За личните въпроси, задавани тук...

  • 4 312
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Защо пускате теми с въпроси като: "Кога ви беше първия път?" Изневерявате ли?"  и тям подобни, отговорите на които на вас лично не виждам, как ще са ви от полза!?  Peace

П.П. Темата не е заядлива, а вникваща...

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 08:49 от luna

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
XАз също често съм си задавала този въпрос.. Отговора може би е за сверка на часовника.Ето, другите го правят , защо да не го направя и аз примерно...Явно е от хора , които нямат собствено мнение и често се влияят от другите.Така добиват смелост newsm78  , знам ли... Thinking

# 2
  • Мнения: 13
Лично аз смятам, че хората пускащи такива теми просто искат да си докажат (успокоят), че не са единствените правещи дадено нещо, или пък случило им се дадено нещо. Подсъзнателно те се надяват много хора да отговорят като тях. Е, не съм психолог и може и да греша  Peace

# 3
  • Мнения: 2 448
А според мен любопитство и жажда за сеир.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 567
А според мен любопитство и жажда за сеир.  Mr. Green

към горното, ако прибавиш и скуката  Mr. Green, ето ти N на брой теми от рода на "Кога...", "Как ..." и т.н...

# 5
  • Мнения: 4 841
А според мен любопитство и жажда за сеир.  Mr. Green

А-ха, плюс трупане на база данни  Twisted Evil
За да можеш да си кажеш  "Тая ли, дето е започнала да прави секс на 13, а сега мъжа и я оножда на високосна година, и затова си тъпче детето със зрънчо и вафли като луда, тая ли ще ми дава акъл на мене"  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

На мен ми е по-интересна ответната реакция - не че някой задава подобен въпрос, а че веднага десетки хора се втурват да отговарят  Joy Чудно ми е дали се чувстват значими в този момент, че някой се интересува от толкова съществения факт, "кое дете сте в семейството?", примерно  Joy Или "в кой ден от седмицата родихте?"  Joy

# 6
  • Мнения: 12 696
На мен ми е по-интересна ответната реакция - не че някой задава подобен въпрос, а че веднага десетки хора се втурват да отговарят  Joy Чудно ми е дали се чувстват значими в този момент, че някой се интересува от толкова съществения факт, "кое дете сте в семейството?", примерно  Joy Или "в кой ден от седмицата родихте?"  Joy

И на мен това ми е интересно, и такива теми набират н-брой страници. Може би се чувстват значими от това, че някой се интересува от тях.   

# 7
  • Варна
  • Мнения: 67
А според мен любопитство и жажда за сеир.  Mr. Green

към горното, ако прибавиш и скуката  Mr. Green, ето ти N на брой теми от рода на "Кога...", "Как ..." и т.н...

...и жегата...много народ изтрещя  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 25 907

И на мен това ми е интересно, и такива теми набират н-брой страници. Може би се чувстват значими от това, че някой се интересува от тях.   

Всеки има право на мнение, както и на възможност да го изрази. Ако останалите теми са над интелектуалните ти способности, явно трябва да има и такива, с по-елементарни въпроси.
Иначе ще е дискриминация по интелектуален признак, а ние не сме от тях, нали?  Laughing

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Може би тези, които пускат такива теми си сравняват часовника... така де в зависимост от изписаните мнения...?!? newsm78

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сеир да става.

# 11
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мами, дето си нямат работа по цял ден. И се чудят как да си разнообразят деня.

Вместо да вземат да прочетат по една книжка, те мислят глупави теми.  Tired

# 12
  • Мнения: 36 200
пускащите подобни теми мога да ги разбера, но четящите не мога  Laughing

ето ти N на брой теми от рода на "Кога...", "Как ..." и т.н...

тези теми имах предвид - на които отговорът може да бъде и една дума  Laughing

# 13
  • Мнения: 12 696
В много случаи има и анкета с Да и НЕ, но някои се чувстват длъжни да го напишат това в отделен отговор. 

# 14
  • Мнения: 22
Защо пускате теми с въпроси като: "Кога ви беше първия път?" Изневерявате ли?"  и тям подобни, отговорите на които на вас лично не виждам, как ще са ви от полза!?  Peace

П.П. Темата не е заядлива, а вникваща...

За справка предполагам...може би и за успокоение, нещо от типа на ''ми то не съм само аз''.  Whistling Whistling Whistling

Скоро имаше тема тук, ''аз ли съм задръстена'' се питаше в нея...и хората пишеха... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт