Слагате ли си молив на веждите?

  • 4 097
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 967
не, винаги ми личи
знам, че това е целта, но не мога да го сложа дискретно и подчертаващо, без да се вижда от самолет /или само така си въобразявам/

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Слагам чат-пат.Определено с молив изглеждам по-хубава.За вечерен грим задължително.

Така като гледам сме май подобни цветове - русолява коса и кафяви очи.

хаха и аз съм с вас момичета. Слагам си молив- средно кафяв на цвят.

# 17
  • Мнения: 7 186
Слагам черен молив съвсем леко. Не си личи. По принцип веждите ми не са особено буйни Simple Smile та затова. Като ги подчертая леко определено придобиват по- изразителен вид.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
За да не се вижда молива "от самолет" и да стои естествено е важно да не се рисуват с него дъги, а вертикални или наклонени чертички - един вид "косъмчета" Simple SmileТака просто се попълват празнините между истинските косъмчета и всичко става перфектно.А, също е важно да не се слага цвят много по тъмен от косата или естесвения цвят на веждите.Аз лично досега съм ползвала тъмносив молив, когато бях брюнетка, сега ползвам кафяв Flutter

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Преди слагах всеки ден,сега много рядко.
С един и същи молив преди много ми харесваше как стават веждите ми,а сега изобщо и затова рядко слагам.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не си слагам молив, защото редовно си подпирам главата случайно да не ми падне и ще се размажа като палячо.

# 21
  • Мнения: 532
Не съм слагала молив на веждите си, мисля че са твърде подчертани дори. Embarassed

# 22
  • Мнения: 165
не,неслагам на моите защото са тъмни,но за посветли вежди бива малко да се подчертаят Wink

# 23
# 24
  • Мнения: 5 577
Понякога, за дооформяне, но рядко.
Само ако излизам вечер, да ги подчертая, за през деня е много тъмен молива.  Confused

# 25
  • Мнения: 891
Не и никога до сега не съм пробвала как ще изглеждам с молив

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Слагам си, дори, когато съм в къщи и иначе не се гримирам, понякога си слагам само молив на веждите, защото изглеждам по-добре така. Даже като ги скубя така, че да мога да слагам молив.

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Слагам си кафяв молив на веждите всеки ден. По принцип съм светло кестенява и когато реших да мина на по-тъмни цветове сякаш бях без вежди и от тогава всеки ден!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не, веждите ми са тъмни.

Веднъж пробвах от любопиство, и понеже нямам навик (бях забравила, че съм се разкрасила) и го размазах. Close (абе мазало)

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз съм с тъмни вежди и затова не слагам, но пък ги оформям с безцветна спирала.

Общи условия

Активация на акаунт