Къде в Пловдив??? - 14

  • 48 436
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
И аз имам питане

Къде могат да ми направят възможно най-евтино желязна решетъчна врата  - откраднаха ни количката и искаме със съседите да си преградим коридорчето, за да имаме само ние достъп  Rolling Eyes и да можем да си оставяме там количките

# 16
# 17
  • Мнения: 1 014
Хора, какво става с кабелната тв - DCC? Сутринта получавам съобщение, че фирмата има нов телефон за обслужвни на клиенти, след обед - друго съобщение, в което се твърди, че предното е некоректно и да си ползваме старите каси за плащане. Знам, че наскоро имаха някакви проблеми - губеше се нета с дни, след това нещата се оправиха, а сега тези странни sms-и newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Хора, какво става с кабелната тв - DCC?

развод по български Mr. Green
двамата собственика се разделят и си правят взаимни мизерии

аз не съм получила никакви смси

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Вчера бях до офиса им да платя за септември. Дадоха ми да подпиша анекс към договора. Името на фирмата е сменено, иначе остават същите условия. Каза ми, че ще продължа да си плащам в същия офис. Освен това ми направиха отстъпка - една месечна такса за интернет, заради проблемите миналия месец. Иначе и аз днес получих съобщение с новия номер.  newsm78

# 20
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
запис  Peace

# 21
  • Мнения: 292
Момичета,предложете добри слънчеви очила за детенце.Вече нямам вяра,след доста прочетени отрицателни мнения...Кои оптики предлагат голям и наистина качествен избор?

# 22
  • Мнения: X
Да уважа и аз старанието на Миленка  bouquet и да се запиша да следя,че от тая тема много полезни неща научавам/и вечно изненадвам някой с осведомеността си Laughing/

# 23
  • Мнения: 802
Хора, какво става с кабелната тв - DCC?

развод по български Mr. Green
двамата собственика се разделят и си правят взаимни мизерии

аз не съм получила никакви смси

 Точно и аз това научих.
 И сега съм в една питанка дали да мина към ДСС ?!

# 24
  • Мнения: 6 206
Аз ако бях на вас за ДСС щях да ги изнудвам и да им искам по 4-5 месеца без такса докато избера при кой да съм... Много голяма простотия това. На мен наскоро ми напусна едната госпожа, защото е много умна, и е решила да си прави собствена занималня на 100 метра от мен и ще се опита да ми открадне повечето деца и сигурно ще успее, защото им е преподавала 1 година и са много доволни от нея, все пак аз съм я избирала, но както е казано г*з глава затрива, та и тя от алчност ще се провали, но не смятам да се обяснявам с родителите... Така ще стана като нея.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз ако бях на вас за ДСС щях да ги изнудвам и да им искам по 4-5 месеца без такса докато избера при кой да съм... .

добра идея,но няма как,защото единия взима цифровата телевизия,а другия нета
когато е нямало нет,този с цифровата скапал сърварите ей така за мръсотията

Усмивка !
,ние ползваме само цифровата и сме доволни

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
А кой резна кабелите на Евроком за финала на световното по футбол. Mr. GreenИзобщо не си правя експерименти, всички са един дол дренки, бивши колеги, колеги на колегите...... Whistling

# 27
  • Мнения: 0
Момичета,предложете добри слънчеви очила за детенце.Вече нямам вяра,след доста прочетени отрицателни мнения...Кои оптики предлагат голям и наистина качествен избор?
На Чико ползваме два-три чифта.Много сме доволни, магазина им се премести срещу Каменица в градинката.

# 28
  • Мнения: 2 382
И аз имам питане

Къде могат да ми направят възможно най-евтино желязна решетъчна врата  - откраднаха ни количката и искаме със съседите да си преградим коридорчето, за да имаме само ние достъп  Rolling Eyes и да можем да си оставяме там количките

Майка ми прави преди няколко месеца врата на мазето и тогава беше голямо търсене на майстори. Накрая остана много доволна, но не знам дали прави решетъчна или плътна.Довечера ще питам и ще пиша Peace.

# 29
  • Мнения: 1 192
Как стои принципно въпросът с почасовото гледане на деца в Детски център  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт