КГБ = Клуб на готините баби - 100

  • 29 203
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 751
    Оххх,нямам никакви вести.Снощи се бях сдухала и не се сетих,че при тях времето е с 3ч назад.Та срещата им е била в 21ч наше време и после до като стигнат 2-3 часа,да се настанят и са легнали късно.Днес като станат и ще ходят да си купуват интернет карта.Но сега е още 7ч и още спят.Снощи се опитах да намеря сватята по скайпа,но тя е още мнооого начинаеща/две седмици от както са и дали комп./,та или не можа да се сети или не си беше в къщи.А Софи се скъсваше от смях,като си представяше как ще се търсим,да се питаме за вести....
   Но си имам старите ядове.Нали знаете,че вълкът козината си мени,но нрава-не.
   Не ми се пише по вече.
   Хубав ден ви желая.И не се сърдете,че ви прескачам,но днес не съм на кеф!

# 676
  • Мнения: 2 099
Здравейте!
Яжке, мерси за кафенцето! Я вземи, та пак виж клипчетата на Каролинчето - да ти мине сдуханото Whistling И вестите ще дойдат, и ще бъдат добри  202uu - така да ни се явиш скоро. Аз нощес така ще треперя на едно племенниче - начинаещ студент в Глазгоу.
Каролинче, едва сега сварих да видя смешките - супер, как си ги изнамерила Peace
Дидиа, на теб какво ти е? И аз не съм в олимпийска форма нещо  Sick
Оттатък вече втори ден ми майсторят някакви течове по ваната и други ВИК-кусури, и краят му се не види #2gunfire Та май без мен, за което адски съжалявам Sad
Хули, какви вести при теб? Моля се и стискам палци Praynig
Джейда, Танче и аз днес съм в отбора на шетнИците - о, какво чудо Wink! Звъня на 80-годишната ми вуйна в Германия, питам какво прави, а тя: "чакай да сваля ръкавиците, че мия банята". Та и в Германия жените в събота като в БГ  hahaha А мен какво миене на баня ме чака сега след майсторите...
Айша, честит празник!  bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 1 751
    Здравче,няма ли кой да остане с майсторите? Прескочи на срещата,после ще ти спори почистването!

# 678
  • Мнения: 2 099
Майкооо, много се закучи ремонта - колкото повече "поправят" - толкова по-лошо става. Повече се чудят от къде е тази влага newsm78 При това е майсторът, който е правил цялото ВИК, не е случаен човек.
рИве ми се, Яжке Cry

# 679
  • София
  • Мнения: 1 751
    Не  рИви сама,ела заедно да порИвем.И при мен има нужда от ВиК специалист.Миналото лято смених захранващия водопровод и сега мазето ми се пълни.Все още е само влага по пода,но ако не взема мерки зимата ще плуваме.Аз не виждам добре и не мога да преценя от къде идва влагата.Но Жоро мисли,че идва от старата тръба,която отвън е срязана.Щял да я запуши с пяна,ама...има да чакам.А ако повикам майстор се сърди,че е пренебрегнат.  Та може да ми дадеш координатите на твоите майстори за всеки случай.
   А ти ела на срещата!

# 680
  • Мнения: 2 099
ехеееей, вие сега си пиете следобедното кафенце, или там който каквото, а аз хвърча с парцали и метли срещу прахоляци, мазилки, останки от дюбели, фитинги, уплътнения и знам ли кво им се вика.... Rolling Eyes Shocked bowuu
Но стига ми тая утеха: снимки да видя прекрасни Hug

# 681
  • Мнения: 1 250
Да пийнем и ние по едно кафенце и да си представим че сме на срещата Mr. Green





# 682
  • Мнения: 2 099
Каролинче, благодаря! То вярно това ме крепи - да си представям, че съм с готини баби на кафе  4uu  friendship  Hands Clap

# 683
  • Мнения: 1 250
Бабетки, никога  не  е късно да наваксаш пропуснатото на младини Mr. Green



http://new.ba-bamail.co.il/View.aspx?emailid=1185&memberid=717746

# 684
  • Мнения: 2 099
Ааааааааааааааа, Каролинче, разби ме, пак! Особено с облечената баба в солариума  smile3531 moresmile

# 685
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Приветче от мен.   bouquet
Прибрах се , изкарахме страхотно и както винаги
времето не стигна , но ще се организираме пак.  Peace
Аз бях с Краско и той доволен и каза на майка си ,
че пак щял да дойде с мен на среща.  Laughing
В моя апарат имам 3 снимки и съм ги качила , останалите са
в апарата на Маринчето и в понеделник живот и здраве
ще ги качи.  Peace Вече си има лаптоп , та както казах ,
в понеделник ще има включване от нея.  Simple Smile

Каролин , много приятно ни изненада.  Hug
БЛАГОДАРЯ ТИ.  Heart Eyes

# 686
  • София
  • Мнения: 1 529
И аз се прибрах.
 Много ми бе хубаво и това ще ми дава приятно настроение за дни напред.
 Марина и Жабче едни млади ,млади и хубави,не са хич за баби....
 Краско много готин и послушен.

# 687
  • София
  • Мнения: 16 160
Съжалявам, че не можах да дойда.
Дано другия път да успея.

# 688
  • Мнения: 3 036
Момичета,
Само се вясвам, да кажа че ви чета,но съм болна.Радвам се че сте си прекарали добре, все едно че сме били с вас.
Като се оправя ще пиша. Hug

# 689
  • Мнения: 1 250
Е, много сте готини newsm10 newsm10 newsm10  Виждам ,че сте били в същото заведение както през лятото, а това ми донесе много, много приятни спомени.Като звъннах, първо набрах номера на Яжка ,но бързо затворих, като се сетих ,че тя очаква друго звънче  Embarassed, което надявам се вече е дошло Praynig
 Hug

Деси,бързо оздравяване Praynig


Тази нощ   при нас връщат часовника назад и за известно време ще сме с различни часове.





Общи условия

Активация на акаунт