КИВИ+КОМ = КИС - 5

  • 24 862
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
Привет,привет в новата тема! Зичеbouquet за нея!
Честит рожден ден на дедко ти!По това,което споделяш разбирам,че си направила верния избор в живота си!Най-искрени благопожелания за здраве и сили, за ползотворни дела,за топлота и доброта-дарявани и получавани,за дни на радост с усмивки и веселие,за мигове на сбъднати мечти!
И аз чакам с нетърпение да разбера реакцията от изненадата.Ама само как сте я измислилииии, Зиче ,бе страхотна си, бе жено

# 16
  • Мнения: 613
Ей мЪ и мен в новата ни темичка.
Зиче, честит рожден ден на половинката.  Здрави бъдете и се радвайте още дълго време един на друг, а покрай това и деца и внуци!



и за дамата


Все рози, ама щом обичаш  Hug Hug Hug Hug



И аз чакам с нетърпение да разбера реакцията от изненадата.Ама само как сте я измислилииии, Зиче ,бе страхотна си, бе жено

И аз , и аз чакам.... atwork

# 17
  • Мнения: 5 001
чЕ чекаме.....Трябва да се поуспокоят духовете малко и тогава.... hahaha Joy hahaha Joy

Представям си кво е у тях сега....Купон,емоции,пиене,ядене...смях и малко сълзи на щастие.... Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 613
чЕ чекаме.....Трябва да се поуспокоят духовете малко и тогава.... hahaha Joy hahaha Joy

Представям си кво е у тях сега....Купон,емоции,пиене,ядене...смях и малко сълзи на щастие.... Laughing Laughing Laughing
Че чекаме , разбира се..... Нека яко се напразнуват, пък утре Зичето да разказва.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЙЙЙ МЕ НА ПРИБРАХМЕ СЕ  Hug
Първо да благодаря на МИЛИТЕ ми приятелки ЛУСИЯ И ИРЕНКА за поздравите.  bouquet  bouquet
 Докато цял ден рева моичкия при мисълта как ще дава тортата на отбора  се стегна нашичкия и тръгнахме към стадиона.В скута му ей тази торта  голяма за цял отбор Mr. Green

Точно преди да стигнем си говорихме че иска да я даде на президента КОКО ДИНЕВ на Емилия фолк певицата мъжа и ...и нещеш ли КОКО зад нас със черните коли и боди гардовете ...
КАТО СЕ РАЗМАХА КАТО СЕ ПАНИРА КАТО ПОЧНА ДА КАРА МИМИ ДА ГИ СЛЕДИ ДА НЕ ГО ИЗПУСНЕ Mr. Green бРЪКНА С ПРЪСТ В ТОРТАТА ОТ РЪКОМАХАНЕ  Mr. Green Joy Joy
Абе луда работа малееееее ooooh! ooooh!
Спряхме на стадиона и моичкия говори с един от бодигардовете да се срещне с Коко да му даде тортата да почерпи отбора.
Щастие голямо настъпи като разбра че тръгва към кабинета му.Влезнал стиснали си ръцете Коко му пожелал здраве и благодарил за тортата и казал че след вечерята ще им я даде на футболистите.
Слезна доло със сълзи на очите .....на стадиона тъкмо свършваше тренировката.Подариха му цял екип с фанелка и гащета.ТОМ  му я подари ....Фанелката подписана  от всичките футболисти.Милия още седи с нея  ooooh! Hug  Много развълнуван и щастлив.
Не стана по предварителният ни план но той сам си го направи така както на него му беше кеф....
Та така с моя дедко щастлив ,щастлив е от изненадата. Hug Hug
ИМА КЛИП СНИМАН НО ТРЯБВА ДА СЕ ВАДИ ЛИНК ТА НЕЗНАМ КОГА ЩЕ СТАНЕ

# 20
  • Мнения: 5 001
БРАВО ЗИЧЕЕЕЕЕЕЕ!!!!  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Много се радвам,че  е станало така импровизирано.....Супер!
А и Тони какъвто е емоционален......Представям си! Hug Hug Hug Hug

Еййййййй...Супер!!!

Оффф....отивам да готвя.Ще правя един сладкиш с ябълки от Готварския,ама...да видим кво шА излезе....За първи път ще го правя....

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБЪР ДЕН ПРИЯТЕЛЧЕТА МИЛИ!
АЗ ДНЕС ПАК ИМАМ ПОВОД ДА ПОЧЕРПЯ.
ДЪЩЕРЯ МИ МАРИЯ ДНЕС  Е РОЖДЕННИЧКА .
ДА ми е живо и здраво моето момиче,винаги такова любезно и усложливо да си остане Hug Hug





Да ви разкажа как спорихме с лекаря дето не искаше да ми включи система за да се роди на 21ви а не на 22..исках да празнуват заедно с баща и..
Та преглежда ме той и ми вика - Ти до довечера ще родиш имаш 9 см. разкритие .
аз - Нама да родя не мога нямам родова дейност , bowuu вклучи ми система че както си вървя с това разкритие ще си падне бебето само Mr. Green Joy hahaha
той - Абе вие все доктори се изкарвате аз виждам и знам #Cussing out
аз -  Аааана бас по една голяма боза/за тогава си беше сериозен бас бозата hahaha/
той - Ок утре сутринта щи дойда да видя.
На сутринта рано рано този ми ти завеждащ отделение доктор идва и ме пита какво съм родила момче или момиче . Mr. Green
Викам аз - ето го в корема ми е още незнам какво е .....тичай за боза  Joy Joy
Та така донесе бозата веднага нареди какво да правят и за 3ч я родих. Hug Hug

Последна редакция: нд, 22 авг 2010, 13:27 от ЗИЧЕ

# 22
  • Мнения: 5 001
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМКА!!!(чаках ти Зиче да кажеше новината!)  Hug Hug Hug Hug

Мимкоооу!!! Да си здрава и щастлива! Да имаш най-хубавия живот за който не си и мечтала даже! Да имаш винаги верни приятели около себе си(такива дето се познават в трудни моменти).....И винаги да ти е слънчево в душата независимо какво е времето навън!!!Много те обичам!!!


А този е майката - пример за мен -  Зиче!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРОНКИ трогна ме Cry мило момиченцеее Hug Hug
Бог на всички да даде такова дете като моето Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 3
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Мастеркони спешно ми трябва хавлия  Wink , успя да ме разплачеш , благодаря на господ че ме е заобградил с хора които ме обичат и изпълват живота ми с радост и щастие , а в трудните моменти са винаги до мен и ме подкрепят !!! Дай боже всеки му такова щастие !!!  Praynig Praynig Praynig А ти си знаеш че и аз много си те Обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://mi6y.multiply.com/video/item/84 ето и на татко радоста от изненадата

# 25
  • Мнения: 5 001
Мишеее.....Ох!......Сърцето ми прави(ту-дуп,тудуп!)...
Сега пък на мен ми трябва хавлия!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз го написах,щот' така го чувствам newsm51....Пък и за първи път пишеш в тая тема,та ме "бръкна" в сърцето....Тука пишат само ценни и свестни хора,та затова..... newsm51


Да сте живи и здрави! Весел празник! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ААА ето го моят левент дядо Тони пенсионера .... като му подаряват  екипа. Hug Hug Hug
МИШЕ добре си ни дошла в темичката моето момиче Hug Hug Hug Пиши при нас тука са все хубави  и свестни хора. Hug

# 27
  • Мнения: 5 001
МИШЕ добре си ни дошла в темичката моето момиче Hug Hug Hug Пиши при нас тука са все хубави  и свестни хора. Hug
Ехаааааа...кЪв кеф,ако 'земе да пише Мишончето.... Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ /щото рева от вчера/:cry:
Защо изпитвам такива чуства тукав тази тема ??? newsm78 чак сърцето ми тупти и се вълнувам и плача. newsm78
Явно защото сте искрени всички и чисти души  Hug
Поне аз така го чуствам. Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 613
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ /щото рева от вчера/:cry:

Зиче, нИ рИвИ , радвай се. Ето днес пак УбаФ повод имате. Яжте, пийте и се веселете. И по-добре, че не са на един ден празниците , иначе вчера и край, а сега още има празник.
Честит рожден ден на Мишето!
 Много здраве и късмет
и хубави поводи за почерпка и напред!

Общи условия

Активация на акаунт