Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 2

  • 90 884
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Абе момичета да ви питам нещо може ли?Абе аз да не съм се объркал нещо та само аз от мъжете пишат из форума за сериали,за това и онова.Ама като седна и като ми хареса някое филмче си го гледам с удоволствие.Така беше с брак с чужденец - който много ми хареса,след това дъждовно време и сега мечтателите.С мечтателите като чели се върнах в младежките години преди 10 години съм бил на 17,а след месец и малко на 18.Леле как си лети времето.Но сериалчето е страхотно и актьорите са супер и има емоция и настроение  Hug Hug
Хах,ами просто мъжете не обичат турските сериали,аз обаче не мога да ги разбера.Само защото е турски ли няма да го гледат.Това са пълни глупости.Предпочитам вече дори и турските филми  пред американските бози.Уж,сме в 21 век,а пак се делим на етноси и вярвания.Така,че гледай какво си искаш,което ти харесва,коментирай го като ти е приятно и си гледай кефа  Hug Изобщо не се съобразявай с другите  Peace

Права си така си е  Wink
Одеве си сложих в фейсбука поздрав за приятелите си в песничката с която завърши днешната серийка и наред с благодаря за поздрава имаше и коментар от типа - Иво аз понеже така се казвам плашиш ни с тези сериали  Confused друг пък докторе какви са тези сериали  Confused още малко ще кажат - абе ти да не си станал турчин  Confused
Ама не съм и си права след като ми е кеф ще си ги гледам и по-важното е на мен да ми доставят удоволствие.Ами да ти кажа хубави са турските филмчета и знаят как да ги направят - не ми се гледат американски бози и български сериали които са доста зле.Ами според мен вече е отживелица да се делим на етноси и вярвания.Но всеки си е по единично луд и си има свои разбирания.Хич не се съобразявам с никого  Wink викам и,че са ми интересни и това е - пък те нека си коментират  Hug

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 363
docsi май и дизилер се включва но рядко .

Аз да пожелая на турците весел празник и да си хапнат хубаво баклава  Hug Hug Hug

# 707
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
docsi май и дизилер се включва но рядко .

Аз да пожелая на турците весел празник и да си хапнат хубаво баклава  Hug Hug Hug
Да и за дизилер знам,той много ни помагаше на мен и на другите съфорумци  с това какво се случва в брак с чужденец и в дъждовно време - две също много хубави сериалчета  bowuu bowuu bowuu
Но Дизилер много рядко го засичам тук да се изказва - сигурно е зает нещо.А като каза баклава и на мен ми се дояде  Wink
Честит празни на турците!Аз имам приятелчета и българи и турци и други.Но няма лошо в това.
А до кога им е празника знаете ли?Кога ще има пак серийка по турската канал Д - да ни кажете какво става? Hug

# 708
  • Мнения: 422
docsi май и дизилер се включва но рядко .

Аз да пожелая на турците весел празник и да си хапнат хубаво баклава  Hug Hug Hug
Ох,как и на мен ми се дояде баклавичка  Joy с едно чайче
docsi, само така.Ако са ти приятели ще те обичат такъв какъвто си,дори и да гледаш турски сериали  Grinning

# 709
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
docsi май и дизилер се включва но рядко .

Аз да пожелая на турците весел празник и да си хапнат хубаво баклава  Hug Hug Hug
Ох,как и на мен ми се дояде баклавичка  Joy с едно чайче
docsi, само така.Ако са ти приятели ще те обичат такъв какъвто си,дори и да гледаш турски сериали  Grinning
В магазина сигурно ще има,ама сега не ми се излиза иначе с удоволстие щях да го посетя.Ама утре ще проверя за баклавичка с бозичка или безалкохолно  Wink

# 710
  • Сливен
  • Мнения: 15
тва че гледаш сериали не означава нищо имали някакво значение сериала дали е турсли български аржентински или може би китайски всеки има право да гледа каквото си реши аи хората са направили толкова много канали като не искаш да гледаш турски сменяш канала и си ок  Laughing

# 711
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
тва че гледаш сериали не означава нищо имали някакво значение сериала дали е турсли български аржентински или може би китайски всеки има право да гледа каквото си реши аи хората са направили толкова много канали като не искаш да гледаш турски сменяш канала и си ок  Laughing
Който не му се гледа да не гледа - права си има си доста канали и да гледат някой друг. Аз ще си гледам с удоволствие турските сериали и други които ми харесват и ми доставят удоволствие. Sunglasses Hug
  Hug
Утре какво ли ни очаква в серийката?Някой може ли да разкаже накратко,а пък ако няма кой ще пусна да погледам малко картинки от утрешната серия по канал Д. Hug

# 712
  • Мнения: 422


Скоро ще свършим темата,трябва да измислим нова анкета  Wink

# 713
  • Сливен
  • Мнения: 15
утре пак ще е доста тъжна серия всички ще са много тъжни заради заминаването на дениз аслъ май ще бие шута на умут
 http://vbox7.com/play:8938a3d6 едно клипче на предстоящата любов

# 714
  • Сливен
  • Мнения: 15
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 4744da2c898821714
 епизода за които го е пропуснал приятно гледане Simple Smile

# 715
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Още две странички и тази тема свършва.Кой ще пуска новата тема - дано да стане хубавка  Sunglasses Laughing Laughing Grinning Grinning

# 716
  • Мнения: 422
Гледам сега разни снимчици и подписчета на разминаването на Асль с Ефе/Фикрет и се чудя как не са се видяли ама сценаристка работа,толкова да бие на очи,поне да ги бяха направили в две улици една до друга,единия да влиза в магазин другия да завива и да мине покрай магазина,ама не съм и гледала момента де,как само го коментирам  Laughing

# 717
  • Мнения: 23
Има,някой изненади за новата тема,но няма да издавам повече,а предполагам,Magosniwa че както и до сега ще я пусне.
Сега по темата и аз да бях на Аслъ и аз нямаше да простя на Денис.И нормално,ако Аслъ му беше простила щеше да се подцени,като човек и жена.Апък Мине,не го разбирам това момиче,вместо това,че е живяла без баща да я направи по-добра към хората,а тя руши чуждото щастие и се се оправдава.Аз,нямам баща имала съм трудно минало и какво спечели от това, съжаление,не не мисля.Приеха я,не като Мине,а като момичето израснало без баща. Sick

# 718
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Вие гледате подписчета и снимки,а аз съм пуснал всички песнички от сериала и си ги слушам.Благодарение на Виктория - която ми ги прати в докса и на едно приятелче турче от Кубрат.
 Hug bowuu Wink

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Разбира се че ще я пусна новата тема аз  newsm03 Нямам търпение  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт