Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 982
Добро утро и от мен  Hug

Гал,да ти е жив и здрав рожеднника.Много щастие му желая и много весели игри!!!

Тази сутрин разказвах на милото за Алхимикови и името на бебчо и той много се смя и каза,че били много готини и двете имена,та и от милото много поздрави на малкия Влади  Hug

Инче,радвам се,че децата ще са заедно.

Аз да ви се пооплача  Sad Вчера като си прибрах Ники той цяла вечер беше много лош,само се тръшкаше и ревеше за щяло и не щяло,в 8ч. с милото излязохме и го оставихме на майка ми,тя го е приспала сравнително рано,защото и според двете ни на бебо много му се спинкаше и затова беше лош.Да ама тази сутрин същата история,рев,тръшкане,нерви,не знам какво му става и пак се прозява и изглежда заспал.Заведох го в яслата и като тръгнах да му обувам гуменките за вътре като ревна и се вкопчи в мене,директорката го взе и го вкара вътре и той се успокои и тя ми каза ела да надникнеш да видиш,че е добре надничам аз и гледам бършат му нослето и му говорят ама той се обърна и ме видя ревна и вика мамаааааа,леле така гадно ми стана,избягах аз,скрих се и директорката отиде и пак го успокои.После дойде при мен и си говорихме 15 мин. жената мен ме успокоява,през това време не е плакал,ама сега ми е едно гадно,чудя се дали не е чак толкова изнервен заради яслата,с директорката решихме,че е преуморен,а и много го мъчат зъбките и затова е толкова кисел,ама знам ли иаз.Свило ми се е сърчицето  Sad Дали страда?

Наде,радвам се много,че вие не плачете вече,дано след събота и неделя в понеделник и ние да сме по-спокойни.

# 706
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Момичета, благодаря ви от сърце Hug  bouquet

# 707
  • Мнения: 1 134
Аз, разбира се, не винаги съм толкова бяла и добра, колкото изглеждам, така че ще чакам процент от осъществяваната дейност. Whistling

Гал, да ти е живо и здраво момчето! Да е все така сладък и да му се караш по - малко... Mr. Green

Гея, от това, което си ми разказвала за лекарите и системата там, за мен е много по - логично да се довериш на нашите медици. Особено пък на баща ти. По - добре операция и да я забравите, от колкото да го мислите непрекъснато. Ако нещо можем да направим -  казвай веднага! Hug

hetera, след първоначалната еуфория от новото място с многото деца, играчки и занимания, дечицата "включват"  какво се случва и реагират. Освен това се уморяват много повече и стават раздразнителни в някои случаи като с моята Мими - този израз е много мек... Колко бързо ще преодолеете този период зависи от отношението на персонала и от твоята твърдост. Децата страдат непрекъснато - от това, че не им даваш да ядат пясък, до това, че не могат да бръкнат в контакта... Ако ти си преценила, че това е най - доброто за детето ти и виждаш, че няма тежки последствия, продължавай напред.

Аз много се надявах да не преживявам отново драмата с Мими и да дам Бобчо по - рано на ясла, но както се очертава няма да стане. Едно, че в старата ми работа нещата са доста зле заради кризата и е почти безсмислено да се връщам, другото е ученичката, която няма кой да поема след у-ще...

ПП. Този път и аз усетих земетресението.  Crazy

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 10:29 от MamaZ

# 708
  • Мнения: 143
Момичета, усетихте ли земетресението? При нас на 6-тия етаж беше много силно Sick

# 709
  • Мнения: 649
Заметресението щеше да разцепи офиса. Бая страхотийско си беше този път.

Веси, това е резултат от нещата, които е описала Зари. В момента децата се усещат какво се случва и за колко дълго се случва. Поради тази причина плачкат, защото знаят, че няма да виждат мама. Но това не означава все още, че Ники не се чувства добре или е нещастен. Понякога децата протестират макар това, което трябва да направят да не ги прави нещастни, тъжни и т.н.

# 710
  • Мнения: 71
Леле, ние и на втория се тресохме здраво. Страшничко си беше.

Весе, не се тормози, вчера една приятелка ми разказа как като отишла да вземе детето си, погледнала вътре без той да я вижда - играел си спокоен, а после като излязъл, започнал да плаче театрално, и такива моменти ще има, но Зари е права, трябва да сме твърди, всички са минали през това, ще го изживеят.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 982
Мерси момичета,мерси и аз се поуспокоих като ви чета и като се замисля,той явно е уморен от игри и зъбите го мъчат,изяде си ръката милия,все пак си е и промяна за него това,че по цял ден не е вкъщи,ще свикне,няма да страдам и да усеща,че съм неспокойна.

Земетресението и аз го усетих много силно.Притеснява ме много факта,че зачестиха земетресенията:(

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Галче, да ти е жив и здрав страхотния батко! Повечко да слуша (поне да е с двете уши) и да ти е все така засмян!
Подаръците са си задължителни Simple Smile


Весе, не се притеснявай! Ти страдаш със сигурност повече Wink Ники се разсейва там, има игри и дечица, нови играчки и все нещо ново се случва около него. Видял те е, затова е ревнал. Венци реве всеки път щом изляза от външната врата, хем е с татко си или батковците, веднага щом го заговорят нещо, забравя за мен  Whistling
(Ти сега чети, после да ми ги пишеш на мен тия неща  Joy)

И при нас се разтресе здраво  Shocked Тази кооперация е преживяла няколко бомбандировки, даже отсрещната е поразена от бомба и тази е била непокътната, та се надявам да не се срути лесно  Crazy Ама много ме е страх от земетресения, нали съм живяла на 14 етаж цял живот и направо там какви трусове е имало, не си е работа ooooh!

Къде се разхождате в това лошо време? Изчерпаха ми се идеите отвсякъде! Някоя мама навита за Мола? Да ги пуснем в детския кът, а ние да си пием кафето? А?А?

Снимка на Влади ще има довечера най-вероятно Wink

Хайде, че ферман написах, кой ли ще ме чете......

# 713
  • София
  • Мнения: 66
И при нас усетихме - на 3-я етаж Simple Smile даже милото звъня в яслата за проверка /но не му разреших да кзва на кое дете точно е баща Grinning/. Всичко е наред,даже щяха да ги водят навън Simple Smile
Винаги се сещам за 2001 или 2002... имаше едно силничко земетресение, което моя приятелка беше усетила... на 16-я етаж Grinning и от стреса се беше заключила по бельо в коридора  Joy Аз на нейно място сигурно даже щях да съм намокрила бельото  Crazy

Деси, не я знам колко разбира, но тези думи са донякъде и за мое успокоение. Пък и ми се ще да мисля, че рзбира  newsm78

Твърдост е необходимото качество. Първите дни въпреки рева на малката изчезвах за 2 секунди, за да не я чувам... Знам че не й е лошо там, мъчно й е, но няма как. Затова сутрин й говоря не нежно, а все едно е тъпо да реве. Като си я взимам много се гушкаме и се обичаме и всеки път й казвам "Виждаш ли, че дойдох. Всеки ден ще си те прибираме" - това вече нежно...
Някак си така действам...

Тръшкнето е нормално и според мен, защото до сега децата ни са получавли внимание веднаг, но при група от 10-ина малчовци не е толквоа лесно да привлечеш вниманието от раз Wink

# 714
  • Мнения: 356
Гал,честит празник на порасналото ти момче!Нека расте жив,здрав,умен и обичан.


Ганич,довери се на баща си и вярвай в благополучния край Hug Hug Hug

Алхимиче,айде честито ви ново име!С гордост да си го носи детето  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТО АНГЕЛ-че НА НЕЖНО ЦВЕТЕ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И УМЕН, ПОСЛУШЕН И УСМИХНАТ!
ЧЕСТИТ ВЛАДИСЛАВ НА АЛХИМИКОВИ! С ТАКИВА РОДИТЕЛИ ХИЧ НЯМА ДА МУ Е СКУЧНО! Joy Joy JoyДА БЪДЕ КРОТЪК, ДА СЛУША КАКА СИ И ДА ПРАВЯТ ЗАЕДНО МНОГО БЕЛИ! Laughing
ГАЛЛ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРКО! ДА ТЕ РАДВАТ МНОГО С РУСИ И ПО-МАЛКО ДА ТЕ ЯДОСВАТ!
ГЕА, имаш стиснати палци и от нас!

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 12:58 от kuco_pate

# 716
  • Мнения: 89
Галче,да ви е жив и здрав рожденика! Да стане силен,сръчен и разумен!  Heart Eyes

Днес заведох Ралица на ясла.Обу си пантофите и въодушевено ме хвана за ръка да ходим при играчките...Като разбра ,обаче,че аз няма да влизам и като ревна... ooooh! Лелята едва я удържа.Като гъсеница се извиваше в ръцете й.В 11.30 си я взех.Ревала е почти през цялото време,даже малко е повърнала от зор...Жалко,че с Радинка няма да са в една група.

# 717
  • Мнения: 649
Уф, Силве, дано бързо да отмине този период при вас.

Патенце, как сте вие?

Инче, Венци кога ще го пускаш при Ники?

# 718
  • София
  • Мнения: 83
Галче, честит 5-ти рожден ден на големия разбойник!Да ви е жив и здрав!Много късмет в живота му пожелавам!





И за теб да има   , че от толкова коли накрая Дарко няма да може да си избере  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 143
Силве, дано свикне бързо душата,че ми стана много мъчно като прочетох.

Гал, да ти е жив и здрав Дарко! Да не боледува тази зима и много да те слуша!

Зари, за яденето само на ''твърди храни" - явно е някакъв период. И Ралица е същата - само като види прибор и се почват едни муцки на отвръщение, чак се чудя от къде ги е научила.

Илиянка, нали съм малко разсеяна тези дни, та забравих да ти кажа онази вечер, че изглеждаш прекрасно. Като си спомням на предишната среща, колко ти беше голям корема, се чудя къде си го побрала.

Общи условия

Активация на акаунт