Добри фризьорски курсове в София?

  • 75 214
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Явно не се отваря, ако се интересувате напишете в търсачката "Как да изберем най-подходящия фризьорски курс? pdf" и на първия линк е статията (в пдф)

Дано ви е полезна!  Laughing

# 61
  • Мнения: 9
Здравейте,

Искам да попитам дали някой е карал курс в ЦПО Рапакс. Имате ли отзиви? Или друг фризьорски курс, от който има резултати и доволни. Simple Smile За Академия Стефан прочетох всички мнения, докато имах информацията, че цената е 2000 лв (или 1700 лв, ако сумата не се плаща разсрочено) мислех там да се запиша, но след като разбрах че сегашната цена е ДОСТА завишена, тотално се отказах. Ще ви бъда много благодарна, ако някой има съвет за курс, в който има достатъчно практика и работа с клиенти. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 133
Здравейте,

Искам да попитам дали някой е карал курс в ЦПО Рапакс. Имате ли отзиви? Или друг фризьорски курс, от който има резултати и доволни. Simple Smile За Академия Стефан прочетох всички мнения, докато имах информацията, че цената е 2000 лв (или 1700 лв, ако сумата не се плаща разсрочено) мислех там да се запиша, но след като разбрах че сегашната цена е ДОСТА завишена, тотално се отказах. Ще ви бъда много благодарна, ако някой има съвет за курс, в който има достатъчно практика и работа с клиенти. Simple Smile
 
   Всъщност, Stephan  е това място...

# 63
  • Мнения: 0
някой знае ли актуалната цена за курсовете в Академия Стефан?

# 64
  • Мнения: 77
Здравейте,търся си ЧИТАВ фризьорски курс в Пазарджик.Някой да знае нещо.Попаднах на стилист Рени Илиеваhttp://v-bulgaria.info/pazardjik/show.php?action=show_adv&adv_id=1951,мнения?Благодаря.  bouquet

# 65
  • Мнения: 0
Препоръчвам курсове в Арт академия Арлет. Работят и с бюрото по труда, програмата с ваучери.
След успешно завършване може да останеш на работа при тях. Участват в мтого филми, продукции, реалти формати.
Да Арлет са добри, цените им са добри сравнение с други. Стефан са уникални! Но е малко #Crazy
скъпо.На Рапакс цените им са най ниски,но след това задължително ще ви трябва ,малко стаж в някой салон. При тях е хубаво ,че практикувате още на вторият ден. Условията на учебната база, не са добри но това ще ви е само в плюс. Нещо като, при Шофиорските Курсове .Не се качвате веднага в S класата  Crazy Учителят е добър ,има какво да се научи от него. Рапакс провеждат и много други курсове ,като  масажи козметични и маникюр. Хора за маникюр при тях не записвайте !!! Иначе Масажи и Козметични са уникални и Преподавателите им са добри

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте. Утре започвам фризьорски курс в София в Национална школа по фризьорство и козметика при стилист Боби Иванов. Моля, ако някой има впечатления за школата или за Боби Иванов да ги сподели.
Здравей мила
Здравейте, моята най-добра приятелка завърши курса в Школата на Боби Иванов.......... нищо не е научила!!! Само си даде парите......., а мисля 1000лв. не са никак малко..........!!! Или в Арлет или в Стефан се запишете...тя записа тук,защото на другите места няма събота и неделя!!! Не си давайте паричките на вятъра,пък и само ще си загубите времето Sad
Много интерсна е ситуацията тука,някой под някакъв псевдоним ,пише каквото си иска,даже неможеш да видиш кой е за да отговориш.Просто пишат за теб ,че си убиец и готово такъв си ! Много интерсно Simple Smile  Това малко напомня за нелоялна конкуренция .... или  за ,,дами,, мотаещи се тук -запълващи си времето.Просто много жалко.........
Първо да се представя Simple Smile Казвам се Елена от София съм.Не мисля , че има нещо жалко в това да дам мнение, за нещо за което за съжаление съм допринесла и аз Sad Защото аз звънях да търся школа...за голямо нещастие няма много такива, който да правят обучения само в събота и неделя...Конкуренция няма как да има Simple Smile защото работя в друга сфера Simple Smile Ако на някой не му изнася какво пиша...това е друга тема. Давам просто мнение от опита на моята приятелка,която си загуби времето и парите, защото и аз имам вина!
Мила ,,дамо,, аз пък съм Пенчо от Попинци Simple Smile кажете името на приятелката си  завършила при нас за да уточним ситуацията?  а вие излезте с име и с егн
Много се извинявам,ако съм засегнала някой...Не е нарочно.....това е форум....просто споделям....Може да има доволни курсисти не съм казала че всички са недоволни..........Ситуацията е отдавна приключила?????Какво ще направите.....мисля,че е трябвало да се направи нещона време не след време....А щом толкова се засягате явно има защо....Не искам да съм груба с никой........това е форум.....свободна територия Simple Smile по-ведро го давайте  Wink
Да много забавно:),ще направим следното ще сезираме прокуратура или следствие и ще видим кой седи зад вашият ник,след което ще предявим иск за обида ,клевета,уронване престиж и конпенсация  за пропуснати ползи...................
[/quote
 И какво ще съдите всеки недоволен ли? Май трябва да е обратното,все пак не ние ви взвмаме парите.......... Боже..............!!!Няма смисъл да казвам повече нищо, направете си изводите сам Simple Smile !!!

И аз да се представя на Г-н Петков.
Казвам се Мила.Била съм ваша клиентка, в така наречената Национална Школа по Фризьорство.Обичам да посещавам такива Школи, защото е по евтино а на други места даже и без пари.Идвала съм достатачно дълго ,че да  познавам ваши ученици/ки и мога да ви кажа че, Елена си е права няма какво да се сърдите.Обучението ви е под всякаква критика! Имаше една Госпожа (курсистка )тя беше на месец и половина ,че тя не можеше да ми исуши косата да потчертая, че косата ми е до раменете права и рядка.Тя не можеше един сешоар да ми направи.Но това не е най фрапантното вбесиме, че всички стояха отстрани и си говореха и никой не дойде да и покаже. Момичето така се притесни, че аз по някакъв начин се почуствах неудобно, и до тогава не съм стъпвала при вас, и няма и да стъпя.Така че ако ще съдите Елена нека сме две!Адвокатка съм по професия, и много добре познавам Българските закони.Вие сте наясно, че това е свободен форум в който, всеки изказва свободно своето мнение или съвет Това, че вие не сте случили на персонал ,или не можете да си ръководите добре Школата си е ваш проблем.

# 67
  • Мнения: 0
момичета здравейте,включвам се с една питанка....не съм сигурна дали има такава тема,затова реших да попитам тук...искам да се запиша на курс по козметика...и ще ви бъда благодарна ако ми подскажете накъде да се насоча,защото не ми се иска да попадна на непрофесионалисти Peace
Благодаря ви предварително ,ще се радвам да ми помогнете Praynig Hug
Аз съм доволна от Рапакс. Евтини са и преподавателката им Светла е много добричка. Само да потчертая, че съм им клиентка. Но девойките правят чудеса с лицето ми.  Ако искаш провери сама,отиди им като клиентка всичко е безплатно! Там съм вече 6 ти месец и започнах да им посещавам и Фризьорските  услуги, от Фризьорите им имах даже и любимец. Един сладуран с един изрусен бретон май беше от (левите) newsm78 , много го биваше хлапето яд ме е че незнма къде работи сега  Sad

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета и момчета от този форум Simple Smile.Казвам се Венцислав Петков и съм собственик на Национална Школа по Фризьорство и Козметика. За разлика от преждеговорящата имам доблеста да излезна със собственото си ИМЕ а не със 3 три фалшиви ника ( както тя е предполагала ). Неискам да коментирам ,нещо ,което е факт а именно качественното обучение и образование,което се дава в този бранш от тази школа, за което аз нямам никаква заслуга а имат тези хора които дават всичко от себе си за да се случат нещата-хората работещи там. До тук,преключвам ! Преждеговорившята приканвам да излезе от анонимност,за да може да предявим пред съда иск за обида и уронване на престижа на институцията Национална Школа по Фризьорство и Козметика,лично на мен като управител и на хората работещи  във фирмата,иначе ще я караме по ЗАНАЯТЧИИЙСКИ !

# 69
  • Мнения: 0
Значи да разбираме , че в Националнат школа няма смисъл да се записва -така ли

# 70
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен.Можете ли да ми препоръчате къде да изкарам фризьорски курс и аз?Изчетох темата,но е писано отдавна и ми се иска по актуална информация.За сега съм набелязала Angel Face в Лозенец.Но не знам какви знания ще получа.Никъде в интернет не срещнах мнения.Много ми харесва в академия Стефан ,но е много цифра,а и 6 месеца е курса.

# 71
  • София
  • Мнения: 16 159
Здравейте и от мен.Можете ли да ми препоръчате къде да изкарам фризьорски курс и аз?Изчетох темата,но е писано отдавна и ми се иска по актуална информация.За сега съм набелязала Angel Face в Лозенец.Но не знам какви знания ще получа.Никъде в интернет не срещнах мнения.Много ми харесва в академия Стефан ,но е много цифра,а и 6 месеца е курса.
За курсове - повтарям се, но само в Арлет. Препоръчвам ги като майка на вече утвърдена фризьорка.
Парите ще ти вземат навсякъде. Но само там ще те научат. А и практиката в ТВ продукции е незаменима.

# 72
  • Мнения: 14
Благодаря за бързия отговор!А каква е цената там и продължитлноста?Харесва ми и Стефан  академията,но не знам парите и времето леко ме претесняват.

# 73
  • София
  • Мнения: 16 159
Няам представа от цената. Потърси сайта им в нета и попитай. Доколкото си спомням работеха и с Бюрата по труда - нещо безплатно за безработни млади хора. Но трябва да се пита на място.
Дъщерята отдавна не работи там.
В Angel Face, в Лозенец ходи на интервю за работа. Нещо не беше очарована от колектива и отказа.
Работя на близо до тях и която колежка е отишла повече не повтаря.

# 74
  • Мнения: 14
И аз четох подобни коментари за салона.Утре ще се свържа и с арлет и с бюрото по труда.Сега намирам като цена за миналата година 2400 лв,което е по добре от 3600,но ще го мисля.
а може ли да ми кажеш къде се провеждат курсовете?На бул.Арсеналски ли салона?
А защо дъщеря ви се е отказала да работи там?

Общи условия

Активация на акаунт