Не е петъчна!

  • 13 664
  • 354
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 295


Най-накрая снимка на някой, който прилича на мъж  Peace

# 346
  • Мнения: 17 546
Най-накрая снимка на някой, който прилича на мъж  Peace
Мъж!? Rolling Eyes Joy

# 347
  • Мнения: 295
Най-накрая снимка на някой, който прилича на мъж  Peace
Мъж!? Rolling Eyes Joy


Ами sorry, но на другите снимки имаше само обратни и коне, Sick
не че ми е идеала за мъж, но от всичко постнато е най-близо до мъжете.
Пък и актьора изглежда доста по-добре, тази снимка не е от най-сполучливите  Thinking

Пък и русия рязан няма шанс, не понасям руси мъже.

# 348
  • София
  • Мнения: 6 219

А, най-важното е, че е русоляв и синеок. По тези характеристики ми прилича леко на главния герой в нашата тема - Халил. Flutter hahaha hahaha [/i][/center]

Аааа Тинче, нищо лошо за Лео... само за лудите негови фенки дето ревяха докат Титаник потъваше. (всъщност като се сетя колко пъти по тв-то даваха мейкинга на филма сигурно ще излезе, че съм го гледала повече от теб)
всъщност има няколко филма правени преди него, които са ми въздействали и на мен да ревна зарад трагедията на хората. Замръзналото лице на Лео обаче - не. и въпреки, че тази роля го направи световно известен не считам, че му е от добрите.
сигурна съм, че и оскарът го чака тякой ден.

По- скоро русата коса и сините очи го свързаха с темата Simple Smile и надеждата докат да се обърнем някой луд фен да го не подгони докат спи!

# 349
  • Мнения: 1 127
Айде сега, руси, чернокоси , синеоки , ами всеки има различен вкус, а пък и не само физиономията има значение. Laughing

# 350
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А, долу ръцете от това дете  Stop. Дъщеря ми е влюбена в него и не го давам  Crossing Arms. Вие си се ориентирайте към латино и ориенто "красавците"

Браво на дъщеря ти има вкъс,всички тийнове сега точат лиги по тоя сладър Mr. Green,ако бях 5 години по-малка и аз може би  tooth tooth tooth Иначе го предложих,щото е малък и е по-лесен за моделиране и все до някъде ще го докара на Халил,който не е знае колко пък неземно красив Rolling Eyes

*destiny* по-добре е нали  newsm53 newsm53 thumbsup
Имам всичките му снимки желание да имаш да гледаш
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Между другото кво стана авторката не е казала за това дали,вече не си е стегнала куфара,че ще взема да го предложа на една друга съфорумка(тъй де Страхил да не остане самичък Mr. Green) от друга тема,която има дете Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 351
  • Мнения: 2 457
А, долу ръцете от това дете  Stop. Дъщеря ми е влюбена в него и не го давам  Crossing Arms. Вие си се ориентирайте към латино и ориенто "красавците"

Браво на дъщеря ти има вкъс,всички тийнове сега точат лиги по тоя сладър Mr. Green,ако бях 5 години по-малка и аз може би  tooth tooth tooth Иначе го предложих,щото е малък и е по-лесен за моделиране и все до някъде ще го докара на Халил,който не е знае колко пък неземно красив Rolling Eyes

Мерси. Тя дъщеря ми всъщност е само на 2 г. ....Blush

# 352
  • София
  • Мнения: 3 889
Иванова, поради що дириш причините за лошото вън от себе си Mr. Green
идея си нямаш защо тоя постер е на аватара ми, но се радвам, че това предизвика такива дискусии Laughing

заповядай в кино темата (в кино и тв) да споделиш мнението си за филмите с участието на Леонардо Ди Каприо Peace

# 353
  • Мнения: 2 716
За протокола - пазя си цял набор от последните страници на един бивш вестник.
Голи момчетав цял ръст  Blush

# 354
  • Мнения: 2 070
З а какво всъщност беше темата Thinking
Знаток, гей ли си? Joy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт