"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 671
  • 207
  •   1
Отговори
# 60
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте дами! Hug Hug Hug Hug Hug
Интригуваща първа серия. Грозен Синан! Mr. Green ooooh!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Здравейте  Hug Hug Hug
Аз съм го гледала сериала но ми е интересно какво пишете  Grinning Най ми беше мъчно за Сахра и Мелек  Cry Още помня епизодите около 30 където изпаднах в шок от събитията   #Crazy Оказа се че всичко е различно от това което си е мислила Сахра  Crazy Помня и че искаха да бягат в България  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 683
Ето и тук искам да пусна моя любим романтичен момент от сериала да сме в тон с подфорума  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=Cs9gL_tsUns

# 63
  • Мнения: 8 717




И едно невероятно клипче с един различен, неочакван и очарователен Серхат за добро настроение в днешния ден!


http://www.youtube.com/watch?v=bWcU2S4aLy4&feature=related

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 10:34 от alex_b

# 64
  • Мнения: 0
какво стана защо нищо не пишете  Thinking Thinking Thinking

# 65
  • София
  • Мнения: 6 219
леле пуснах си 2 епизод от нета да го гледам, че вчера не можах... не беше нужно да я показват обезобразена  Sick Sick Sick
пфу!!!

# 66
  • София
  • Мнения: 15 471
    Здравейте, аз преди не го гледах, днес се загледах и се чудя на Синан що се прави ,че не знае какво е направил и как е наранил жена си?И как Сахра се оказа в Мароко пък и в пустинята и ранена?Не мога да се сетя адвоката от кой филм го знам!

# 67
  • София
  • Мнения: 6 219
   Здравейте, аз преди не го гледах, днес се загледах и се чудя на Синан що се прави ,че не знае какво е направил и как е наранил жена си?И как Сахра се оказа в Мароко пък и в пустинята и ранена?Не мога да се сетя адвоката от кой филм го знам!

Ами за това май и ние не знаем, защото видяхме само как спи, а до него сестра и. май беше капан.

Сахра отиде в Мароко, за да се успокои. Синан я последва и я уговори да отидат на сафари.
Сестрата прати приятелката си. тръгнаха на сафарито с две коли (така трябвало).
И колата на сахра се оказа, че пътува сама с един шофьор. спря насред пустиня и шофьора го взеха с АТВ, а тя остана сама. Отвори багажника на колата и тя гръмна.

сега гледам втори епизод. намериха я някакви туристи и сега е в болницата. В същото време Синан не знаеше какво става в хотела в Мароко.

Не знам кой е адвоката  newsm78 

# 68
  • София
  • Мнения: 15 471
   Благодаря ти, значи и той не знае, тя сигурно го е упоила!

# 69
  • Мнения: 8 717


 

Защо така не пишете, момичета? От снощи вече се появи Митхат и прехвърчаха първите искри! Ще става все по-интересно!  Grinning








Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 08:18 от alex_b

# 70
  • Мнения: 20 795
Добро утро! Започнах и аз да гледам филма. Харесва ми. За съжаление снощната серия почти я пропуснах. Успях все пак да мерна Митхат. Честно казано на снимките, които съм виждала, не ме впечатли особено, но на екрана стои много добре. Голям симпатяга е.  Wink Wink

# 71
  • Мнения: 1
Явно този филм ще остане за времето, когато се пенсионирам. Не успявам. Но гледах клипчетата, които сте сложили тук. Страхотна музика.

# 72
  • София
  • Мнения: 6 219
Страхотен е сериала. Почти го довърших вече в нета. още 10-ина епизода.

Чудя се обаче от къде ми е позната актрисата - Сахра. Някой знае ли къде другаде е уаствала?

Митхат е страхотен. и любовта им е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ББ в кой епизод ще се целунат?

# 73
  • Мнения: 8 717
Ето аз какво съм намерила за Арзум Онан - Сахра


Това е на български, има и снимки  http://www.potv.bg/stars/p3_4956_0.html


Това е на турски, има по малко информация и снимки освен за нея, и за другите основни
 
актьори от филма   http://site.mynet.com/sahra_2/sahra/id14.htm



Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 15:50 от alex_b

# 74
  • София
  • Мнения: 6 219
Алекс, благодаря. Това на български и аз го намерих... Ух да му се невиди как ми е позната тази жена... принципно много помня физиономии (ако се загледам в някого)

нямам търпение да се поосвободя малко та да го догледам филма.

 всички актьори са много добре подбрани.

Общи условия

Активация на акаунт