря ни се хоризонтът, виждаме, че има и други Истини. Дали това е добро или лошо, всеки решава за себе си.
Може пък сега да ти е дошъл момента точно за Новия завет. Hug

# 287
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Здравейте и на рожденниците много здраве, любов  от мен! newsm59 newsm59
От няколко дни нещо ми се е сдухало и спекло отвякъде. чувствам се като приклещена в плътно затворена кутия, а днес взе и въздуха да не стига.... smile3518 smile3518
Пробвах всичко, каквото се сетих - и утвържденията си ги казвам по няколко пъти дневно и ритуалите за изчистване, ама не...
От желанията ми нищо не се очертава към сбъдване (не казвам, че няма да се сбъдне никога Rolling Eyes Rolling Eyes).
Сигурно ви е познато това усещане - зацикляне на всяко ниво - питам ангелите за неща, които в момента им предстои да се решават - не чувам отговор, не виждам знаци  Rolling Eyes Rolling Eyes - тотален ступор.
Помогнете моля, имам нужда да направя нещо, което да ме извади от това състояние Praynig Praynig

# 288
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Скарлет, пробвай нещо различно, което не си правила досега.

 newsm67  party023  ura за рождениците!

# 289
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
mamka_mimka, питаше дали може и как да работим за друг човек. Благодарение на напомнянето на Starlight
Какво "съвпадение" Simple Smile Преди няколко дни, докато четях старите теми, попаднах на sirius1-bg.net и първото, което ми привлече вниманието беше материала за 23-я ден. Сега поста на Лени ми припомни за него, благодаря   Hug
открих това за теб
"На заседанието на Кармичното Ръководство на 25 декември 2006 година беше решено да се даде възможност на всеки жител на Земята, който е достигнал определено ниво на съзнание, да може да употребява част от енергията, която той освобождава по време на молитвите или по време на своето Служение на Живота, за това, да успее останалата част от човечеството колкото е възможно по-бързо да достигне нивото на съзнание, което е необходимо на този етап на еволюционното развитие. Започвайки от 23 януари 2007 година в допълнение към действащите положения на тази важна Божествена милост се добавя още един важен пункт. Всеки от вас, който пожелае може да насочи своята енергия за преобразуване на кармата на онези, който са забавили темповете на своето развитие и не са в състояние да разберат много Божествени Истини. Това може да се отнася за вашите близки, роднини и дори за съвсем непознати хора, с които чувствате особена близост. В 23 ден на всеки месец вие можете да отправяте призив и да преобразувате кармата, която пречи на избрания от вас човек да достигне следващото ниво на съзнание. Засега тази милост може да бъде прилагана само към един човек. Например към вашия съпруг или съпруга, към вашето дете или единия от родителите ви, а също и към човека на когото избирате да помогнете."

ЧЕСТИТО на рождениците! Любов и светлина!

# 290
  • Мнения: 385
В някоя от предишните теми се обсъждаше извършването на ритуали по време на месечен цикъл - доколкото разбрах по-добре е през това време да не се правят такива, заради енергията, която е необходима другаде. Преобразуването на кармата влиза в числото на тези ритуали, нали?

# 291
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Скарлет, пробвай нещо различно, което не си правила досега.

Не знам какво да пробвам, запецването е тотално. В главата ми се въртят непрекъснато молитви към Арх.Михаил да ме отблокира, но нещо не става.
Къщата ми е осеяна с листчета и картинки, които непрекъснато гледам, други повтарям, трети скривам....
И ТОВА ЩЕ МИНЕ май е лекарството newsm12 newsm09

# 292
  • Мнения: 1 422
Не знам какво да пробвам, запецването е тотално.

Аз днес съм на тази вълна - изчисти си къщата от всичко. От в-с-и-ч-к-о.... така ще си изчистиш и главичката и сърчицето. Дайте си почивка, момичета. Зациклянето е показателно, че сте прекалили все в една и съща посока. Отидете и плувайте или тичайте, правете нещо абсолятно необичайно за себе си, но физическо. Спрете да мислите!!!!!!

# 293
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Какво имаш предвид под "изчисти къщата си от всичко"??
нали това правя - прочиствам я непрекъснато от стари неща, ненужни, неща, които ме притесняват по някакъв начин и т.н
Освен да изхвърля мебелите, хладилници, телевизори... Tired ooooh!

# 294
  • Мнения: 2 987
Честито на всички празнуващи!

Момичета, поспрете се малко. Обсебени ми се виждате от желанията си - откъснете се за малко и се насладете на това което имате. Не ставайте жертви на егото си да искате непрекъснато още и още. Всичко си има технологично време за възприемане, иначе се превръщате в колекционери без да успеете да извлечете и минимална полза от всеки елемент от колекцията си. Добър е съвета на Рози и рози да въведете малко баланс в нещата.

# 295
  • Мнения: 611
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!!!    bouquet
 Явно и двете книги са написани добре-ще послушам интуицията си тогава коя от двете да избера...
а дали ги има някъде в електронен вариант? Thinking
На първа страница има чудесно резюме на книгата на Лозиър направено от Ленни.Аз лично го предпочитам пред Хикс.
Не знам какво да пробвам, запецването е тотално.

 Отидете и плувайте или тичайте, правете нещо  физическо.

" Здрав дух в здраво тяло" са казали древните гърци и са били абсолютно прави.Веднъж седмично ходя да спортувам(мисля ,че всеки може да отдели 1-2 часа за спорт)и се чувствам чудесно по време на и след тренировката!

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 16:04 от sweta

# 296
  • Universe
  • Мнения: 1 556
scarletohara,   Praynig Heart Eyes

Двадесет и третия ден на всеки месец - ден за преобразуване на кармата за следващия месец - http://www.sirius1-bg.net/sirius/rozarii/karmata.htm

1.    Двадесет и трети е ден, в който можете да положите своите молитвени усилия и да насочите енергията на молитвата за преобразуване на кармата за следващия месец. Ще ви бъде дадено точно толкова от това, за което молите, колкото позволява чистотата на вашето сърце, искреността ви и доколкото позволява Законът за кармата. Затова се препоръчва да не мързелувате, а да работите в този ден. Можете дори да посветите цялата си работа, която ще извършвате през деня, за преобразуване на кармата.

2.    Представете си докато миете съдовете или почиствате жилището си, че премахвате всички стари кармични наслоения от миналото от всичко, до което се докосва вашата ръка.
Водата е ваш помощник. Можете да продължите експеримента и да го пренесете в менталната плоскост.  Представете си как вземате кърпа и изчиствате всички ваши нечисти мисли, които някога са ви навестявали.След това преминете в астралния план и почистете всички наслоени отрицателни чувства.

3.    Представете си, че извършвате генерално почистване на всичките си тела. Можете да си представите как  хващате  менталното и астралното си тяло, сваляте ги като дреха и изтръсквате от тях всичкия прах от несъвършени мисли и чувства. Въздухът е ваш помощник.

4.    Можете да изложите телата си на лъчите на яркото лятно слънце, за да може то да преобразува следите от вашата карма. Слънцето е ваш помощник.

5.    Можете да си представите как виолетов пламък прониква през всичките ви тела и изгаря всичко в четирите ви низши тела, което не е от Бога. Пламъкът е ваш помощник.



 
yahoo, Hug   bouquet

# 297
  • Мнения: 1 422
Какво имаш предвид под "изчисти къщата си от всичко"??

Ето това имам предвид:

Къщата ми е осеяна с листчета и картинки, които непрекъснато гледам, други повтарям, трети скривам....

Достатъчно техники, картинки, визуализации.... Животът се живее реално. Излез навън, престани с търсенето. Почини си.   bouquet От всичко си почини. Тегли една на желанията, целите и прочие. Просто дишай дълбоко и да става, каквото ще. Отдели този вълшебен първи ден от седмицата само и единствено лично за себе си. За удоволствие!!!!

# 298
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
lenny, благодаря ти, сега разбирам защо днес само молитви са ми в главата - ТЕ ми помагат, остава  и аз да дам от себе си още.
Благодаря ти много omm omm omm
Ще  newsm28 newsm28 менталното и астралното си тяло до полунощ.

ПП Как си с отказването на цигарите??? напредък?

# 299
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Какво имаш предвид под "изчисти къщата си от всичко"??
нали това правя - прочиствам я непрекъснато от стари неща, ненужни, неща, които ме притесняват по някакъв начин и т.н
Освен да изхвърля мебелите, хладилници, телевизори... Tired ooooh!

Ето това имам предвид:

Къщата ми е осеяна с листчета и картинки, които непрекъснато гледам, други повтарям, трети скривам....

Достатъчно техники, картинки, визуализации.... Животът се живее реално. Излез навън, престани с търсенето. Почини си.   bouquet От всичко си почини. Тегли една на желанията, целите и прочие. Просто дишай дълбоко и да става, каквото ще.



Това ще направя
 newsm39 newsm37 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт