Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:10 - Тема 39

  • 27 262
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 334
irra1, alexandra_l, sonq2612, reni1961, mishlencho, missence, mani_s, eti80, resi, if-73, stan7537, каката, Dinah, {poison}, galka05, Наивница, t.gigova, zmiyata777, vania_e, bianka_6661, li1979, azor1, Shatzi, nadine1111, adoration_, shtereva6, komitova, nadia0205, Keskinowa, ios, lolita123 (+ 7 Скрит/и) и 38 Гости преглежда(т) тази тема.
Що ме няма, бе? Аз през цялото време съм тук! Laughing Laughing
За жалост, не гледам серията, че нетът ми не е много добър, но, както винаги, утре ще наваксвам. А сега чета тук постоянно. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Hug

# 46
  • Мнения: 2 156
момичета,

тази вечер май няма англ. превод  newsm78 newsm78

Благодаря за линковете и бясненията на Ваня и Вихър  Hug
Мише, май че ще си права. Момичето досега не се е появило във фейса. Може да отсъства, може да се е отказала да пише сега, след като от утре ще започне да го качва целия превод на английски.
 Но досега не се е появила да поясни, както друг път, къде точно ще качва преразказите си.. Или пък  ако качва някъде другаде, аз не съм открила къде е.

# 47
  • София
  • Мнения: 51
Вихър написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Балчичек е на сцената , тя завижда на Мурат и Хасрет
**
Несрин се държи гадно със Саиме и и казва ,че тя никога не би изоставила детето си , сина си ...

Сайме и казва ,че Мурат е доста отдалечен от нея , независимо че са прекарали живота си заедно .Несрин си тръгва .
**
**

Гюлназ казва на Кобра да остави Мурат и Хасрет сами .
Хасрет показва на Мурат бережката на Бурхан , и му казва че сега няма и баща .
Той я пита дали нещо в живота и е пълно , завършено .
Тя казва -Да
и той я пита какво , кажи ми .

Тя казва ,че е нещо необятно . Все едно че на мястото на сърцето и има ярка звезда .

Щом го види , всичко около нея се променя, ароматите и цметовете се променят .
Сякяш се отделя от себе си .
Той харесва тези думи .и иска да я целуне. Гюлназ ги прекъсва , викайки от кухнята дали искат чай .
Мурат прегръща хасрет и и казва че се страхува да не изчизне . Той и казва - не искам да те загубя и тя отговаря и аз .
Мурат се връща в къщи .Несрин го чака на прозореца .
Хасрет и Гюлназ си говорят през нощта .
Гюлназ и казва че си мисли за посудата когато се ожени .

Тя пита Хасрет дали е влюбена .И Хасрет и признава ,че е влюбена и се чувства като в сън .
Мурат у дома си свири на пиано .Хасрет е в леглото и си спомня целувката на езерото . [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif]
Кобра събужда всички и носи вестник ,където ими цяла страница за Хасрет ." Роди се нова звезда "
Мурат също гледа вестника по време на закуска .
Той казва ,че иска да празнува тази вечер
Несрин , Левент и Баща му не възразяват ,но не са ентусиазирани .
saime also sees the newspaper and she smiles.
Сайме също гледа вестника , усмихва се .
**
Всички в махалата се радват ,пляскат и танцуват заради новината , без Балчичек

# 48
  • Мнения: 10 240

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 21:52 от rina-rina

# 49
  • София
  • Мнения: 51
Ваня написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Мурат и Левент в белия дом пият кафе на двора. балтичек май е бясна на успеха на Хасрет, не е спряла да плюе от сутринта както видя вестника. Мурат разговаря по телефона слизаики по стъпалата в къщата и среща несрин засмяна, но като разбра че се готни сюлприз за Хасрет, нещо не и хареса. накие продължава да меси и споменава Бурхан. Кобра е в къщата при Мурат - разговарят, а несрин подслушва. Кобра май е профукал парите за кола.

# 50
  • Мнения: 10 240
atena67, alexandra_l, bubule4e, t1n43t0, jivka bs, mishlencho, Dinah, lolita123, riminiii, st-48, zmiyata777, galka05, каката, stankova82, Shatzi, Keskinowa, ganeva56, dokitta, nadine1111, happinessra, izabel-vani, sonders, varna72, mani_s, t.gigova, if-73, shtereva6, azor1 (+ 6 Скрит/и) и 38 Гости преглежда(т) тази тема.

Тинче, тук си!

# 51
  • София
  • Мнения: 5 334
atena67, alexandra_l, bubule4e, t1n43t0, jivka bs, mishlencho, Dinah, lolita123, riminiii, st-48, zmiyata777, galka05, каката, stankova82, Shatzi, Keskinowa, ganeva56, dokitta, nadine1111, happinessra, izabel-vani, sonders, varna72, mani_s, t.gigova, if-73, shtereva6, azor1 (+ 6 Скрит/и) и 38 Гости преглежда(т) тази тема.

Тинче, тук си!

А, успокоих се сега. Flutter Flutter Flutter Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 51
Ваня написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Кобра май че нарече мурат - баджанак, така ми се чу поне. Мурат звъни на Левент - двамата с Кобра замислят нещо. Мурат заминава в махалата. Гюлназ пак е бясна и тупа ктилима като те спира да нарежда нещо за Кобра, но виждайки Мурат спира. Пусна Мурат да влезе, но Кобра остана на улицата а тя продължава да тупа. Двамата разговарят и аха да се целунат този път нещо Кобра се провикна на Гюлназ и пак останахме без целувка. Мурат и Хасрет излязоха от къщата.

# 53
  • София
  • Мнения: 51
Вихър написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Хасрет е в къщи , Сайме и се обажда, слуша гласа и но не може да и каже нищо .
Сайме е приготвила куфара си и заминава . Роклята и е много красива .
**
Хасрет ,казва че се надява мурат да дойде и да поговорят за новината във вестника .
**
Кобра залага всичките си пари на лотария .
И нали е тъпоглав , казва на момчето да задържи билета
**

Идва мъж който си иска парите които Бурхан му дължи . Гюлназ казва ,че трябва да е изпил 200 шишета .

мъжът иска 500 лири , Хасрет му казва ,че ще намери парите .

**
Кадир си търси работа .
Бекир е изчезнал .Кадрие не може да го намери .
**

Идва момчето от лотарията и казва на кобра ,че е загубил . Гюлназ чува и е бясна .
Тя казва всичко е своршено .Край.

Левент приема предложения за участие но Хасрет в интервюта. Мурат казва ,че трябва да са прецизни , а Левент му отговаря ,че това вече не е негова работа .

Мурат му казва , че тя е различна , специална и Левент отговаря - знам .

# 54
  • София
  • Мнения: 51
Ваня написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Несрин е недовална че Мурат е в махалата. Двамата с Мурат пристигнаха в конака, като мама несрин ги посрещна - видимо е недоволна. Кадир е почнал работа в някакво барче като сервитьор. Накие отиде да разговаря с Хасрет и разбра че Бурхан е заминал, натъжи се и излезе от стаята. хасрет май си прибира дрехите от конака. Кобар е като пазач пред къщата на Гюлназ, стои на улицата, а тя го гледа през прозорец.

# 55
  • Мнения: 56
atena67, alexandra_l, bubule4e, t1n43t0, jivka bs, mishlencho, Dinah, lolita123, riminiii, st-48, zmiyata777, galka05, каката, stankova82, Shatzi, Keskinowa, ganeva56, dokitta, nadine1111, happinessra, izabel-vani, sonders, varna72, mani_s, t.gigova, if-73, shtereva6, azor1 (+ 6 Скрит/и) и 38 Гости преглежда(т) тази тема.

Тинче, тук си!

А, успокоих се сега. Flutter Flutter Flutter Hug
А аз съм от скритите. smile3532 smile3532 smile3532

# 56
  • Мнения: 28
Ето ме и мен! Честита ни нова тема Simple Smile
Започвам да гледаам и приятно и на вас  Hug

# 57
  • Мнения: 0
shtereva6, вили-72, st-48, alexandra_l, zmiyata777, nadine1111, sonq2612, djuls, mishlencho, mani_s, riminiii, azor1, каката, Dinah, missence, Sylva, ganeva56, Ani1952, li1979, rumipetkova, atena67, adoration_, lolita123, lisiza, Keskinowa, stan7537, jivka bs, stankova82, Shatzi (+ 7 Скрит/и) и 26 Гости преглежда(т) тази тема.

# 58
  • София
  • Мнения: 51
Вихър написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Мурат ще взема хасрет .
Левент казва ,че ще ги види на партито вечерта .Пита го дали е приготвил изненада за Хасрет ?Мурат го поглежда с поглед казващ - разбира се , че съм приготвил .И левент казва - разбирам !Много ясно ,че си приготвил изненада .

Мурат опакова подаръка , Несрин го пита какво е , а той отговаря - Изненада
**

Кадер си намира работа като сервитьор в кафе .
**
Кобра отива да говори с Мурат

Той го моли за съвет за работата . Той казва ,че дори не може да купи пръстен на гюлназ .

.
Той казва че са ночти баджанаци [happy0195.gif] [happy0195.gif] и несрин чува това от стълбите .
**

Гюлтаз слага вестника в рамка и го окача .
**

Мурат помага на Кобра с места ,където може да представя циганска оркестър .

Мурат казва на Хасрет ,че това е само началото и че тя ще бъде аплодирана много пъти
Тя казва ,че всичко е благодарение на него .

Той я пита само ще стоим един срещу друг и ще си казваме хубави думи ли ?

Хасрет му казва ,че е решила да остави миналото зад гърба си . Тя му казва толкова много ти вярвам . Знам ,че никога няма да ме излъжеш .

Тя му казва ,че не иска да бъде далеч от него дори и за секунда .
Отново тъкмо да се целунат и са прекъснати от караницата на гюлназ и кобра .

# 59
  • София
  • Мнения: 51
Вихър написа:  newsm51 newsm51 newsm51

Кобра казва на Мурат ,че е знаел за Сайме и не е казал на ха срет и несрин чува .
**
Мурат е уплашен ,че Хасрет ще научи че е знаел за Сайме .
**
Хасрет идва в белия дом с Мурат .Те ще се преоблича .
Той я дразни и и казва ,че урока започва .


Накиш разбира от Хасрет ,че бурхан е заминал .

Общи условия

Активация на акаунт