Гърция-25

  • 51 606
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
basis,да на тези тел. звъня 2106748105-106-107и 108,на два номера ми дава свободно и никой не се обажда,а на другите два се включва секретар,но инфото която дават не ми  върши работа или по точно дават информация за вадене на лична карта,не и на задграничен паспорт и още повече за дете на което за първи път ще се вади паспорт,а не подмяна.Предполагам,че има значение. newsm78

# 61
  • Мнения: 5 776
takuzmanova и аз правих стотици опити да се свържа стях,еми не стана.Когато се включи секретаря и след тирадата имаше опция да се натисне някой бутон за връзка със служител,държала съм го по половин час да звъни,в работно време и никой не вдига.На всичкото отгоре тогава (преди около 2 месеца) май се оказа,че все още не вадят паспорти,а само ЛК,а и даваха часове за след 2 месеца беше писал някой.Аз се отказах.Документите ми изтекоха,но преди да се прибера ще изкарам един пасаван и ще си ги сменям в БГ.Ако все пак успееш да се докопаш до някаква информация,моля те сподели я тук или на лични.
Стискам ти палци  Hug

# 62
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Мария П,по същия начин и аз съм седяла на тел. и няма свързване със тях.В вторник имам час  да подаваме документи за задграничен паспорт на дъщеря ми и ще ги видя колко многооо работа имат та не си вдигат тел.Знам,че искат бълг. акт за раждане,снимки и лични карти или паспорти на двамата родители.Дано не ни върнат за нещо. newsm78После ще ви пиша за да ви информирам.На мен ми изтече личната карта миналия месец,но си карам с паспорт и смятам когато се прибера в  Б-Я тогава да я подмена,тука в посолството са големи кожудери.Една позната си вади пасаван за детето миналия месец-67 евро Shocked

# 63
  • Мнения: 5 776
Благодаря за информацията  Hug
Знам,че са кожодери,но единствения ми останал личен документ е шофьорската ми книжка.Много ми е трудно са стигна сама с двете деца до посолството,няма на кого да ги оставя,а 320км  до там и още толкова обратно не са малко.
Така че общо взето вече не си го слагам много на сърце,чакам живот и здраве след 3мес мъжа ми да се прибере,вадя пасаван и беж към БГ.
На малките успях да извадя гръцки паспорти (таткото е грък),но пък на дъщеря ми вече трябва да го сменям,че по паспорт тя все още е без име,а аз с пълномощно от таткото я записах скоро в ликсиархиото.Луда работа Joy

# 64
  • Мнения: 1 263
basis,да на тези тел. звъня 2106748105-106-107и 108,на два номера ми дава свободно и никой не се обажда,а на другите два се включва секретар...
Миналата седмица и аз имах проблем, но тази са ми отговаряли винаги (в работни дни съм се обаждала във 11.00 и 16.30, а в събота  7.30 сутринта). 

# 65
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
basis,как така си се свързала в 16 и 30 часа а и в събота 7и 30 като посолството работи от понеделник до петък от 9 до 13 и 30? newsm78

# 66
  • Мнения: 1 263
Нарочно се обадих в такива дни и часове, защото исках да ми се включи тел. секретар. Simple Smile За жалост винаги ми отговаряше оператор, а не всички от тях знаят с какъв транспорт мога да се придвижа до посолството от Омония например.  Wink

# 67
  • Мнения: 5 776
basis,как така си се свързала в 16 и 30 часа а и в събота 7и 30 като посолството работи от понеделник до петък от 9 до 13 и 30? newsm78
Дежурни винаги има,но те не са много наясно с нещата,обикновенно ме съветват да се обадя отново през работно време.
basis,не съм много сигурна,но мисля,че от Омония няма автобус който те устройва.Аз хващах един от Синдагма,603 мисля,че беше.

# 68
  • Стара Загора. Три чучура-юг - Derby
  • Мнения: 22
благодаря ти МАРИЯ P,обаче бих искала да ми споделите вашият опит и дали сте  доволни,но от сайтове от Гр.и още нещо,бях видяла 1 сайт,нещо от рода на \"planet.гр\",но не го намирам.може би греша някъде.сърдечни поздрави на всички!  bouquet newsm78

# 69
  • Мнения: 392
Честит имен ден на всички именици днес, малки и големи! Бъдете много здрави и щастливи!  bouquet  bouquet

Дет,  да ти е жив здрав малкия Алекс, много да ви слуша и да ви радва!

# 70
  • Стара Загора. Три чучура-юг - Derby
  • Мнения: 22
ЧЕстито!!!и от нас на всички ,които носят великото име!много усмивки !
Hug Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 5 776
Дет,да ти е жив и здрав именика,много здраве,щастие,любов и много белички да прави   bigdance2
Честито и на всички други,които празнуват днес   bouquet

Дани това ли търсиш?

# 72
  • Мнения: 211
Честито на празнуващите и техните семейства!  baloni

# 73
  • Мнения: 130
Честито Диди, да ти е жив и здрав малкият Алекс!  Heart Eyes

Честито и на всички празнуващи днес!  Hug

# 74
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Мария П., подадохме документи за задгр. паспорт искат същите документи които бях писала по горе,като снимка правят там ,попълваш едно заявление и си готова.Сумата е 27 евро и около Коледа да се обадя да проверя дали е пристигнал..

Общи условия

Активация на акаунт